Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Metro Cash&Carry’nin, 14. mağazası yarın Pendik’te açılıyor

Editör
Abone Ol:

Metro Cash&Carry’nin, 14. mağazası yarın Pendik’te açılıyor.

Toptan mağazacılık sektöründe dünya lideri Metro Cash&Carry, ülkemizdeki 14. mağazasını İstanbul Pendik’te açıyor. Aynı çatı altında on binlerce gıda ve gıda dışı ürünü bulacağınız Metro Cash&Carry 45 yıllık uluslararası tecrübe ile profesyonellerin ticari ve kişisel ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyor.

Çağrı merkezi hizmete girdi

Metro Cash&Carry Çağrı Merkezi’ni de hizmete başlattı. Mağazalarının olduğu illerden direkt, diğer şehirlerden (0212) alan koduyla 4445040 nolu telefonu arayan müşterilerin tüm istek, öneri ve görüşleri ile ilgili en kısa sürede geri dönülüyor. Ayrıca Metro Club Card sahibi müşteriler sadece Yapı Kredi Bankasına ait MCK kartlarındaki limit sorgulama, borç bilgisi sorgulama gibi işlemlerini Çağrı Merkezi aracılığıyla gerçekleştirebilecekler.

Toptan satışlarda kdv %1

2007/13033 sayılı kararname gereği gerçek usulde katma değer vergisi mükellefi olup aldığı ürünleri aynen veya işledikten sonra satan ya da işletmesinde kullananlar %8 yerine %1 KDV ya da %18 yerine %1 KDV uygulamasından yararlanabiliyorlar. Bu uygulamadan yararlanmak isteyen Metro müşterilerinin bir önceki aya ait KDV tahakkuk fişi fotokopisi ile ekli taahhütnameyi imzalayıp, ilgili ürünleri gösterir satış fişi ya da fatura ile birlikte Metro Müşteri İlişkileri Bölümü’ne müracatları yeterli. Bu uygulamadan bakkal, market, manav, şarküteri, süpermarket, pastane, unlu mamul satıcıları, fırınlar, kuruyemişçiler, gıda toptancıları, restoran, lokanta, kebapçı, kafeterya, bar, büfe, taverna, gazino, düğün salonu, kahvehane, otel, motel, pansiyon, tatil köyü, yemek fabrikası, catering, işletme mutfakları, anaokulu gibi işletmelerin faydalanabileceği ürün çeşitleri de farklılıklar gösteriyor. Bu ürün çeşitleri hakkında Metro Cash&Carry Türkiye müşteri hizmetlerinden ve internet sayfasında ki http://www.metro-tr.com/servlet/PB/show/1121921_l8/TOPTAN_KDV_01_2009.pdf linkinden ayrıntılı bilgi alınabilir.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Dedecan, yeni şubesinin kapılarını Kavacık’ta açtı

Editör

Yazar:

Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu mutfağının eşsiz lezzetlerini 33 senedir bizimle buluşturan Dedecan; Şanlıurfa ve İstanbul Ataşehir’den sonra İstanbul Kavacıkta’da yeni bir şube ile misafirlerini ağırlamaya başladı. Modern dekorasyonu, eğitimli salon kadrosu ve Şanlıurfa’lı şefleri ile kebap severlere adeta lezzet şöleni yaşatan Dedecan; Kavacık’ta açıldığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılandı. Efsane taş fırın lahmacunu, içli köftesi, ciğer, dalak ve yürek şişleri, Adana ve Urfa kebapları ile sevilen Dedecan, şıllık tatlısı ve künefesi ile de dikkat çekiyor.

Her masaya ikram edilen bostana, lebeni ve zengin eşlikçileri ile önce gözlere hitap etmeyi başaran Dedecan; deneyenlerin vazgeçemediği lezzetleri ile de alışkanlık yaratıyor. 33 senedir Güneydoğu Anadolu ve Şanlıurfa mutfağını temsil eden Dedecan; İstanbul ve Şanlıurfa’daki restoranlarında yöresinden gelen coğrafi işaretli ürünleri ve onları hazırlayan Urfa’lı şeleri ile lezzet standardını korumayı başarıyor. Şanlıurfa Merkez, İstanbul Ataşehir ve İstanbul Kavacık’ta nefis lezzetler sunan Dedecan,  geniş oturma alanı, bahçesi, çocuk oyun alanı, otoparkı ve VIP salonları ile kebap severleri ağırlıyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center Sultançiftliği mağazası açıldı

Editör

Yazar:

Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, bünyeye yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere hizmete girenyeni şube, İsmet Paşa Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi no:54/A Sultangazi İstanbul adresinde hizmete açıldı.

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır” sloganıyla hareket eden Happy Center’in yeni şubesi olan Sultançiftliği, bu anlayışın en son ürünü.

Sultançiftliği şubesi, bünyesinde 4.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 350 metrekare. Bölge halkına 4 kasa ile hizmet veriyor Sultançiftliği şubesi, 12  kişiye de istihdam olanağı sağladı.

Devamını Oku

Açılışlar

Konya’daki yeni restoranını açtı

Editör

Yazar:

McDonald’s Türkiye, yeni restoran açılışlarıyla lezzet duraklarını genişletiyor. Birbirinden iştah açıcı ve kaliteli ürünlerini Türkiye’nin dört bir noktasındaki tüketicileriyle buluşturan McDonald’s Türkiye, Konya’daki 3’üncü, Türkiye’deki 245’inci restoranının kapılarını 29 Kasım Salı günü her zaman en iyisini ve kalitelisini arayan tüm lezzet tutkunları için açtı. Müşterilerine daima en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını sürdüren McDonald’s Türkiye, Konya’daki yeni restoranında dijital sipariş ekranlarıyla hizmet vermeye başladı.

Lezzetli ve doyurucu ürünlerini üstün hizmet kalitesiyle her gün binlerce tüketicisiyle buluşturan McDonald’s Türkiye’nin Konya’daki yeni restoranı 300 m² kapalı, 100 m² açık alanı ve 46 çalışanıyla misafirlerini ağırlayacak. McCafé ve paket servis hizmetleri de restoran tarafından verilecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER