Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

My Market Adana Sofulu’da

Editör
Abone Ol:

2004 yılından bu güne 8 yıldır perakende sektöründe My Market markası ile faliyet gösteren şirket, Sofulu şubesini açtı.

My Market Sofulu Şubesi, Orhangazi Mah. Atatürk caddesinde faaliyet gösteriyor.

Şube, yaklaşık 400 m2 lik, müşteriye alışveriş imkanı sağlayan kapalı alanın da 2 alışveriş kasası ve 9 eğitimli personeli ile müşterilerimize hizmet veriyor.

Şirket yetkilileri, şunları söyledi:

“Hedefimiz 2012 yılında 15 şube sayısına, 2013 yılında 20 şube sayısına ulaşarak Adanalılara kaliteli ürünleri, kaliteli bir hizmet ile ucuza sunmanın yanı sıra, dürüst, ahlaklı, prensipli bir ticaret anlayışı ile bölgemiz ekonomisine katkıda bulunmakla beraber bölgemizde bulunan işsiz gençlerimize meslek edinebilecekleri iş imkânı sağlamaktır. Böylece bölgemiz halkına daha yakın olmayı planlamaktayız.”

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER