Sosyal Medya Hesaplarımız

AVM

Minopolis’te çocuklar hayalindeki evi çizdi!

Editör
Abone Ol:

Minopolis Çocuklar Şehri’nde yer alan Demir İnşaat standını ziyaret eden 1007 çocuk, üç ayrı kategoride düzenlenen yarışma ile hem eğlenip hem de hayallerindeki evi çizerek sürpriz hediyeler kazanma fırsatını yakaladı.

Demir İnşaat ve Minopolis iş birliği ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlenen bir yarışma ile, 1-14 Nisan tarihleri arasında Demir İnşaat standını ziyaret eden çocuklar hayallerindeki evi resmetti. Üç ayrı kategoride düzenlenen yarışmada 4-5 yaş kategorisinin birincisi Pelin Zent, 6-7-8 yaş grubunun birincisi Ecem Gürsoy, 9-14 yaş grubunun birincisi Sude Özer 25 Nisan Cumartesi günü Minopolis’te düzenlenen ödül töreninde ödüllendirildiler.
Demir İnşaat olarak 23 Nisan gibi dünyaca öneme sahip bir günde çocuklara yönelik bir resim yarışması düzenleyerek bu özel günün önemine katkıda bulunmanın kendilerini çok mutlu ettiğine dikkat çeken Demir İnşaat Genel Müdürü Hakan Ocak şunları söyledi:
“Yarışmamız kapsamında, iki hafta süresince 1007 çocuğumuz yarışma için hayalindeki evi resmetti. Değerlendirme aşamasında elimize aldığımız her resmin bir hikayesi vardı. Bu nedenle seçim yapmakta çok zorlandık. Özellikle çocuklarımızın hayalindeki evde yer alan mutlu aile kavramı bizi derinden etkiledi. Toplumumuzda ev ile aile kavramları hep birbirini tamamlamıştır. Ülkemiz dışında başka bir toplumun evini “yuva” olarak adlandırdığını hiç sanmıyorum. Bu bize özgü bir kavram… Demir İnşaat olarak geçmişten bugüne kadar hep toplumsal değerlerimize sahip çıktık ve mutlu ailelere akıllı yuvalar inşa ettik. Gelecekte de bu kültürü yaşatmaya ve iş süreçlerimize entegre ederek büyümeye devam edeceğiz.”

Ödül töreni sırasında konuşan Minopolis Kurucusu Özgür Gözükara ise düşüncelerini şu şekilde ifade etti:
“Minopolis’te amacımız çocukları eğlendirirken, eğitimlerine ve gelişmelerine katkıda bulunmak. Bunun yanında büyüklerin dünyasına dokunarak, gelecekte yapmayı düşündükleri meslekleri deneyimlemelerini sağlamak. Ayrıca onların hayal dünyalarını açığa çıkarmak adına etkinlikler de yapıyoruz. Bu bağlamda Demir İnşaat’la birlikte onların hayallerine dokunduğumuz bir projeyi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Projede bize destek veren Demir İnşaat’a ve Genel Müdürü Hakan Ocak’a tüm çocuklarımız adına teşekkür ediyoruz.”

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

AVM

TerraCity’e Bronz Stevie Ödülü!

Editör

Yazar:

TerraCity AVM Müdürü Gözde Hoşten

TerraCity, Stevie Awards / International Business Awards 2021’de en iyi “Toplumsal Katılım Etkinliği” dalında bronz ödül kazandı.

Sokağa çıkma yasaklarının uygulandığı yılbaşı döneminde, takipçileri ile iletişimine ara vermeden devam etmek amacıyla TerraCity tarafından özel olarak planlanıp hayata geçirilen New Year City etkinliği büyük ilgi topladı. YouTube üzerinden canlı olarak gerçekleştiren yayın ile yeni yılı evlerinde kutlayan genç izleyicilere ulaşan etkinlik, beş DJ’in canlı performansına ev sahipliği yaptı. Alışveriş merkezinde yılbaşı dekoruyla birlikte gerçekleştirilen etkinlik, canlı yayın sonrası DJ’lerin performanslarının ayrı birer video olarak YouTube kanalından paylaşılmasıyla izleyicilerle buluşmaya devam etti. Hem canlı yayında hem de daha sonraki paylaşımlarla büyük bir ilgi toplamayı başaran New Year City etkinliği, TerraCity’e Bronz Stevie Ödülü’nü kazandırdı.

TerraCity AVM Müdürü Gözde Hoşten, “TerraCity olarak salgın döneminde de hedef kitlemizle iletişimimizi kesmedik. Doğru kanallardan onlara ulaşmaya devam ettik. Pandemi dolayısıyla sokağa çıkma yasağının olduğu bir dönemde hayata geçirdiğimiz yeni yıl etkinliği ile ‘Toplumsal Katılım’ dalında ödül almak bizim için büyük bir mutluluk! Bu etkinlikle kazandığımız uluslararası ödüllere bir yenisini daha eklemiş olmak bizleri gururlandırıyor” dedi.

TerraCity, daha önce de New Year City etkinliği ile Hermes Yaratıcılık Ödülleri’nde “Canlı/Sanal Etkinlik” ve “Pandemi Uygulamaları” kategorilerinde en büyük ödül olan Platin Ödül’ü kazanmıştı.

Devamını Oku

AVM

Karaman, ilk alışveriş ve yaşam merkezine kavuşuyor

Editör

Yazar:

Park Karaman Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 26 Kasım’da kapılarını açacak. Kenti gıda, giyim, eğlence ve hizmet gruplarından 100’ün üzerinde mağaza ile buluşturacak olan AVYM’de E-Bebek’ten Penti’ye, Mavi’den Flo’ya, Defacto’dan Karaca’ya, English Home’dan AtasunOptik’e, BurgerKing’den Özsüt’e, Gratis’ten Tavuk Dünyası’na, Migros’dan Abdullah Kığılı’ya, Playland’den Toyzshop’a kadar tüm Türkiye’nin bildiği markalar yer alacak. Ziyaretçiler ayrıca AVYM bünyesindeki 11 restoranda Türk ve dünya mutfağının lezzetlerini de tadabilecek.

Misafirlerini 35 bin metrekarelik kapalı alanda ağırlayacak olan Park Karaman AVYM, şehrin en işlek ve ulaşımı en kolay noktalarından birinde bulunan Mersin ve Konya otoyolu ile Ermenek ve Ereğli İlçe yollarının kesişme noktasında yer alan otogar kavşağında hizmet verecek.

Devamını Oku

AVM

AVM yasağı kalktı

Editör

Yazar:

LPG’li araçların alışveriş merkezlerinin (AVM) kapalı otoparklarına girmesine yönelik düzenleme yayımlandı.

Resmi Gazete’de yayımlanan ve binaların yangından korunmasına hakkında yönetmelikte değişiklik öngören yönetmeliğe göre, AVM’lerin, “Ticari faaliyet amaçlı park yerleri” için belirlenen kural ve şartları sağlamaları kaydıyla AVM’lerde bulunan kapalı otoparklara LPG sistemli araçların girmesine izin verilecek.

LPG’li araçların alınabileceği kapalı otoparklar, birinci bodrum katlardan daha aşağı konumlandırılamayacak. Giriş ve çıkışları diğer araçların alınacağı otoparklardan ayrı olarak düzenlenecek.

Bu otoparkları tescil belgesinde LPG’li olduğu belirtilen ve geçerli muayenesi bulunan araçlar kullanabilecek. Araç giriş-çıkış ve kayıt sorumlusu görevlilerince araçların belirtilen şartları sağlayıp sağlamadığı kontrol edilecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER