Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Yeni şubesiyle Maltepe Anatolium AVM’de

Editör
Abone Ol:

KasapDöner, kadın işletmecilerle hızla büyümeye devam ediyor.

Anatolium AVM KasapDöner işletmecisi Perihan Ekiz, KasapDöner’in bünyesinde yer alarak dönere bir kadının daha elinin değmesine destek olmaktan ötürü mutluluk duyduğunu belirtti. Ekiz, “KasapDöner, gıda sektöründe erkek egemen bir alan olarak görülen dönerde çalışan kadın sayısını artırmaya yönelik örnek bir girişim sergiliyor. Kadın istihdamını artırma hedefiyle Türkiye’de ilklere imza atan KasapDöner’in verdiği destekle, bir kadın işletmeci olarak onun izinden ilerleyeceğim” diye belirtti.

“Dönerdeki kadın gücünü tüm Türkiye’ye kazandıracağız”

“KasapDöner olarak döneri dünya markası yapmak hedefiyle, mağazalaşma çalışmalarımızı hızlandırdık. Sadece İstanbul’a değil Anadolu’ya da yeni şubeler kazandırıyoruz” diyen KasapDöner Genel Müdürü Bahar Özürün, ‘’Markamızın yönetimindeki kadın egemenliğini, personel ve işletmecilerimizle de destekleyerek dönerdeki kadın gücünü tüm Türkiye’ye kazandıracağız. Bu sene içerisinde Eskişehir, Bursa, Samsun gibi Anadolu’nun en güçlü illerinde de yaygınlaşmayı planlıyoruz” diye konuştu.

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER