Sosyal Medya Hesaplarımız

AVM

Kanyon İK ekibi ödüllendirildi

Editör
Kanyon İnsan Kaynakları Yöneticisi Simge Atsüren
Abone Ol:

Brandon Hall Group tarafından organize edilen İnsan Kaynakları Mükemmellik Ödülleri’nde bu yıl Yetenek Yönetimi alanında Gümüş ödülün sahibi Kanyon oldu.

Kanyon ve çözüm ortaklarının çalışanlarının da dahil olduğu, 500’den fazla kişiyi aynı çatı altında “bir araya getiren Kanyon, tüm çalışanlar için oluşturulan ortak iletişim dili ile Kanyon’da mutlu çalışmayı, misafir deneyimine daha fazla katkı sağlamayı, iş gücü devir hızını azaltmayı ve A’dan Z’ye tüm çalışanların bağlılığını arttırmayı amaçlayan projesi “Kanyonca” ile sadece bir kültürel gelişim ve eğitim değil, aynı zamanda da bir dönüşüm projesinin de parçası oldu. 2014 yılında hayata geçirdiği “Kanyonca” projesi ile Brandon Hall Group tarafından ödüllendirilen Kanyon, İnsan Kaynakları alanında da başarısını kanıtladı.

İnsan Kaynakları Yöneticisi Simge Atsüren konuyla ilgili olarak; “Kanyonca ortak dilinin çerçevesini çizmek adına, var olan hizmet vaadimiz ve hizmet anlayışımız bize yol gösterdi. İlk adım; misafirlerimizle en yakın iletişimde bulunan, temizlik, güvenlik, otopark, teknik, inşaat ve müşteri ilişkileri alanlarındaki çözüm ortakları kadrolarımıza eğitim verdik. Bu yolda şablon eğitimlerle ilerlemek yerine, Kanyon için özel eğitimler geliştirildi ve 500’den fazla çalışan bu eğitimleri aldı. Eğitimlerin yanı sıra, ihtiyaçlar doğrultusunda, ortak kullanım alanlarının iyileştirilmesi, tüm çözüm ortağı liderlerinin projeye dahil edilmesi, motivasyon aktiviteleri, ücret iyileştirmesi, 6 ayda bir yenilenen misafir anketleri gibi aksiyonlar alındı. Bunun sonucunda yaptığımız anketler ve iş gücü devir hızı raporlarında; misafir memnuniyetinin ve bağlılığın arttığı ve iş gücü devir hızının kayda değer bir şekilde azaldığını gözlemledik” dedi.

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

AVM

TerraCity’e Bronz Stevie Ödülü!

Editör

Yazar:

TerraCity AVM Müdürü Gözde Hoşten

TerraCity, Stevie Awards / International Business Awards 2021’de en iyi “Toplumsal Katılım Etkinliği” dalında bronz ödül kazandı.

Sokağa çıkma yasaklarının uygulandığı yılbaşı döneminde, takipçileri ile iletişimine ara vermeden devam etmek amacıyla TerraCity tarafından özel olarak planlanıp hayata geçirilen New Year City etkinliği büyük ilgi topladı. YouTube üzerinden canlı olarak gerçekleştiren yayın ile yeni yılı evlerinde kutlayan genç izleyicilere ulaşan etkinlik, beş DJ’in canlı performansına ev sahipliği yaptı. Alışveriş merkezinde yılbaşı dekoruyla birlikte gerçekleştirilen etkinlik, canlı yayın sonrası DJ’lerin performanslarının ayrı birer video olarak YouTube kanalından paylaşılmasıyla izleyicilerle buluşmaya devam etti. Hem canlı yayında hem de daha sonraki paylaşımlarla büyük bir ilgi toplamayı başaran New Year City etkinliği, TerraCity’e Bronz Stevie Ödülü’nü kazandırdı.

TerraCity AVM Müdürü Gözde Hoşten, “TerraCity olarak salgın döneminde de hedef kitlemizle iletişimimizi kesmedik. Doğru kanallardan onlara ulaşmaya devam ettik. Pandemi dolayısıyla sokağa çıkma yasağının olduğu bir dönemde hayata geçirdiğimiz yeni yıl etkinliği ile ‘Toplumsal Katılım’ dalında ödül almak bizim için büyük bir mutluluk! Bu etkinlikle kazandığımız uluslararası ödüllere bir yenisini daha eklemiş olmak bizleri gururlandırıyor” dedi.

TerraCity, daha önce de New Year City etkinliği ile Hermes Yaratıcılık Ödülleri’nde “Canlı/Sanal Etkinlik” ve “Pandemi Uygulamaları” kategorilerinde en büyük ödül olan Platin Ödül’ü kazanmıştı.

Devamını Oku

AVM

Karaman, ilk alışveriş ve yaşam merkezine kavuşuyor

Editör

Yazar:

Park Karaman Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 26 Kasım’da kapılarını açacak. Kenti gıda, giyim, eğlence ve hizmet gruplarından 100’ün üzerinde mağaza ile buluşturacak olan AVYM’de E-Bebek’ten Penti’ye, Mavi’den Flo’ya, Defacto’dan Karaca’ya, English Home’dan AtasunOptik’e, BurgerKing’den Özsüt’e, Gratis’ten Tavuk Dünyası’na, Migros’dan Abdullah Kığılı’ya, Playland’den Toyzshop’a kadar tüm Türkiye’nin bildiği markalar yer alacak. Ziyaretçiler ayrıca AVYM bünyesindeki 11 restoranda Türk ve dünya mutfağının lezzetlerini de tadabilecek.

Misafirlerini 35 bin metrekarelik kapalı alanda ağırlayacak olan Park Karaman AVYM, şehrin en işlek ve ulaşımı en kolay noktalarından birinde bulunan Mersin ve Konya otoyolu ile Ermenek ve Ereğli İlçe yollarının kesişme noktasında yer alan otogar kavşağında hizmet verecek.

Devamını Oku

AVM

AVM yasağı kalktı

Editör

Yazar:

LPG’li araçların alışveriş merkezlerinin (AVM) kapalı otoparklarına girmesine yönelik düzenleme yayımlandı.

Resmi Gazete’de yayımlanan ve binaların yangından korunmasına hakkında yönetmelikte değişiklik öngören yönetmeliğe göre, AVM’lerin, “Ticari faaliyet amaçlı park yerleri” için belirlenen kural ve şartları sağlamaları kaydıyla AVM’lerde bulunan kapalı otoparklara LPG sistemli araçların girmesine izin verilecek.

LPG’li araçların alınabileceği kapalı otoparklar, birinci bodrum katlardan daha aşağı konumlandırılamayacak. Giriş ve çıkışları diğer araçların alınacağı otoparklardan ayrı olarak düzenlenecek.

Bu otoparkları tescil belgesinde LPG’li olduğu belirtilen ve geçerli muayenesi bulunan araçlar kullanabilecek. Araç giriş-çıkış ve kayıt sorumlusu görevlilerince araçların belirtilen şartları sağlayıp sağlamadığı kontrol edilecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER