Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Snowy, 25 yılda 10 mağazaya ulaştı

Editör
Abone Ol:

1985 yılında Gültepe’de açtıkları market ile perakende piyasaya merhaba diyen Ramazan, Şaban ve Mustafa Ulu kardeşler, 10. mağazalarını Şubat ayı başında Şirintepe’de hizmete açtı.

İstanbul’un en eski perakendecilerinden biri olan, 1985 yılında Gültepe’de açtıkları market ile perakende piyasaya merhaba diyen Ramazan, Şaban ve Mustafa Ulu kardeşler, 10. mağazalarını Şubat ayı başında Şirintepe’de hizmete açtı. 25 yıl boyunca ortaklıklar deneyen ve daha sonra kardeşleriyle birlikte yoluna devam eden Ulu Kardeşler, 2011 yılıyla birlikte büyüme yolunda önemli adımlar atmaya hazırlanıyor.
2. kuşağında firmada çalışmaya başlamasıyla birlikte önce mağazaları yenileyen ve daha sonra da depo ile birlikte yeni mağazalarında yatırım kararını alan Snowy Ulu Kardeşler, Şişli ve Kağıthane ilçelerinde açtıkları mağazalara Anadolu yakasındaki Kurtköy ve Sultanbeyli mağazalarını da ekledi. Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Ulu, “Şirintepe mağazamız, bizim yeni konseptimizi oluşturuyor. Gürseller, Sanayi, Kağıthane, Şirintepe ve Gültepe mağazalarımızda bu yeni konseptin ürünüdür. Eski mağazalarımızı da bu nedenle yenileyip açıyoruz” dedi. Ablasının oğlu Bülent Efe ile en büyük ağabeyleri Ramazan Ulu’nun oğlu Utku Tanay Ulu’nun Snowy’e güç kattıklarını söyleyen Mustafa Ulu, şu açıklamada bulundu:
“Şirintepe’de açtığımız mağaza 300 metrekare büyüklüğünde. Toplamda 10 mağazada 13 bin metrekarelik alışveriş alanına ve 330 personele ulaştık. 2011 yılı sonunda yenilenen mağazalarımızla birlikte 2 mağaza daha açarak 12 markete ulaşmayı hedefliyoruz.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Dedecan, yeni şubesinin kapılarını Kavacık’ta açtı

Editör

Yazar:

Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu mutfağının eşsiz lezzetlerini 33 senedir bizimle buluşturan Dedecan; Şanlıurfa ve İstanbul Ataşehir’den sonra İstanbul Kavacıkta’da yeni bir şube ile misafirlerini ağırlamaya başladı. Modern dekorasyonu, eğitimli salon kadrosu ve Şanlıurfa’lı şefleri ile kebap severlere adeta lezzet şöleni yaşatan Dedecan; Kavacık’ta açıldığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılandı. Efsane taş fırın lahmacunu, içli köftesi, ciğer, dalak ve yürek şişleri, Adana ve Urfa kebapları ile sevilen Dedecan, şıllık tatlısı ve künefesi ile de dikkat çekiyor.

Her masaya ikram edilen bostana, lebeni ve zengin eşlikçileri ile önce gözlere hitap etmeyi başaran Dedecan; deneyenlerin vazgeçemediği lezzetleri ile de alışkanlık yaratıyor. 33 senedir Güneydoğu Anadolu ve Şanlıurfa mutfağını temsil eden Dedecan; İstanbul ve Şanlıurfa’daki restoranlarında yöresinden gelen coğrafi işaretli ürünleri ve onları hazırlayan Urfa’lı şeleri ile lezzet standardını korumayı başarıyor. Şanlıurfa Merkez, İstanbul Ataşehir ve İstanbul Kavacık’ta nefis lezzetler sunan Dedecan,  geniş oturma alanı, bahçesi, çocuk oyun alanı, otoparkı ve VIP salonları ile kebap severleri ağırlıyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center Sultançiftliği mağazası açıldı

Editör

Yazar:

Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, bünyeye yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere hizmete girenyeni şube, İsmet Paşa Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi no:54/A Sultangazi İstanbul adresinde hizmete açıldı.

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır” sloganıyla hareket eden Happy Center’in yeni şubesi olan Sultançiftliği, bu anlayışın en son ürünü.

Sultançiftliği şubesi, bünyesinde 4.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 350 metrekare. Bölge halkına 4 kasa ile hizmet veriyor Sultançiftliği şubesi, 12  kişiye de istihdam olanağı sağladı.

Devamını Oku

Açılışlar

Konya’daki yeni restoranını açtı

Editör

Yazar:

McDonald’s Türkiye, yeni restoran açılışlarıyla lezzet duraklarını genişletiyor. Birbirinden iştah açıcı ve kaliteli ürünlerini Türkiye’nin dört bir noktasındaki tüketicileriyle buluşturan McDonald’s Türkiye, Konya’daki 3’üncü, Türkiye’deki 245’inci restoranının kapılarını 29 Kasım Salı günü her zaman en iyisini ve kalitelisini arayan tüm lezzet tutkunları için açtı. Müşterilerine daima en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını sürdüren McDonald’s Türkiye, Konya’daki yeni restoranında dijital sipariş ekranlarıyla hizmet vermeye başladı.

Lezzetli ve doyurucu ürünlerini üstün hizmet kalitesiyle her gün binlerce tüketicisiyle buluşturan McDonald’s Türkiye’nin Konya’daki yeni restoranı 300 m² kapalı, 100 m² açık alanı ve 46 çalışanıyla misafirlerini ağırlayacak. McCafé ve paket servis hizmetleri de restoran tarafından verilecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER