Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

40. yaşını Premium Serisi ile taçlandırdı

Editör
Abone Ol:

İçeriği, iddiaları ve konseptiyle Türkiye’de ilk, Viking Premium…

İmza attığı yenilik ve yatırımlarla Türk temizlik sektörünün en önemli oyuncularından biri olan Viking Temizlik, 40. yılını İzmir ve İstanbul’da gerçekleştirdiği geceyle kutladı. 40. yıl kutlamalarının yanı sıra Türkiye’de bir ilk olan Premium serisi de davetli ve basın mensuplarının beğenisine sunuldu.

İzmir’de küçük bir atölyede başlayan serüvenin bugün dünyaya yayılan bir başarıya dönüştüğünü ifade eden Viking Temizlik İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Hayrettin Avcı, 4 erkek kardeş olarak çıktıkları 40 yıllık yolda halen tek yumruk olduklarına değinerek, “Bizler Viking’i ulusal bir firma yaptık, Viking’in ikinci jenerasyonunun da firma ve markamızı bir dünya markası yapacağına inancımız tamdır. Uzun yıllardır devam eden yükselişimize her zaman ilkleri ve yenilikleri sığdırdık, bugün burada 40. yılımızı kutlamanın yanı sıra sektör ve tüketici alışkanlıkları adına önemli bir yeniliğe imza atmanın heyecanı içerisindeyiz. Uzun süredir titizlikle yürütülen Ar-Ge çalışmaları ışığında hazırlanan ve temizlik alanında yeni bir dönemi başlatacağına inandığımız Premium ürünlerin lansmanını gerçekleştiriyoruz. Sağlıklı yeni nesiller yetiştirmek ve sürdürülebilir bir dünya için gücümüzü doğadan aldık. Tamamen insan sağlığı ve çevre hassasiyeti çerçevesinde hazırlanan Premium ürünlerini bu kadar iddialı kılan toksik kimyasal madde içermemesi, doğal bazlı formülasyonu ve hayvanlar üzerinde test edilmemesidir. Tüm bunları tek bir seride buluşturmak ve bunu Viking çatısında gerçekleştiriyor olmak bizim için gerçek bir gurur kaynağıdır” dedi.

viking temizlik premium1Ürün lansmanında detay bilgiler veren Pazarlama ve İletişim Grup Müdürü Gökçe Hatipoğlu şunları paylaştı: “Viking Premium WC Temizleyici, Mutfak Sprey, Banyo Sprey, Çok Amaçlı Temizleyici ve Sıvı Bulaşık Deterjanı ürünlerinin eşsiz ve güçlü içeriğini tescilleyen Plant Power Technology bitkisel kaynaklı hammaddelerin güçlendirilmesiyle elde edilmiş olup tüketicinin tüm beklentisine de yanıt verilmesini sağlamaktadır. Bu ürünler fosfat, sülfat, paraben, klor, amonyak, hayvansal kaynaklı hammaddeler ve hiçbir toksik kimyasal maddeyi içermez. Ürünlerimiz hayvansal bileşen içermediği gibi hayvanlar üzerinde test edilmemektedir. Ürün etiketlerimizde kullandığımız V-Label logosu, Avrupa Vejetaryenler Birliği (EVU) tarafından geliştirilmiş global lisanslı tek semboldür.”

Görme engelli bireylerin hayatlarını kolaylaştırmak ve topluma entegre olmalarını sağlamak amacıyla kapsamlı bir çalışmaya imza atan Viking Temizlik, ‘Engelsiz Temizlik’ projesiyle yeni çözüm ve öneriler geliştirmeye devam ediyor. “Engelsiz Temizlik” adıyla iOS ve Android uyumlu olarak oluşturulan uygulama, ürünlerin üzerine yerleştirilecek QR kodları okuyarak görme engellilerin temizlikteki gözü olacak. Konuyla ilgili Gökçe Hatipoğlu “Engelli bireylerin temizlik malzemelerini kimseye ihtiyaç duymaksızın daha rahat kullanmalarının önünü açıyoruz. Kolay bir ara yüze sahip olan uygulama, ilk açıldığında kullanım talimatı metnini sesli olarak okuyarak kullanıcıları yönlendirecek. Etiketin üzerinde yer alan kodun okutulmasıyla ise ‘Ürün ismi, gramaj, kullanım alanları, kullanım talimatı, dikkat edilecek hususlar ve çağrı merkezi’ bilgileri kullanıcıya aktarılacak. Bilgiler arasındaki her geçiş sonrasında ulaşılan bilgiler akıllı telefonlar aracılığıyla robotik bir sesle okunacak. Tüm bu özelliklerin yanı sıra, ürünler üzerinde QR kodunun bulunmaması veya herhangi bir sebeple okunmaması durumunda kişiler, uygulama açıkken telefonu sallayarak ‘Sesli arama’ modunu aktive edebilecek.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement

Firmalardan

Londra ofisiyle Batı Avrupa Bölgesi’ndeki büyümesini hızlandıracak

Editör

Yazar:

REM People, yurtdışı büyüme hamlesini hızlandırdı. REM People, İstanbul ve Dubai’nin ardından İngiltere’nin başkenti Londra’daki ofisinin resmi açılışını yaptı. Halen 50’den fazla ülkede, alanında lider 120 kuruma hizmet veren REM People, Avrupa’daki şirketlere de verimlilik kazandırıyor.

Markaların ürün yolculuklarını takip etmelerini sağlayarak verimliliklerini artırdıklarını belirten REM People CEO’su Bülent Peker, yurtdışı stratejisi hakkında şöyle konuşuyor: “Türkiye ve dünyada sektörünün en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olarak İstanbul ve Dubai merkezlerimizle şimdiye kadar 50’den fazla ülkede sektör devlerinin sahadaki gözü, kulağı olduk. Geliştirdiğimiz yüzde 100 yerli yazılım çözümlerimizle yapay zeka ve derin öğrenme yoluyla kurumların verimliliklerini artırıyoruz. Anlık görüntü tanıma teknolojimizle saha satış ekiplerinin çektiği fotoğraflar analiz ediliyor ve reyonlardaki ürünler gözleniyor. Yapay zekanın ilerisine geçerek derin öğrenme ile analizler yapıyoruz. Bu analizler müşterilerimizin daha hızlı aksiyon alması için kullanılıyor. Söz konusu çözümlerle global bir marka olma yolunda Londra ofisimizle de Orta ve Batı Avrupa’daki varlığımızı artırmayı hedefliyoruz.”

REM People, 2015 yılından bu yana yapay zekâ tabanlı çoklu kanal perakende uygulama yönetimi çözümleri sunuyor. REM People’ı rakiplerinden ayıran en önemli özellik perakendecilerin performanslarını faaliyet gösterdikleri tüm kanallarda takip etmelerini sağlayan entegre çözümler sunması. REM People, müşterilerinin perakende uygulamalarını ve mağazacılık operasyonlarını, tanzim/teşhir uygulama performanslarını offline, online ve basılı kanallarda izleyerek ‘ürün yolculuklarını’ takip etmelerine yardımcı oluyor.

Devamını Oku

Firmalardan

Seyhanlar Market’in tercihi yine Isuzu oldu

Editör

Yazar:

Kaliteli ve sağlıklı ürünleri en uygun fiyata sunmak amacıyla kurulan ve 40 yılı aşkın süredir hizmet veren Seyhanlar Market, 2013 yılından itibaren dünyanın önde gelen firmalarından olan Isuzu markasının bayiliğini yapan Bursa Ağır Vasıta ile tekrar işbirliği yaparak 17 adet Isuzu NPR 3D’yi filosuna dahil etti.

Teslimat törenine Seyhanlar Market Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Seyhan, Anadolu Isuzu Türkiye Satış Direktörü Yusuf Teoman, Anadolu Isuzu Türkiye Kamyon Pick-Up Satış Müdürü Atakan Gürler, Anadolu Isuzu Kamyon Pick-Up Satış Şefi Arif Bugeker, Bursa Ağır Vasıta Yönetim Kurulu Başkanı Lokman Koçaslan, Bursa Ağır Vasıta Genel Müdürü Ahmet Uğur, Bursa Ağır Vasıta Satış Müdürü İnci Kaplan ve Bursa Ağır Vasıta satış ekibi katılım gösterdi.

Satış ve satış sonrası maksimum müşteri memnuniyetini en önemli misyonu edinerek, Isuzu markasının satış, servis ve yedek parça hizmetini veren Bursa Ağır Vasıta, müşterileri için en yüksek kalitedeki ürünü, en kısa zamanda, en uygun satış fiyatı ile tüketiciye ulaştırmayı amaçlıyor.

İşleri gereği sağlam ve kaliteli araçlara ihtiyaç duyduklarının altını çizen Seyhanlar Market Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Seyhan, “Firmamız için en önemli iki unsur sağlamlık ve güvenilirlik. Mahalle aralarında veya ana yollar üzerinde olan mağazalarımıza, her gün araçlarımız ile ürün sevk ediyoruz. Araçlar sürekli yük altında aktif olarak kullanılıyor. Bu sevk işlemlerinde araç kaynaklı aksama durumları işlerimizin de aksamasına neden olabilmekte. Dolayısıyla araçlarımızın her gün yüksek tempoya dayanabilecek, şehir içinde pratik ve güvenilir araçlar olması gerekiyor. Bu aradığımız unsurlar ve daha fazlasını Isuzu marka araçlarda bulduğumuzu düşünüyoruz. Aynı zamanda araçlarımızın bakımları ve servis hizmetlerinin de kısa zamanda çözülebilmesi gerekmekte. Bu noktada da Bursa Ağır Vasıta profesyonel kadrosu ve hızlı çözümler sunmasıyla yardımımıza yetişiyor. Almış olduğumuz tüm hizmetlerden dolayı Anadolu Isuzu ve Bursa Ağır Vasıta’ya teşekkür ediyoruz.” dedi.

Bursa Ağır Vasıta’nın müşteri memnuniyetini temel aldığını ve hizmet verdiği bölgelerde tercih kaynağı olmanın büyük bir gurur kaynağı olduğunu vurgulayan Bursa Ağır Vasıta Yönetim Kurulu Başkanı Lokman Koçaslan, “Müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeyi ve müşteri memnuniyetini en yüksek noktada tutmayı temel amaç edindik. Bu bağlamda sektörünün önde gelen firmalarından olan Seyhanlar Marketçilik ile gerçekleştirdiğimiz, yıllara dayanan işbirliğimiz bizler için çok değerli. Bursa Ağır Vasıta olarak müşterilerimizin çözüm ortağı olarak hem kendilerine hem de ülkemize hizmet etmek en büyük hedefimizdir. Yüksek güç ve torka sahip uzun ömürlü motoru,  dar alanlara rahatlıkla girmeyi sağlayan kupası ve araç boyutlarıyla segmentinin standartlarını belirleyen Isuzu NPR 3D’yi ve Bursa Ağır Vasıta’yı tercih ettiği için Seyhanlar Market’e teşekkür eder, araçlarının hayırlı uğurlu olmasını dileriz” diye konuştu.

Devamını Oku

Firmalardan

Subway, Türkiye’deki operasyonlarını genişletecek

Editör

Yazar:

Türkiye ve Çin başta olmak üzere, beş ayrı ülkedeki başarılı faaliyetleri ile dünyanın en büyük beş restoran işletmecisinden biri olan TFI TAB Gıda Yatırımları, portföyüne kattığı yeni markalarla büyümesini sürdürüyor. Şirket, Burger King, Sbarro, Popeyes ve Arby’s’den oluşan dört küresel marka ve kendisine ait Usta Dönerci ve Usta Pideci’den oluşan iki ulusal olmak üzere, toplam altı markanın yanına bir dünya devini daha ekledi.

TFI TAB Gıda Yatırımları Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Kurdoğlu: ‘’Subway operasyonuyla büyümemizi daha da hızlandırarak, dünya çapındaki toplam restoran sayımızı bu yılın sonuna kadar 3000’in üzerine çıkaracağız. Subway gibi ünü dünyaya yayılmış bir markanın daha bize güvenerek operasyonlarını devretmesiyle hem kendi markalarımızı yaratabilme hem de dünya markalarını yönetebilme ve geliştirebilme kabiliyetimizi bir kez daha kanıtlamış olduk. Et, ekmek, patates, salata başta olmak üzere birçok ihtiyacımızı tedarik ettiğimiz ekosistem şirketlerimiz, 28 yıllık sektör tecrübemiz, inovatif ürün, hizmet ve çözümlerimizle bünyemizdeki diğer markaları olduğu gibi Subway’i de Türkiye’nin en değerli markalarından biri haline getirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Subway CEO’su John Chidsey ise; “Subway olarak, uluslararası çaptaki varlığımızı güçlendirmeyi amaçlarken, diğer önemli markaların bir bölgedeki büyümesine önderlik ederek, kayda değer deneyim edinmiş operatörlerle ortaklık arayışındayız. Pazarın lider restoran operatörü olarak Türkiye’deki tüketiciler konusunda derin bir anlayış ve tecrübeye sahip olan TFI TAB Gıda Yatırımları, Subway’in Türkiye’deki varlığını hızlandırmaya destek sağlayacak en ideal ortaktır” açıklamasında bulundu.

Devamını Oku

POPÜLER