Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Yataş artık Uzakdoğu’da!

Editör
Abone Ol:

Türk mobilya sektörünün öncü şirketi Yataş, üstün teknolojisini ve konforunu Çinli tüketicilerle buluşturduğu ilk ‘Yataş Bedding Showroom’unu hizmete açtı.

Türk mobilya sektörünün öncü ve yenilikçi şirketi Yataş, Çinli yatırımcısı ile gerçekleştirdiği distribütörlük anlaşması çerçevesinde ilk Yataş Bedding showroom’unun açılışını gerçekleştirdi.

3 Kasım’da gerçekleştirilen showroom açılışına, Guangzhou Başkonsolosu Burak Ali Karacan, Ticaret Ataşeleri Hüsnü Tamer Erkan ve Hasan Köse de katıldı. Açılış nedeniyle Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan da Yataş Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Altop’a bir kutlama mesajı gönderdi.

Çin yerel medyasının da yoğun ilgi ve katılım gösterdiği açılışta konuklara ve basın mensuplarına, Yataş Bedding mağaza konsepti ve içeriğinde yer alan yatak, baza ve ev tekstili ürünlerinin tanıtımı yapıldı.

Yataş Bedding Showroom’unun açılışı vesilesiyle Yataş Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Altop ve bayi temsilcisi Bay Lu’nun ev sahipliğinde medya için ayrıca bir akşam yemeği düzenlendi. Medyaya yaptığı açıklamalarında Çin’deki ilk Yataş Bedding showroom’unu açmış olmaktan dolayı çok mutlu oldukları söyleyen Yataş Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Altop, “Bugün 45’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiriyor ve Yataş konforunu, bu ülkelerdeki tüketicilere de sunuyoruz. Şimdi de Yataş’a özgü teknolojilerle üretilmiş yatak ve tekstil ürünlerimizi, Yataş Bedding mağaza konseptimizle Çin’e taşıdık. Basın mensuplarına ve mağazamızı ziyaret eden misafirlerimize Yataş Bedding ürünlerinden oluşan konseptimizi tanıttık ve çok olumlu geri dönüşler aldık. Bundan sonraki hedefimiz, yaptığımız 5 yıllık plan doğrultusunda Çin’deki mağaza sayımızı 275’e çıkararak fark yaratan ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturmak” diye konuştu.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Mopaş’tan 4 yeni mağaza

Editör

Yazar:

Mopaş, İstanbul Anadolu Yakası’ndaki 7 farklı ilçede yeni mağazalar açarak büyümesini sürdürüyor.

Mopaş, marketçilik sektöründe sürekli gelişen ve büyüyen bir perakende zinciri olarak hedeflerine ve geleceğe yatırım yapıyor. Her dönemde fırsatları değerlendirerek yatırımlarını sürdüren firma, yaptığı çalışmalar sonucu hizmet halkasına 4 yeni şube daha ekledi.

Mopaş Marketçilik Genel Müdürü Reşat Narman, sektörde ilerlemeye ve yatırım fırsatı oluştuğunda değerlendirmeye her zaman hazır olduklarını belirtiyor.

Mopaş, mağazaların 4’ünün açılış törenlerini gerçekleştirdi. Mopaş’ın Pendik Velibaba, Hilal Konutları, Tuzla-4 ve Yayla Mağazaları 25 Kasım Cuma günü hizmete açıldı.

Devamını Oku

Açılışlar

Mopaş büyümeye devam ediyor

Editör

Yazar:

Mopaş, İstanbul Anadolu Yakası’ndaki 7 farklı ilçede 10 yeni mağazayı hizmete açacağını duyurdu.

Mopaş, marketçilik sektöründe sürekli gelişen ve büyüyen bir firma olarak hedeflerine ve geleceğe yatırım yapmaya devam ediyor. Her dönemde fırsatları değerlendirerek yatırımlarını sürdüren firma, yaptığı çalışmalar sonucu hizmet halkasına 10 yeni şube ekledi. Mopaş, Anadolu Yakası’nda yedi farklı ilçede açacağı mağazalarını hızlıca hazırlayarak hizmete sunacak. Açılacak 10 mağaza 7 bin metrekare üstü satış alanı, 12 bin 500 metrekare hizmet alanı ve 35 kasa ile çok yakında hizmete başlayacak.

Mağazaların kontratları ve yeni konsept çalışmaları kısa zamanda tamamlanarak her hafta yeni mağazalar devreye alınacak. Özellikle bu dönemde istihdama katkı adına 300’e yakın yeni personele de iş imkanı sağlanmış olacak. Mopaş Marketçilik Genel Müdürü Reşat Narman, sektörde ilerlemeye ve yatırım fırsatı oluştuğunda değerlendirmeye her zaman hazır olduklarını belirtiyor.

Mopaş, mağazaların 4’ünün açılış törenlerini gerçekleştirdi. Mopaş’ın Esentepe-2 mağazası, Cevizli-4 mağazası, Bostancı mağazası ve Ataşehir mağazaları hizmete açıldı. Bu dört mağaza toplam bin 400 metrekarelik alanda 10 kasa ve 85 çalışanla faaliyet gösteriyor. Mopaş’ın diğer mağazaları da yeni konsept çalışmaları tamamlandıkça açılmaya devam edecek.

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center, Esenkent Kardelen Evleri’nde

Editör

Yazar:

Happy Center, bünyesine yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, yeni mağazalarıyla hizmet sahasını genişletiyor. Bu kapsamda çalışmalarına devam ederek 194. şubeyi, Aşıkveysel Mahallesi Talatpaşa caddesi no:28A Esenyurt/ İstanbul adresinde hizmete açtı.

Happy Center,  194. şubesi olarak kayıtlara geçen Esenkent Kardelen Evler şubesinin, bünyesinde 10.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 3000 metrekare. Bölge halkına 6 kasa ile hizmet veren Esenkent Kardelen Evler şubesi, 30 kişiye de istihdam olanağı sağlıyor.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER