Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Selamet Aygün, 20 yıl önce pazarcılık yaptığı bölgede market açtı

Editör
Abone Ol:

Grup Hatipoğlu Marketler Zinciri, hızlı büyüme atağını sürdürmeye devam ediyor.

Grup Hatipoğlu, İstanbul Avrupa yakasında Mahmutey/Bağcılar şubesini, ardından Anadolu yakasında Kozyatağı şubesini açarak market sayısını toplamda 24’e yükseltti. Grup Hatipoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Selamet Aygün tarafından Bağcılar’da açılışı gerçekleştirilen mağaza, 700 metrekare alanda kurulu ve 4 kasayla hizmet veriyor. 50 personelin istihdam edildiği mağazada yaklaşık 13 bin ürün çeşidi bulunuyor. Hatipoğlu, Mahmutbey-Bağcılar şubesinin ardından, 24. şubesi olan Kozyatağı şubesini de 25 Temmuz’da hizmete açtı. 380 metrekare alana sahip mağaza, 3 kasa ve 30 personeliyle hizmet veriyor. Açılış öncesi konuşma yapan Sancaktepe Kaymakamı Necmettin Kalkan, istihdam sağlayarak hem ülke ekonomisine katkı sağladığı için, hem de İstanbul’un birçok ilçesinde hizmetlerini en iyi şekilde tüketicilerle buluşturduğu için Aygün ailesine teşekkür etti. Yönetim Kurulu Başkanı Selamet Aygün de yaptığı açılış konuşmasında, “20 sene önce bu bölgede pazarcılık yapıyordum. 20 sene sonra buraya 24. şubemizi açmış olmak benim için mutluluk ve guru verici bir duygu” dedi. Sektörde yerli ve yabancı firmalar arasında büyük bir rekabet olduğuna dikkat çeken Aygün, “Tamamıyla yerli sermayeyle kurulan Grup Hatipoğlu’na halkımız sahip çıkmalıdır. Grup Hatipoğlu müşterilerinden aldığı güçle yeni yatırımlarına devam edecektir” dedi. Açılışlarında müşterilerine döner ikram etmeyi bir gelenek haline getirdiklerini ifade eden Aygün, bu geleneği yaşatacaklarını söyledi.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Skechers Kids’in ilk durağı Marmara Forum oldu

Editör

Yazar:

Çocuklara özel spor ayakkabı ve spor giyim seçeneklerinin bir arada olduğu ilk konsept mağaza “Skechers Kids”, Marmara Forum’da açıldı.

Skechers Türkiye Ticari Direktörü Mertol Coşkun çocuk kategorisinin Skechers ürün ailesinde önemli bir yeri olduğunu belirterek; “Türkiye’de imza konfor teknolojisi sunan bir marka olarak kadın, erkek ve çocuk kategorisinde çok geniş bir ürün seçkisine sahibiz. Özellikle çocuklar için tasarladığımız renkli dünyada ışıklı, unicorn’lu, piyano çalan spor ayakkabılar, renkli, desenli eşofmanlar, sweatshirt’ler, montlar ve daha birçok ürünü konforla birlikte sunarak sektörde ön plana çıkıyoruz. Müşterilerimizin her geçen gün katlanarak büyüyen ilgisiyle artık çocuk kategorimizi sınırlı metrekarelere sığdırmak istemedik. Daha geniş bir seçkiyle sadece çocuklara özel mağaza konseptimizi hayata geçirdik. Önümüzdeki dönemde farklı illerde ve lokasyonlarda yeni Skechers Kids mağazalarımızın kapılarını açmaya devam edeceğiz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Akyurt Süpermarket, Full ile gross market sektörüne “merhaba” dedi

Editör

Yazar:

Ankara ve Konya’da olmak üzere 40 yıldır perakende sektöründe faaliyet gösteren Akyurt Süpermarket, istikrarlı büyümesine yeni Gross konsepti Full Gross ile devam ediyor. Son 6 ay içinde Ankara’da 2 yeni Full Gross açılışı gerçekleştiren Akyurt. A.Ş, Full Gross konseptinde Ankara’dan sonra ilk şehir dışı Full Gross’ u 14 Mart 2024’te Konya’da hizmete açıyor.

Akyurt Süpermarket ve Full Gross Genel Müdürü Emrah Uyanık, “Konya için Gross Market konsepti ile Full Gross’u hazırlıyoruz. 14 yıldır Konya’da hizmet veren Akyurt Süpermarket yeni konsepti ve markası ile Konya da yatırıma ve büyümeye devam ediyor” dedi.

12 yıldır faaliyet gösterdiği Karatay belediyesi sınırlarında bulunan Beşyol Akyurt Süpermarket mağazasını Full Gross markası ile yeniden Konya’nın beğenisine sunmak için çalışmalar devam ediyor. 1 aydır devam eden inşaat çalışmalarında sona yaklaşıldı 14 Mart 2024 tarihinde Beşyol Full Gross mağazası yeni konsepti ve Konyalılara hizmet verecek. Full Gross, 4000 metre kare satış alanına sahip.

Devamını Oku

Açılışlar

Onur Market, Esenyurt Mehterçeşme Mağazası’nı açtı

Editör

Yazar:

Onur Market, 1 Mart Cuma günü açılan Esenyurt Mehterçeşme mağazası ile büyüme yolunda önemli bir adım attı. Yeni şubesiyle birlikte bölgedeki müşterilere kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen Onur Market, mağaza açılışında büyük ilgi gördü.

Deneyimli kadrosu, zengin ürün çeşitliliği ve ferah atmosferiyle dikkat çeken yeni mağaza, müşterilerin ilgi odağı haline geldi. Açılış kapsamında çeşitli ürünlerde yapılan sürpriz indirimlerle müşterilere avantajlar sunan Onur Market, temel gıda, temizlik ürünleri ve şarküteri kategorilerinde güvenilirliği vurgularken, sebze-meyve bölümünde de tazeliğe büyük önem veriyor.

Onur Market, Esenyurt Mehterçeşme mağazasıyla müşterilerine alışveriş deneyimini en üst düzeye çıkarma ve bölgedeki tüketicilere kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunma misyonunu sürdürüyor. 10 Mart’a kadar sürecek sürpriz kampanyaları ve indirimleriyle müşterilerini Esenyurt Mehterçeşme Mağazasına bekliyor.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER