Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Varan Market 5. şubesini açtı

Editör
Abone Ol:

Ordu’nun Fatsa ilçesinde Varan Marketler Zincirinin 5’nci şubesi görkemli bir şekilde açıldı.

Fatsa’da faaliyet gösteren ve ilçenin en büyük market zinciri olan Varan Market Zinciri 5.’ci şubesini açarak, ilçeye yeni bir yatırım daha kazandırdı. Kurtuluş Mahallesi’nde hizmete giren şubenin açılış törenine Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çoruh, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ve Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Aktepe, AK Parti Fatsa İlçe Başkanı Abdullah Uçar, Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun Karataş, Karadeniz PERDER Başkanı Osman Kalafat, Karadeniz PERDER üyeleri Hikmet Apaydin (Apaydın AVM), Ömer Faruk Azder (Azderler Gıda), Uğur Balcı (Kale Market), Burhan Biçer (İdeal Market), Karadeniz PERDER Bölge Koordinatörü Bülent Erhan, Fatsa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefaret Odası Başkanı Ayhan Baş, Büyük Sanayi Sitesi Başkanı Serdar Salman, Ordu Muharip Gaziler Derneği Kurucu Başkanı Abdullah Erarslan, İş adamları, STK temsilcileri ve binlerce vatandaş katıldı.

Açılış töreninde konuşma yapan Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun Karataş, “Çocukluk yıllarımda mahalle bakkalı olarak hizmet veren Varan Market, bugün ilçemizin en büyük marketler zinciri olmuştur. Bugün 5’ncisi şubesini açılıyoruz. İnşallah 15’nci şubesini de açarız” dedi.

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, “İlçemize yeni bir yatırım hem istihdam sağlayan bir işletmeyi açmanın gururunu yaşıyorum. Bugün hizmete giren Varan Marketler Zincirinin 5’nci şubesinin ilçe halkımıza hayırlı olsun” diye konuştu. Yapılan konuşmaların ardından Fatsa İhsaniye Öğrenci Yurtları Müdürü Mahmut Keskin tarafından yapılan dua ile Varan Market Zinciri 5’nci şubesinin açılışı yapıldı.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Dedecan, yeni şubesinin kapılarını Kavacık’ta açtı

Editör

Yazar:

Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu mutfağının eşsiz lezzetlerini 33 senedir bizimle buluşturan Dedecan; Şanlıurfa ve İstanbul Ataşehir’den sonra İstanbul Kavacıkta’da yeni bir şube ile misafirlerini ağırlamaya başladı. Modern dekorasyonu, eğitimli salon kadrosu ve Şanlıurfa’lı şefleri ile kebap severlere adeta lezzet şöleni yaşatan Dedecan; Kavacık’ta açıldığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılandı. Efsane taş fırın lahmacunu, içli köftesi, ciğer, dalak ve yürek şişleri, Adana ve Urfa kebapları ile sevilen Dedecan, şıllık tatlısı ve künefesi ile de dikkat çekiyor.

Her masaya ikram edilen bostana, lebeni ve zengin eşlikçileri ile önce gözlere hitap etmeyi başaran Dedecan; deneyenlerin vazgeçemediği lezzetleri ile de alışkanlık yaratıyor. 33 senedir Güneydoğu Anadolu ve Şanlıurfa mutfağını temsil eden Dedecan; İstanbul ve Şanlıurfa’daki restoranlarında yöresinden gelen coğrafi işaretli ürünleri ve onları hazırlayan Urfa’lı şeleri ile lezzet standardını korumayı başarıyor. Şanlıurfa Merkez, İstanbul Ataşehir ve İstanbul Kavacık’ta nefis lezzetler sunan Dedecan,  geniş oturma alanı, bahçesi, çocuk oyun alanı, otoparkı ve VIP salonları ile kebap severleri ağırlıyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center Sultançiftliği mağazası açıldı

Editör

Yazar:

Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, bünyeye yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere hizmete girenyeni şube, İsmet Paşa Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi no:54/A Sultangazi İstanbul adresinde hizmete açıldı.

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır” sloganıyla hareket eden Happy Center’in yeni şubesi olan Sultançiftliği, bu anlayışın en son ürünü.

Sultançiftliği şubesi, bünyesinde 4.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 350 metrekare. Bölge halkına 4 kasa ile hizmet veriyor Sultançiftliği şubesi, 12  kişiye de istihdam olanağı sağladı.

Devamını Oku

Açılışlar

Konya’daki yeni restoranını açtı

Editör

Yazar:

McDonald’s Türkiye, yeni restoran açılışlarıyla lezzet duraklarını genişletiyor. Birbirinden iştah açıcı ve kaliteli ürünlerini Türkiye’nin dört bir noktasındaki tüketicileriyle buluşturan McDonald’s Türkiye, Konya’daki 3’üncü, Türkiye’deki 245’inci restoranının kapılarını 29 Kasım Salı günü her zaman en iyisini ve kalitelisini arayan tüm lezzet tutkunları için açtı. Müşterilerine daima en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını sürdüren McDonald’s Türkiye, Konya’daki yeni restoranında dijital sipariş ekranlarıyla hizmet vermeye başladı.

Lezzetli ve doyurucu ürünlerini üstün hizmet kalitesiyle her gün binlerce tüketicisiyle buluşturan McDonald’s Türkiye’nin Konya’daki yeni restoranı 300 m² kapalı, 100 m² açık alanı ve 46 çalışanıyla misafirlerini ağırlayacak. McCafé ve paket servis hizmetleri de restoran tarafından verilecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER