Sosyal Medya Hesaplarımız

AVM

Torunlar GYO’da yeni atamalar

Editör
Sinan Akdemir
Abone Ol:

Alışveriş merkezleri ve konut projeleri ile gayrimenkul sektöründe Türkiye’nin en geniş portföylerinden birine sahip olan Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) A.Ş. yeni atamalar ile kadrosunu güçlendiriyor.

Torunlar GYO A.Ş. İcra Kurulu Üyesi Zeynep Torun, kurumda pazarlama ve kurumsal iletişimden sorumlu olarak görev yapacak. Torunlar GYO portföyünde yer alan ve Ekim ayında açılışı yapılacak Torium Alışveriş Merkezi Müdürlüğü’ne Sinan Akdemir getirildi. Bursa Korupark Alışveriş Merkezi Müdürlüğü ise Feyza Acar atandı.

TED İstanbul Koleji ve Kadir Has Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu Zeynep Torun, mevcut ve geliştirdiği projeler ile büyümesini sürdüren Torunlar GYO’nun iletişim ve pazarlama çalışmalarından sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapacak.

 

Torunlar GYO’nun ilklere imza atmaya hazırlandığı, Ekim ayında İstanbul’da açılacak Torium Alışveriş Merkezi Müdürlüğü’ne daha önce Vepa A.Ş.’de Genel Koordinatör olarak görev yapan Sinan Akdemir getirildi. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu Akdemir, 1982-1990 yılları arasında Anadolu Endüstri Holding bünyesindeki Teras Gıda A.Ş.’de Pazarlama Müdürü, 1991-1998 yıllarında ise Target Gıda A.Ş.’de Genel Müdür olarak görev yaptı.

Sinan Akdemir, 1982 yılından 2003 yılına kadar Tamek Gıda Pazarlama A.Ş. Genel Müdürlüğü, 2003-2004 yılları arasında ise Yıldız Holding Yönetim Koordinatörlüğü görevini yürüttü. Akdemir, İstanbul’un en büyük alışveriş merkezlerinden biri olmaya hazırlanan Torium’un yönetim çalışmalarından sorumlu olacak.

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

AVM

TerraCity’e Bronz Stevie Ödülü!

Editör

Yazar:

TerraCity AVM Müdürü Gözde Hoşten

TerraCity, Stevie Awards / International Business Awards 2021’de en iyi “Toplumsal Katılım Etkinliği” dalında bronz ödül kazandı.

Sokağa çıkma yasaklarının uygulandığı yılbaşı döneminde, takipçileri ile iletişimine ara vermeden devam etmek amacıyla TerraCity tarafından özel olarak planlanıp hayata geçirilen New Year City etkinliği büyük ilgi topladı. YouTube üzerinden canlı olarak gerçekleştiren yayın ile yeni yılı evlerinde kutlayan genç izleyicilere ulaşan etkinlik, beş DJ’in canlı performansına ev sahipliği yaptı. Alışveriş merkezinde yılbaşı dekoruyla birlikte gerçekleştirilen etkinlik, canlı yayın sonrası DJ’lerin performanslarının ayrı birer video olarak YouTube kanalından paylaşılmasıyla izleyicilerle buluşmaya devam etti. Hem canlı yayında hem de daha sonraki paylaşımlarla büyük bir ilgi toplamayı başaran New Year City etkinliği, TerraCity’e Bronz Stevie Ödülü’nü kazandırdı.

TerraCity AVM Müdürü Gözde Hoşten, “TerraCity olarak salgın döneminde de hedef kitlemizle iletişimimizi kesmedik. Doğru kanallardan onlara ulaşmaya devam ettik. Pandemi dolayısıyla sokağa çıkma yasağının olduğu bir dönemde hayata geçirdiğimiz yeni yıl etkinliği ile ‘Toplumsal Katılım’ dalında ödül almak bizim için büyük bir mutluluk! Bu etkinlikle kazandığımız uluslararası ödüllere bir yenisini daha eklemiş olmak bizleri gururlandırıyor” dedi.

TerraCity, daha önce de New Year City etkinliği ile Hermes Yaratıcılık Ödülleri’nde “Canlı/Sanal Etkinlik” ve “Pandemi Uygulamaları” kategorilerinde en büyük ödül olan Platin Ödül’ü kazanmıştı.

Devamını Oku

AVM

Karaman, ilk alışveriş ve yaşam merkezine kavuşuyor

Editör

Yazar:

Park Karaman Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 26 Kasım’da kapılarını açacak. Kenti gıda, giyim, eğlence ve hizmet gruplarından 100’ün üzerinde mağaza ile buluşturacak olan AVYM’de E-Bebek’ten Penti’ye, Mavi’den Flo’ya, Defacto’dan Karaca’ya, English Home’dan AtasunOptik’e, BurgerKing’den Özsüt’e, Gratis’ten Tavuk Dünyası’na, Migros’dan Abdullah Kığılı’ya, Playland’den Toyzshop’a kadar tüm Türkiye’nin bildiği markalar yer alacak. Ziyaretçiler ayrıca AVYM bünyesindeki 11 restoranda Türk ve dünya mutfağının lezzetlerini de tadabilecek.

Misafirlerini 35 bin metrekarelik kapalı alanda ağırlayacak olan Park Karaman AVYM, şehrin en işlek ve ulaşımı en kolay noktalarından birinde bulunan Mersin ve Konya otoyolu ile Ermenek ve Ereğli İlçe yollarının kesişme noktasında yer alan otogar kavşağında hizmet verecek.

Devamını Oku

AVM

AVM yasağı kalktı

Editör

Yazar:

LPG’li araçların alışveriş merkezlerinin (AVM) kapalı otoparklarına girmesine yönelik düzenleme yayımlandı.

Resmi Gazete’de yayımlanan ve binaların yangından korunmasına hakkında yönetmelikte değişiklik öngören yönetmeliğe göre, AVM’lerin, “Ticari faaliyet amaçlı park yerleri” için belirlenen kural ve şartları sağlamaları kaydıyla AVM’lerde bulunan kapalı otoparklara LPG sistemli araçların girmesine izin verilecek.

LPG’li araçların alınabileceği kapalı otoparklar, birinci bodrum katlardan daha aşağı konumlandırılamayacak. Giriş ve çıkışları diğer araçların alınacağı otoparklardan ayrı olarak düzenlenecek.

Bu otoparkları tescil belgesinde LPG’li olduğu belirtilen ve geçerli muayenesi bulunan araçlar kullanabilecek. Araç giriş-çıkış ve kayıt sorumlusu görevlilerince araçların belirtilen şartları sağlayıp sağlamadığı kontrol edilecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER