Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Şerbetçi Dükkanı Feneryolu’nda

Editör
Abone Ol:

Erenköy Şerbet ve Meşrubat 2014 yılında İstanbul Kadıköy’de kuruldu.

Geleneksel yöntemlerle üretilen yenilikçi içecekler tasarlayan Mustafa Pektaş’ın çıkış noktası şerbet olsa da asıl düşüncesi insanların içinde oturup kaliteli müzikler eşliğinde içeceklerini yudumlayacakları bir şerbetçi dükkanı.

İşe ilk olarak üretim noktasını kurmakla başlayan Mustafa Pektaş 45 çeşit şerbet üretimi yapmakta. 2016’dan itibaren menüsüne gazozları da ekleyen Erenköy Şerbet ve Meşrubat’ta 5 çeşit de benzeri olmayan katkısız gazozlar üretmekte. Şimdilik tek fermente içeceği ise Trakya Bölgesi’nde yapılan Tükenmez Şerbeti. Meyve şerbetlerini mevsiminde, her yıl takip ettiği takvime göre üretmekte.

2018 Ocak ayında ilk satış noktasını İstanbul Feneryolu’nda açan Erenköy Şerbet ve Meşrubat böylece sevenlerinin karşısına ete kemiğe bürünmüş olarak çıktı. Feneryolu dükkanda kapıdan giren herkes üretilen şerbetlerin hepsinden tatma imkanına sahip.

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER