Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Mopaş’tan 20 yeni mağaza

Editör
Abone Ol:

Bursa’daki 18 mağazasını Seyhanlar’a satan Mopaş, Emin Marketler Zinciri’ni satın alarak İstanbul’daki büyümesini de sürdürüyor.

20 yıldır memleket ve millet için var gücüyle çalışan Mopaş, yeni yatırımlarla büyüyor. Mopaş’ın hizmet anlayışını ve değerlerini; müşteriler, tedarikçiler ve çalışanlarla 20 yıldır paylaştıklarını söyleyen Genel Müdür Reşat Narman, “Bu hedef doğrultusunda şirketimizi yarınlara daha dinamik bir şekilde taşıma amacıyla sürekli yeni operasyonlar içerisindeyiz. Verimliliği ön planda tutarak 2016 Mayıs ayında Bursa’daki 18 mağazamızın Seyhanlar’a satışını gerçekleştirerek bölgeden çıkmış olduk. Bu boşluğu tamamlayabilmek için her fırsatı değerlendiriyoruz. Bu bağlamda; Mayıs Temmuz dönemi 3 yeni mağaza açarak (Küçükyalı-3, Acıbadem-3, Kayışdağı) hizmete aldık. Büyüme hedeflerimizi gerçekleştirme adına, sektörden çekilen Emin Market’in mağazalarının demirbaş ve emtiasını satın alarak; mağazaların kira kontratları ve bütün resmi prosedürlerini tamamlayarak geçtiğimiz günlerde hizmete sunmuş bulunmaktayız” dedikten sonra şu bilgileri verdi:

“Bu operasyon, bizim için çok daha yeni bölgeler ve çok daha verimli mağazalarla Bursa’nın yokluğunu çok kısa bir zamanda telafi etmiş bulunmaktadır. Ticaretimize ve fiziksel alanımıza %15-20 oranında büyüme katkısı sağlanacaktır. Faaliyete geçirdiğimiz 16 mağazamız ve şuan çalışmasını yaptığımız Darıca-3 mağazamızla birlikte 17 yeni mağazamızı, Kurban Bayramı’ndan önce bayram hediyesi olarak müşterilerimizin hizmetine sunmuş olacağız. Bu çalışmanın bizim için ve sektör için diğer bir önemi de ülkemizin şuan ki konjonktürüne bakarak ve geleceğine inanarak 400’e yakın yeni arkadaşımıza yeni iş imkânı sağlayarak, istihdama da önemli bir katkı yapmış olmasıdır.

Mopaş olarak sürekli yeni hedefler koyma ve gerçekleştirme adına ‘ilk günkü heyecanla’ çalışmalarımız aynı hızla devam edecektir.”

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER