Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Sivas’ta ilk mağazasını açtı

Editör
Abone Ol:

ISVEA, Sivas’ta açtığı ilk mağazayla birlikte Türkiye’de 33 satış noktasına ulaştı.

Türkiye pazarına girdiği andan itibaren perakendecilik stratejisi ile hızlı bir şekilde büyümeye başlayan ISVEA; İstanbul, Ankara, Antalya ve İzmit gibi farklı şehirlerdeki girişimlerine İç Anadolu Bölgesi’nde bir yenisini daha ekledi. ISVEA artık Sivas’ta da ödüllü tasarımlarını ve yeni koleksiyonlarını tüketicinin beğenisine sunuyor. Sivas Merkez’de en yoğun cadde üzerinde açılan mağazada ISVEA ürünleri sergilenecek.
Yarım asırlık İtalyan banyo markası ISVEA’nın Türkiye pazarına hızlı bir giriş yaptığını ve Türk tüketicilerden tam not aldığını belirten ISVEA Genel Müdür Yardımcısı Yakup Fırat, “Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüş bizleri motive ediyor. Mağaza açılışlarımızı hızlandırdık, şu anda Türkiye’de 33 noktadayız. Bu yılsonuna kadar 17 mağaza daha açarak toplamda 50 satış noktasına ulaşacağız. Türkiye’de en beğenilen markalardan biri olmayı hedefliyoruz” dedi.

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER