Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Tekzen, 2015 büyüme hedeflerini adım adım gerçekleştiriyor

Editör
Onur Mertoğlu
Abone Ol:

Tekzen; Kırıkkale ve Afyon’da açtığı mağazalarıyla  bu hedefine bir adım daha yaklaşıyor.

Tekzen, Kırıkkale ve Afyon da açtığı yeni mağazalarıyla 51. ilde 101. mağazaya ulaşmanın mutluluğunu yaşıyor. Yapı market sektörünün lider markaları arasındaki yerini pekiştiren Tekzen, Kırıkkale Makro AVM içerisinde bin 400 metrekarelik bir alana yayılan yeni mağazasının açılışını 20 Şubat’ta gerçekleştirirken Afyon’da da yeni loksayonunda hizmet vermeye başladı.
Afyon Zeyland AVM içerisinde yer alan şubesini, yeni lokasyonu olan Afyon Afium AVM’ye taşıyan Tekzen;  iki bin 500 metrekare satış alanına sahip mağazasında ise 27 Şubat’tan itibaren hizmet vermeye başladı. Müşterilerini yeni mağazalarında karşılayan Tekzen açılışa özel indirimlerine 31 Mart tarihine kadar devam edeceğini açıkladı. Konu hakkında açıklamada bulunan Tekzen Genel Müdürü Onur Mertoğlu; “Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli yapı market zinciri olarak sizlerle yeni mağaza açılışlarımızı paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye çapında 51 ilde 101 mağazaya ulaşan Tekzen Yapı Marketleri’nin; İstanbul’dan Kars’a Muğla’dan Siirt’e uzanan bir mağaza ağı bulunmakta. Bu zincirimize Ocak ayında İstanbul Sultanbeyli’de bulunan Plato AVM içerisinde açtığımız yeni mağazamızı ekleyerek başlangıç yaptık. Şimdi de Kırıkkale ve Afyon’daki mağaza açılışlarımızla arzu ettiğimiz büyümemizi sürdürüyoruz. İlerleyen dönemde yurtiçi ve yurtdışında mağaza açılışlarımıza devam edeceğiz. Romanya ve Irak’ta bulunan mağazalarımıza yenilerini eklemek arzusundayız. Bu sene 10 yeni mağaza açma hedefimiz bulunmakta” diyerek sektördeki iddialı büyümelerini devam edeceklerini vurguladı.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Happy Center Pendik 3 Evler mağazası açıldı

Editör

Yazar:

Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, yeni mağazalarıyla hizmet sahasını genişletiyor. Bu kapsamda çalışmalarımıza devam ederek 193. şubemiz, Çınardere Mahallesi Bergüzar Sokak No: 2  Pendik/İstanbul adresinde hizmete açıldı.

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır.” sloganıyla hareket eden firmanın yeni şubesi Pendik 3 Evler, bu anlayışın en son ürünü. Tüm çalışmalarımızı, müşterilerimizin mağazalarımızdan mutlu bir şekilde ayrılması anlayışını yürüten firmamızın ferah ve hijyenik ortamı, uygun fiyatlı, taze ve kaliteli ürünleri ile rahat bir alışveriş ortamı sunmaya devam ediyor.

Firmanın 193. şubesi olarak kayıtlara geçen Pendik 3 Evler şubesi, bünyesinde 10.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 1000 metrekare. Bölge halkına 4 kasa ile hizmet veren Pendik 3 Evler şubesi, 20 kişiye de istihdam olanağı sağladı.

Devamını Oku

Açılışlar

Mopaş’tan yeni mağaza atağı

Editör

Yazar:

Mopaş, Kocaeli Gebze Osman Yılmaz mağazası 1.150 metrekarelik alanda 5 kasa ve 35 çalışanla, Darıca Bayramoğlu-2 mağazası ise yine 1.150 metrekarelik alanda 40 çalışan ve 6 kasa ile hizmete açtı.

Mopaş Genel Müdürü Reşat Narman, bu iki yeni mağaza ile birlikte toplamda 120 şubeye ulaştıklarını, İstanbul Anadolu Yakası ve Kocaeli’nde büyümeye devam edeceklerini ve yeni satın alma fırsatlarını değerlendirebileceklerini söyledi.

Devamını Oku

Açılışlar

Özen Gross, Kütahya’da açıldı

Editör

Yazar:

Ülke ekonomisine desteği ve bölgesindeki istihdama sağladığı katkı dikkat çeken Özen Grup ilk gross marketini Bursa’da açmıştı. “Toptan Fiyatına Market” sloganı ile hayata geçirdiği konseptinin yeni şubesini 17 Mart Cuma günü saat 07.00’de Kütahya’da hizmete açtı. Özen Gross Kütahya mağazası ile müşterilerine; deneyimli çalışan kadrosu, geniş ürün çeşidi ve ferah ortamda 365 gün uygun fiyat avantajı sunmayı hedefliyor.

Özen Gross’un Kütahya Şubesi; temel gıda ürünlerinden temizlik ürünlerine, şarküteri ürünlerinden taze sebze meyveye, kasap ürünlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar binlerce ürün seçeneğini toptan fiyatına perakende satış ilkesiyle tüketicilere sunulacak. Yıllardır süre gelen mağazacılık tecrübesini, kalitesini ve müşteri memnuniyeti politikasını Özen Gross’a da taşıyan Özen Grup, Kütahya’nın en ucuz toptan fiyatına perakende marketi iddiasıyla tüketicilerin ekonomik olarak yüzünü güldürecek.

Özen Gross hakkında bilgi veren Özen Gross Genel Müdürü Onur Özen, “Kütahya’mıza değer katmak istiyoruz. Bizim çalışma prensibimizde aldığımız tüm kararlarda alışverişçilerimizin lehine işler yapmak vardır. Ülkenin en zor zamanlarında bile yatırımlarımıza hız kesmeden devam ettik ve ediyoruz. Müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda değişen alışveriş trendlerini yakından takip ediyoruz ve bu doğrultuda sektörde her geçen gün aksiyon alıyoruz. Yeni konseptimiz Özen Gross; ‘Her gün ucuz, her ürün ucuz’ olacak” dedi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER