Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Palladium’da açılan The Woo’nun ikinci mağazası Forum İstanbul’da açılacak

Editör
the_woo_200
Abone Ol:

The Woo’nun ilk mağazası 18 Kasım Çarşamba günü Palladium’da açıldı.

Farklı yaşam tarzlarının ihtiyaçlarına ve zevklerine göre yaşam mekânları sunan The Woo, ilk mağazasını 18 Kasım Çarşamba günü Ataşehir Palladium Alışveriş Merkezi’nde açtı. The Woo’nun ilk mağazasının açılışı ve markanın lansmanı ile ilgili açıklama yapan Genel Müdür Mete Övür, “Farklı tarzlarda çok çeşitli ev dekorasyonu ve ev yaşam ürünlerini aynı mekânda buluşturuyoruz. Başka bir örneğimiz yok. Çünkü biz The Woo’da mimari bilgi ve tecrübemizi ortaya koyuyoruz. Tüketicilerin beklentilerini iyi anlıyoruz ve bu beklentilere uygun ürünlerle cevap veriyoruz. Son iki yılımız The Woo’nun doğuşu için yoğun hazırlıklarla geçti. Kurban Bayramı ve Yılbaşı öncesinde Palladium The Woo mağazamızı açmış olmaktan dolayı mutluyuz. 2010 yılının Şubat ayında da Forum İstanbul’da 1000 metrekare alanda The Woo’nun ikinci mağazasını açmaya hazırlanıyoruz.

“Evim için, benim için” felsefesiyle yola çıkan The WOO, ev yaşamının tüm ihtiyaçlarına dair farklı beğeni ve tarzlardaki ürünleri aynı çatı altında sunuyor. Kurucularının mimari bilgi birikimlerine dayanan özenli dokunuşları ile şekillenmiş binlerce ürün, yine aynı profesyonel bilgi ve bakış açısı ile bir bütünlük içerisinde tüketici ile buluşuyor.”

Türkiye’de benzeri yok!

Övür, The Woo’nun iç mimari ve dekorasyon bilgisini perakendecilik anlayışı ile birleştirdiğine dikkat çekerek Türkiye ve dünyada benzer başka bir çalışmanın olmadığını da sözlerine ekledi. Övür, “The Woo, yepyeni konseptler getiriyor. Ürün tasarımlarında ve The Woo mağazalarındaki sergileme anlayışında konusunda uzman iç mimarların dokunuşları ve ilhamları var. Biz müşterilerimize birbirine benzer ürünler değil, geniş bir yelpazede klasikten minimaliste farklı tarzlarda ürünler sunuyoruz.”dedi.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Eyüp Sabri Tuncer, İstanbul’da ilk mağazasını açtı

Editör

Yazar:

Eyüp Sabri Tuncer, artık sadece Ankara’da değil, İstanbul’da da kendi mağazasında sevenleriyle bir araya geliyor. Yurt içinde ve yurt dışında yüzlerce farklı satış noktasında bulunan marka, sevenlerini şimdi Vadistanbul’daki mağazasında ağırlıyor. Eyüp Sabri Tuncer, yeni mağazasında; geleneksel olana, yenilikçi ve modern bakış açısıyla yaklaşarak farklı kategorilerde geliştirdiği 600’den fazla ürününü ziyaretçileriyle buluşturuyor.

Yeni ürün geliştirmenin uzun soluklu, özen ve zaman isteyen bir süreç olduğunun bilinciyle, kullanıcılarının beğenisi ve yönlendirmeleriyle sürekli yeni ürünler geliştirmeye devam eden Eyüp Sabri Tuncer; yaptığı araştırmaların yanı sıra dünyadaki trendleri takip ederek Türkiye’de kozmetik ürünlerine ilk defa vegan ve vejetaryen V-Label sertifikası alan marka oldu. Bununla birlikte, 2011 yılından bugüne başta kolonya ürünleri olmak üzere sıvı sabun, losyon vb. kişisel bakım ve ev bakım ürünlerinde Braille Alfabesi kullanan ilk marka olan Eyüp Sabri Tuncer, ürünleri ile Altınokta Körler Derneği’ne düzenli olarak destek sağlıyor. Eyüp Sabri Tuncer, çölyak rahatsızlığı olan kullanıcılarının talepleri ve hassasiyetleriyle geliştirdiği glutensiz ürünleriyle de sektörde önemli bir yeniliğe imza attı.

Türkiye’nin farklı noktalarında zincir ve yerel marketlerde de satışa sunulan Eyüp Sabri Tuncer ürünleri, Ankara’da Anafartalar caddesinde 99 yıllık tarihi mağazasında da sevenleriyle buluşuyor. Ayrıca Ankara Havalimanı iç hatlarda bulunan satış noktası ve e-ticaret mağazasından da tüm ürün çeşitlerine ulaşmak mümkün.

Devamını Oku

Açılışlar

Batı Ataşehir Gurme CarrefourSA açıldı

Editör

Yazar:

CarrefourSA, doğru ürünü doğru hizmet ve fiyat politikasıyla market yatırımlarına devam ediyor. 2022 yılında 300 yeni mağaza açılışı hedefleyen CarrefourSA, 25 bine yakın ürün çeşidi ve 26 kişilik ekibiyle Batı Ataşehir Gurme CarrefourSA mağazasını hizmete açtı. Açılışa CarrefourSA CEO’su Kutay Kartallıoğlu ile CarrefourSA İcra Kurulu Üyeleri katıldı.

Açılışı değerlendiren CarrefourSA CEO’su Kutay Kartallıoğlu, şunları söyledi: “Doğru ürünü doğru hizmetle müşterilerimizle buluşturduğumuz market yatırımlarımıza bir yenisini eklemekten mutluluk duyuyoruz. Tasarımı, ürün çeşitliliği ve ferah alışveriş ortamıyla öne çıkan Gurme marketlerimizi yaygınlaştırmaya devam ediyoruz. Gurme marketlerimizle farklı lezzetleri deneyimlemeyi seven müşterilerimize vazgeçemeyecekleri bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.”

Devamını Oku

Açılışlar

“Lezzet Arası” Ankara’da

Editör

Yazar:

CarrefourSA’nın Ankara Çayyolu’nda hizmete giren Lezzet Arası restoranı, birçok ilki bünyesinde barındırıyor. Toplam 1000 metrekare alana sahip, 450 kişi kapasiteli ve 35 kişinin görev yaptığı restoran, mevcut hizmet veren Lezzet Arası restoranlarından farklı olarak CarrefourSA marketinin üst katında yer alıyor.

Lezzet Arası restoranlarıyla müşterilerin alışveriş deneyimine artı değer oluşturduklarını dile getiren CarrefourSA Satış Genel Müdür Yardımcısı Şenol Arpacı, Ankara’da hizmete giren restorana dair şunları dile getirdi: “Çağdaş Türk mutfağı adına başarılı projelere imza atan şef Vedat Başaran’ın danışmanlığında başlattığımız ve ülkemizde eşi benzeri olmayan bir hizmet olan Lezzet Arası restoranlarını yaygınlaştırmaya devam ediyoruz. Marketlerimizde doğru ürünü doğru hizmet ve fiyat politikasıyla müşterilerimize ulaştırırken Lezzet Arası restoranlarında da doğru ürünlerle pişen yiyecekleri müşterilerimizin beğenilerine sunmaya devam ediyoruz. Gastronomik özgürlük sunduğumuz Lezzet Arası restoranlarımızla ayda yakla şık 300 bin kişiye yiyeceğin doğrusunu ulaştırıyoruz. Restoranlarımızın bir avantajı da müşterilerimizin et, tavuk veya balık gibi ürünleri reyondan alıp hemen pişirtip tüketebilmeleri… Bugün için restoranlarımızda aylık 24 bin kilogram kırmızı et, 27 bin kilogram tavuk ve 18 bin kilogram balık tüketiliyor. Ankara Çayyolu’nda market içinde olmayan ancak market fiyatına ürünlerin yer aldığı yepyeni bir Lezzet Arası açarak bu hizmeti Ankaralılarla buluşturuyoruz. Ankara’da günlük 1000 müşteri hedefliyoruz. CarrefourSA olarak Lezzet Arası’nı yaygınlaştırmaya devam edeceğiz.”

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER