Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Salı Pazarı, Afyonkarahisar’da

Editör
Abone Ol:

Aksaray dışında da devam eden Salı Pazarı Mağazalar zinciri zincirin en son halkasını Afyonkarahisarda ekledi.

Afyon şehir merkezinde açılan ve alanının en büyüğü olan mağazaya www.aksaray68haber.com.tr sitesine göre Afyonlular çok yoğun ilgi gösterdiler. Açılışı yoğun şekilde yağan yağmura rağmen uzun süre bekleyen vatandaşlar açılıştan sonra mağazada uzun süre alış veriş yaparak çalışanlardan Aksaray’ın yöresel ürünleri konusunda bilgi almaya çalıştılar. Bazı vatandaşların ise Aksaray’ın tarihi ve turistik yerleri konusunda sorular sorması bu mağazanın tanıtım konusunda da önemli bir rol üstlendiğini gösterdi. Hafta sonu yapılan mağaza açılışına yalnız halk değil protokol de yoğun bir katılım ile eşlik etti. Afyon Vali vekili, Afyon Belediye Başkanı, Afyon Ticaret Borsası Başkanı, Afyon Ticaret ve Sanayi Odası yetkilileri ile Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Koçaş ile Aksaray ve Afyon’dan çok sayıda gazeteci katıldı.
Beledi Başkanı mağaza sahibine, Afyon’daki eksikliği giderdiği ve bu şekilde bir yatırım yaptığı için teşekkür ederken Afyon Ticaret Borsası Başkanı ise, “Afyon’a büyük bir alış veriş merkezi gerekliydi bunu defalarca buradaki yatırımcı arkadaşlara tavsiye ettik ama onlar bu yatırım kendi memleketlerinde yapamazken Aksaray’dan bir yatırımcı bu şekilde bir mağaza açtı. Bu yatırım için teşekkür ederken bundan sonraki süreçte kendilerine yardımcı olmak adına tüm çalışma ve faaliyetlerine destek olacağız. Afyon’a ve Aksaray’a hayırlı olsun” dedi. Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök ise yaptığı kısa açıklamada; “Açılan bu mağaza ile Aksaraylı iş adamlarının da önemli işler yapabileceğini gördük ve sevindik. Açılış için Aksaray’dan geldik. Buradaki yoğun ilgi bizleri mutlu etti Aksaray’dan ülke geneline yapılacak olan her yatırımda iş adamlarımızın sonuna kadar yanında olacağız. Hem bize hem Afyonlulara hayırlı olsun” dedi. Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Ahmet Koçaş ise; “Salı Pazarı mağaza sahibi ve yetkililerini bu çalışmalarından dolayı tebrik ediyor ve Aksaray’dan kilometrelerce uzakta bu yatırımı yapma cesaretlerinden dolayı da ayrıca tebrik ediyorum. Buraya gelene kadar açılan mağazanın Afyon merkezdeki en büyük mağaza olduğunu bilmiyorduk. Katılım konusunda tereddütlerimiz vardı ama yoğun ilgiyi gördükten sonra ve buradaki insanlarla konuştuktan sonra kafamızdaki soru işaretleri kalmadı çünkü vatandaşlar mağazaların devamını talep ediyorlar herkese hayırlı olsun. Salı Pazarının yaptığı bu yatırım Aksaray’daki diğer iş adamlarımızı da cesaretlendirir de ülke genelinde çok sayıda işletmemiz olur” dedi.
Salı Pazarı bu mağaza ile yurt geneline yeni mağazalar açabileceğinin sinyallerini verdi.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Dedecan, yeni şubesinin kapılarını Kavacık’ta açtı

Editör

Yazar:

Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu mutfağının eşsiz lezzetlerini 33 senedir bizimle buluşturan Dedecan; Şanlıurfa ve İstanbul Ataşehir’den sonra İstanbul Kavacıkta’da yeni bir şube ile misafirlerini ağırlamaya başladı. Modern dekorasyonu, eğitimli salon kadrosu ve Şanlıurfa’lı şefleri ile kebap severlere adeta lezzet şöleni yaşatan Dedecan; Kavacık’ta açıldığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılandı. Efsane taş fırın lahmacunu, içli köftesi, ciğer, dalak ve yürek şişleri, Adana ve Urfa kebapları ile sevilen Dedecan, şıllık tatlısı ve künefesi ile de dikkat çekiyor.

Her masaya ikram edilen bostana, lebeni ve zengin eşlikçileri ile önce gözlere hitap etmeyi başaran Dedecan; deneyenlerin vazgeçemediği lezzetleri ile de alışkanlık yaratıyor. 33 senedir Güneydoğu Anadolu ve Şanlıurfa mutfağını temsil eden Dedecan; İstanbul ve Şanlıurfa’daki restoranlarında yöresinden gelen coğrafi işaretli ürünleri ve onları hazırlayan Urfa’lı şeleri ile lezzet standardını korumayı başarıyor. Şanlıurfa Merkez, İstanbul Ataşehir ve İstanbul Kavacık’ta nefis lezzetler sunan Dedecan,  geniş oturma alanı, bahçesi, çocuk oyun alanı, otoparkı ve VIP salonları ile kebap severleri ağırlıyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center Sultançiftliği mağazası açıldı

Editör

Yazar:

Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, bünyeye yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere hizmete girenyeni şube, İsmet Paşa Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi no:54/A Sultangazi İstanbul adresinde hizmete açıldı.

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır” sloganıyla hareket eden Happy Center’in yeni şubesi olan Sultançiftliği, bu anlayışın en son ürünü.

Sultançiftliği şubesi, bünyesinde 4.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 350 metrekare. Bölge halkına 4 kasa ile hizmet veriyor Sultançiftliği şubesi, 12  kişiye de istihdam olanağı sağladı.

Devamını Oku

Açılışlar

Konya’daki yeni restoranını açtı

Editör

Yazar:

McDonald’s Türkiye, yeni restoran açılışlarıyla lezzet duraklarını genişletiyor. Birbirinden iştah açıcı ve kaliteli ürünlerini Türkiye’nin dört bir noktasındaki tüketicileriyle buluşturan McDonald’s Türkiye, Konya’daki 3’üncü, Türkiye’deki 245’inci restoranının kapılarını 29 Kasım Salı günü her zaman en iyisini ve kalitelisini arayan tüm lezzet tutkunları için açtı. Müşterilerine daima en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını sürdüren McDonald’s Türkiye, Konya’daki yeni restoranında dijital sipariş ekranlarıyla hizmet vermeye başladı.

Lezzetli ve doyurucu ürünlerini üstün hizmet kalitesiyle her gün binlerce tüketicisiyle buluşturan McDonald’s Türkiye’nin Konya’daki yeni restoranı 300 m² kapalı, 100 m² açık alanı ve 46 çalışanıyla misafirlerini ağırlayacak. McCafé ve paket servis hizmetleri de restoran tarafından verilecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER