Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Samsung’dan üç yeni mağaza

Editör
Abone Ol:

Adana ve Mersin’de üç yeni mağaza daha açan Samsung, mağaza sayısını 2018 yılı sonuna kadar 900’e çıkarmayı öngörüyor. Samsung Electronics Türkiye, 2018 yılı sonuna kadar mağaza sayısını üç kat artırarak 900’e çıkarmayı hedefliyor. 2017’deki ana stratejisini kanal yapısını geliştirip daha yaygın bir ağa sahip olma vizyonuyla kurgulayan Samsung Electronics Türkiye, Adana’da iki, Mersin’de bir yeni mağaza daha açtı. Adana Baraj Yolu Mağazası, Adana Park AMV Mağazası ve Mersin Erdemli Mağazası açılışlarına Samsung Electronics Türkiye Başkanı DaeHyun Kim ve Samsung Tüketici Elektroniği Satış ve Pazarlama Direktörü Mert Gürsoy da katıldı.

Açılışta konuşan Samsung Tüketici Elektroniği Satış ve Pazarlama Direktörü Mert Gürsoy, perakendenin geleceğinin çoklu kanal yönetiminde olduğuna inandıklarını kaydetti. Online, mobil ve CRM yatırımlarını tamamladıklarını ifade eden Gürsoy, şöyle konuştu: “Müşterilerin, Samsung ürün ve hizmetlerine istedikleri yer ve zamanda ulaşabilmelerini sağlamayı hedefliyoruz. Bu nedenle bütün dağıtım kanallarımızı yapılandırıyoruz. Edirne’den Gaziantep ve Cizre’ye kadar ülkenin dört bir yanında yeni mağazalar açıyoruz. 2016 yılında mağaza sayımızı 300’e çıkardık. Bayi kanalını ve distribütör ağını geliştiriyoruz ve yıl boyu bu konudaki çalışmalarımıza devam edeceğiz. Üstelik yeni hibrit kanal yapısıyla 2018 yılı sonuna kadar mağaza sayımızı üç kat artırarak 900’e çıkaracağız. Bu hibrit kanal modeliyle 900 hedef mağazanın 450’sini doğrudan Samsung, 450’sini ise distribütörler yönetecek.”

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER