Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Mopaş kurumsallaşma çalışmasını tamamladı

Editör
Abone Ol:

Mopaş Marketçilik, 51. mağazasını 15 Mayıs’ta Dudulu/Ümraniye’de hizmete açtı.

Dudulu mağazasının 850 metrekarelik satış alanında, 4 kasa ile hizmet verdiğini ve 28 personele istihdam sağladığını ifade eden Genel Müdür Reşat Narman, “Krize rağmen 2009 yılında da istikrarlı büyümemizi devam ettirmekteyiz. Dudulu mağazamız ile sene başında açmış olduğumuz Zümrütevler mağazası ve sözleşmeleri yapılmış, açılış için çalışmaları süren 2 yeni mağaza ile birlikte 4 yeni mağaza bünyemize katılmıştır. Bunların dışında, yılsonuna kadar 4-5 mağaza daha açmayı hedeflemekteyiz. 51. mağazamızla birlikte satış alanımız 34 bin metrekareye, personel sayımız bin 350’ye ulaşmıştır” diyen Genel Müdür Narman, şöyle devam etti: “Sektörde yerel markalardan biri olarak gelişimimize ve büyümemize aynı doğrultuda devam etme çabasındayız. Hedeflerimizi ve daha organize çalışmayı planlamak için, Mopaş yönetim kurulu üyeleri, üst yöneticileri, birim müdürleri ve mağaza müdürlerinin katılımıyla, 27 Mayıs’ta Titanic Otel’de düzenlenen sezon toplantısında paylaşım ve değerlendirmeler yapılmıştır. Toplantı da ayrıca, mağazalarımızın daha organize ve sistemli çalışması için, eğitim uzmanımız tarafından Mopaş’a özel hazırlanan ‘Etkili Mağazacılık İçin Yönetim ve Personel Kılavuzu’ kitapçığının dağıtımı yapılmıştır. Mağazalarımıza yol gösterecek olan bu çalışmada; misyonumuz, vizyonumuz, hedeflerimiz, ilkelerimiz, kurallar, disiplin yönetmeliği vb. içerikler bulunmaktadır.”

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Skechers Kids’in ilk durağı Marmara Forum oldu

Editör

Yazar:

Çocuklara özel spor ayakkabı ve spor giyim seçeneklerinin bir arada olduğu ilk konsept mağaza “Skechers Kids”, Marmara Forum’da açıldı.

Skechers Türkiye Ticari Direktörü Mertol Coşkun çocuk kategorisinin Skechers ürün ailesinde önemli bir yeri olduğunu belirterek; “Türkiye’de imza konfor teknolojisi sunan bir marka olarak kadın, erkek ve çocuk kategorisinde çok geniş bir ürün seçkisine sahibiz. Özellikle çocuklar için tasarladığımız renkli dünyada ışıklı, unicorn’lu, piyano çalan spor ayakkabılar, renkli, desenli eşofmanlar, sweatshirt’ler, montlar ve daha birçok ürünü konforla birlikte sunarak sektörde ön plana çıkıyoruz. Müşterilerimizin her geçen gün katlanarak büyüyen ilgisiyle artık çocuk kategorimizi sınırlı metrekarelere sığdırmak istemedik. Daha geniş bir seçkiyle sadece çocuklara özel mağaza konseptimizi hayata geçirdik. Önümüzdeki dönemde farklı illerde ve lokasyonlarda yeni Skechers Kids mağazalarımızın kapılarını açmaya devam edeceğiz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Akyurt Süpermarket, Full ile gross market sektörüne “merhaba” dedi

Editör

Yazar:

Ankara ve Konya’da olmak üzere 40 yıldır perakende sektöründe faaliyet gösteren Akyurt Süpermarket, istikrarlı büyümesine yeni Gross konsepti Full Gross ile devam ediyor. Son 6 ay içinde Ankara’da 2 yeni Full Gross açılışı gerçekleştiren Akyurt. A.Ş, Full Gross konseptinde Ankara’dan sonra ilk şehir dışı Full Gross’ u 14 Mart 2024’te Konya’da hizmete açıyor.

Akyurt Süpermarket ve Full Gross Genel Müdürü Emrah Uyanık, “Konya için Gross Market konsepti ile Full Gross’u hazırlıyoruz. 14 yıldır Konya’da hizmet veren Akyurt Süpermarket yeni konsepti ve markası ile Konya da yatırıma ve büyümeye devam ediyor” dedi.

12 yıldır faaliyet gösterdiği Karatay belediyesi sınırlarında bulunan Beşyol Akyurt Süpermarket mağazasını Full Gross markası ile yeniden Konya’nın beğenisine sunmak için çalışmalar devam ediyor. 1 aydır devam eden inşaat çalışmalarında sona yaklaşıldı 14 Mart 2024 tarihinde Beşyol Full Gross mağazası yeni konsepti ve Konyalılara hizmet verecek. Full Gross, 4000 metre kare satış alanına sahip.

Devamını Oku

Açılışlar

Onur Market, Esenyurt Mehterçeşme Mağazası’nı açtı

Editör

Yazar:

Onur Market, 1 Mart Cuma günü açılan Esenyurt Mehterçeşme mağazası ile büyüme yolunda önemli bir adım attı. Yeni şubesiyle birlikte bölgedeki müşterilere kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen Onur Market, mağaza açılışında büyük ilgi gördü.

Deneyimli kadrosu, zengin ürün çeşitliliği ve ferah atmosferiyle dikkat çeken yeni mağaza, müşterilerin ilgi odağı haline geldi. Açılış kapsamında çeşitli ürünlerde yapılan sürpriz indirimlerle müşterilere avantajlar sunan Onur Market, temel gıda, temizlik ürünleri ve şarküteri kategorilerinde güvenilirliği vurgularken, sebze-meyve bölümünde de tazeliğe büyük önem veriyor.

Onur Market, Esenyurt Mehterçeşme mağazasıyla müşterilerine alışveriş deneyimini en üst düzeye çıkarma ve bölgedeki tüketicilere kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunma misyonunu sürdürüyor. 10 Mart’a kadar sürecek sürpriz kampanyaları ve indirimleriyle müşterilerini Esenyurt Mehterçeşme Mağazasına bekliyor.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER