Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Sigorta Cini mağazaları büyümeye devam ediyor

Editör
Abone Ol:

Türkiye’nin ilk perakende sigorta dağıtım kanalı, ING Grubu’nun yatırımı Sigorta Cini, İstanbul ve Ankara’nın ardından yeni mağazasını İzmit’te açtı. Sigorta Cini kısa zamanda Türkiye’nin her iline yayılmayı hedefliyor.

Türkiye’nin ilk yüz yüze sigorta marketi Sigorta Cini’nin 7. mağazası hizmete girdi. Sigorta ürünlerinin tüketiciye anlatılması için bir köprü görevi üstlenen Sigorta Cini mağazaları 2014’te yayılmaya devam ederek, sektörün ve poliçe hacminin büyümesine katkı sağlayacak.

Sigorta Cini mağazalarında tüm elementer sigorta ürünlerinin yanı sıra hayat sigortası ve emeklilik ürünleri de tek bir noktadan sunuluyor. Böylece sigorta ihtiyacı olanların çeşitli markaların acentelerinden tek tek poliçe teklifi alma zorunluluğu ortadan kalkıyor. Sigorta Cini mağazasına gelenler kendilerine en uygun sigorta poliçesinin hangisi olduğunu deneyimli danışmanlardan öğrenme fırsatı buluyor. Mağazalarda bulunan uzman danışmanlar müşterilerin beklentilerini analiz ediyor, detaylı sorularla ihtiyaçlarını tam olarak belirliyor. Daha sonra müşterinin talebi halinde Sigorta Cini ile anlaşmalı sigorta şirketlerinden en uygun poliçeyi hazırlayarak beğenisine sunuyor. Sigorta Cini mağazalarında farklı sigorta şirketlerinin kasko (kara araçları) ve trafikten (kara araçları sorumluluk) oluşan oto sigortaları, konut, zorunlu deprem sigortası, tamamlayıcı sağlık, hayat ve emeklilik, işsizlik vb. ürünleri hakkında danışmanlık hizmeti veriliyor.

İzmit’te 7 Haziran Cumartesi günü eğlenceli bir açılışla merhaba diyen Sigorta Cini, mağazaya uğrayanlara çok özel hediyeler kazanma fırsatı sundu. Bando ekibinin eğlenceli müzikleriyle başlayan açılışa katılan aileler karikatürlerini çizdirerek keyifli vakit geçirirken, çocuklar da oyunlar eşliğinde sürpriz hediyeler kazandı.

Açılış törenine katılan Sigorta Cini Genel Müdürü Pieter-Bas Vos 7. mağazayı açmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşadıklarını belirterek Türkiye’de zincir olarak yayılmayı sürdüreceklerini belirtti. Sigorta Cini Genel Müdürü Pieter-Bas Vos, sektöre katkı sağlamaya devam edeceklerini belirtti ve yaptığı açıklamada; “Biz Sigorta Cini olarak öncelikle müşterinin ihtiyaçları konusunda bir analiz yapıyor ve bu analizin sonuçlarına göre kişiye en uygun ürünleri tespit ediyoruz. Bununla birlikte farklı alternatifleri gerek kapsam gerekse fiyat açısından bir bakışta karşılaştırabilmeleri de bizim için önem taşıyor. Çorlu mağazamıza uğrayan müşterilerimiz, karmaşık poliçeler ve evraklarla uğraşmayacak. Burada önceliğimiz müşterilerimize doğru bilgilendirilmesini sağlamak ve farklı opsiyonları değerlendirebileceği bir ortam sunmak. Hedefimiz çok sayıda Sigorta Cini mağazası ile bu hizmeti tüm Türkiye’ye yaymak” dedi.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

PizzaLazza, 2023 yılında restoran sayısını 160’a çıkaracak

Editör

Yazar:

PizzaLazza, aktif Franchising stratejisiyle büyümesini sürdürürken, işletmecilerine cazip yatırım fırsatları sunuyor. Merkezden anahtar teslim proje konsepti ile franchising fırsatı sağlanan yatırımcılara, eğitimler, operasyonel konular ve lokasyon seçimi gibi alanlarda da destek veriliyor. PizzaLazza, Ankara’da belirlediği 12 fırsat noktasında yeni restoran yatırımları ve anahtar teslimi Franchising olanaklarıyla kentteki varlığını büyütmeyi hedefliyor.

Yatırımcıların lokasyon seçiminde, PizzaLazza’nın büyüme stratejileri doğrultusunda hedeflenen öncelikli bölgelerden seçim yapılabilmesi için destek verdiklerini söyleyen PizzaLazza ve Saloon Burger CEO’su Esra Kıvrak, “Pizza, günün her saatinde evde, iş yerinde ya da restoranda tüketime uygun, Türk damak tadına hitap eden bir ürün ve Pizza Mutfağı, hızlı servis restoranlar içerisinde hızlı büyüme kaydeden bir alan. Pazarlama yatırımlarımızla sürekli desteklediğimiz PizzaLazza markamızı, aktif Franchising stratejimizle büyütüyoruz. 2022 yılında çok büyük atılım içerisine girdik ve 4 farklı ilde 38 restoran açılışı gerçekleştirdik. Bulunduğumuz illerde en büyük yerli pizza markası olma kararlılığımızla hareket ediyoruz. PizzaLazza markamızla 2023 yılında ise restoran sayımızı 160’a çıkarmayı hedefliyoruz” dedi.

PizzaLazza’nın Bursa, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ ve Yalova’nın yanı sıra Ankara’da 13 restoranla hizmet verdiğini dile getiren Esra Kıvrak, “Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100’üncü yılında, markamızı başkentimiz Ankara’da daha da büyütmek, yeni iş ortakları edinmek arzusundayız. Lokasyon seçimlerimizi, büyüme stratejilerimiz doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz talep yoklamalarımızla belirliyoruz. Lokasyon seçiminde, PizzaLazza’nın büyüme stratejileri doğrultusunda hedeflenen öncelikli bölgelerden seçim yapılabiliyor. İş ortaklarımıza restoran yönetiminde dijitalleşme, binlerce çeşit ürünü her gün yüzlerce restorana ulaştıran profesyonel lojistik süreçleri, eğitim ve mimari proje ekibi avantajları sağlıyoruz” şeklinde konuştu.

Esra Kıvrak sözlerini şöyle sürdürdü: “Ankara’da belirlemiş olduğumuz noktalar, Aydınlıkevler, Cebeci, Demetevler, Eryaman, Kardelen, Keçiören, Mamak, Balgat, 100. Yıl, Etimesgut, Dikmen, Gölbaşı olarak sıralanıyor. 2023 yılında bu fırsat noktalarını iş ortaklarımızla birlikte değerlendirmeyi hedefliyoruz.”

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center Pendik 3 Evler mağazası açıldı

Editör

Yazar:

Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, yeni mağazalarıyla hizmet sahasını genişletiyor. Bu kapsamda çalışmalarımıza devam ederek 193. şubemiz, Çınardere Mahallesi Bergüzar Sokak No: 2  Pendik/İstanbul adresinde hizmete açıldı.

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır.” sloganıyla hareket eden firmanın yeni şubesi Pendik 3 Evler, bu anlayışın en son ürünü. Tüm çalışmalarımızı, müşterilerimizin mağazalarımızdan mutlu bir şekilde ayrılması anlayışını yürüten firmamızın ferah ve hijyenik ortamı, uygun fiyatlı, taze ve kaliteli ürünleri ile rahat bir alışveriş ortamı sunmaya devam ediyor.

Firmanın 193. şubesi olarak kayıtlara geçen Pendik 3 Evler şubesi, bünyesinde 10.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 1000 metrekare. Bölge halkına 4 kasa ile hizmet veren Pendik 3 Evler şubesi, 20 kişiye de istihdam olanağı sağladı.

Devamını Oku

Açılışlar

Mopaş’tan yeni mağaza atağı

Editör

Yazar:

Mopaş, Kocaeli Gebze Osman Yılmaz mağazası 1.150 metrekarelik alanda 5 kasa ve 35 çalışanla, Darıca Bayramoğlu-2 mağazası ise yine 1.150 metrekarelik alanda 40 çalışan ve 6 kasa ile hizmete açtı.

Mopaş Genel Müdürü Reşat Narman, bu iki yeni mağaza ile birlikte toplamda 120 şubeye ulaştıklarını, İstanbul Anadolu Yakası ve Kocaeli’nde büyümeye devam edeceklerini ve yeni satın alma fırsatlarını değerlendirebileceklerini söyledi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER