Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Yenilenen yüzü ile Darıca Mopaş hizmete girdi

Editör
Abone Ol:

1996 yılında kurulan Mopaş Marketçilik, 20. yılına girdiği şu günlerde ilk olarak 25 Ocak 2002 yılında açtığı Darıca mağazasını, 14 yıl sonra yenileyerek tekrar müşterilerinin hizmetine sundu.

Mopaş’ın 101. şubesi olan Darıca mağazası, 30 Aralık 2015 Çarşamba günü Fevzi Çakmak Mah. İstasyon Cad. No:478 Darıca Kocaeli’nde saat 11:00’de hizmete girdi.
1500 metrekarelik satış alanında 40 çalışanı 7 kasası ile hizmete giren  mağaza aynı zamanda Kocaeli  ilindeki 23., Gebze bölgesinde  ise Mopaş’ın 11. mağazası olma özelliğini taşıyor. Açılışla ilgili konuşan Mopaş Marketçilik Genel Müdürü Reşat Narman, şunları söyledi:
“Mağazamızın açılışına verilen destekten, gösterilen ilgiliden dolayı ve teşrifleriyle bizleri yalnız bırakmayarak  onurlandıran Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’a, Darıca Kaymakamı Ömer Karaman’a, Darıca İlçe Müftüsü Muharrem Bilgiç’e, siyasi parti temsilcilerine, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve değerli dostlarımıza yürekten teşekkür ederiz. Mopaş olarak, 2015 yılında da belirlediğimiz hedefleri gerçekleştirmiş bulunmaktayız. 2015 yıl içinde yeni mağazalar ve alt yapı çalışmaları ile sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, yenilikçi iş ilkelerini benimseyen yatırımlarımızla  perakende sektöründe marka olmak ve daha ileriye taşımak için  çalışmalarımıza  emin adımlarla  devam etmeyi hedefliyoruz.”

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER