Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

Altunbilekler’de dijital dönüşüm yolculuğu başlıyor

Editör
Abone Ol:

Altunbilekler, online satış alanında dikey satış noktasında market kategorisinde yer almak için start alıyor.

Pilot bölge olan Ankara’da aynı gün teslimat modeline bugün başlayacak olan Altunbilekler, bu yatırımı ile ilerleyen günlerde operasyonunu tüm Türkiye’ye kargo ile 81 ile ulaştırarak çalışmalarını şekil verecek. Ayrıca gece teslimatı modeli üzerinde çalışan firma belli bölgelerde 22:00 – 01:00 arası motorlu kurye ile gece market ürünlerini express teslimat modeli ile teslimat yaparak farklılık yaratacak çalışmaya imza atmaya hazırlanıyor.

Öznur Altunbilek, yaptığı açıklamada, sadece teslimatta verimliliğe değil, aynı zamanda ürün işlemeye ürün seçimine özellikle de et, şarküteri, balık, meyve sebze gibi ürünlerde çok hassasiyetle seçim ve taşımacılık yapacaklarının vurgulayarak şunları söyledi:

“Altunbilekler olarak ilerleyen günlerde operasyonu tüm Türkiye’ye, yani 81 ilimize ulaştırmayı planlıyoruz. Altunbileklerin bu projesinin, kendi alanında ciddi anlamda ses getireceğine inanıyoruz. altunbilekler.com için gelişmiş bulut çözümlerimiz dışında, özel olarak birçok geliştirme yaptık. Kullanıcıların bulunduğu bölgelere özel ürünlerin gösterilmesi, stok ve teslimat durumlarının kullanıcılar tarafından da belirlenebilmesi, fark yaratan özelliklerden bazılarıdır diyebilirim. Altunbilekler.com projesini e-ticaret altyapısının dışında, siparişlerin kullanıcılara hızlı ve hatasız ulaşması için özel depo ve lojistik çözümlerimiz ile de destekledik. E-Ticaret’te alışveriş deneyimi kadar, alışverişten sonraki süreçler de ciddi önem arz etmektedir. Bu alanda ciddi geliştirmelerde de bulunduk. Çözümlerimiz ile Altunbilekler’in heyecanlı ve dinamik ekibi bir araya gelince ortaya eşsiz bir proje çıktı diyebilirim. Günümüzde tüketiciler artık bir ürünü aynı zamanda başka kanallardan almayı tercih edebiliyor. Biz de farklı kanallardaki ürün, hizmet çözümlerimizle müşterinin tercihi olmak arzusundayız ve ‘Daha İyisi İçin’ yaptığımız işi sürekli geliştirerek, e-ticarette atacağımız adımları özenle belirledik ve artık ‘hem netten hem marketten’ sloganıyla farklı alışveriş alışkanlıklarına sahip tüketicilere ulaşacağız.”

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

A101 ve Şef Somer Sivrioğlu’ndan workshop etkinliği

Editör

Yazar:

A101 ve Şef Somer Sivrioğlu iş birliği kapsamında düzenlenen etkinlikte, A101 ürünleriyle özel olarak hazırlanan menü tadımı ve workshop etkinliği organize edildi. Somer Şef’in sunumuyla, ünlü şefin kendi restoranı olan Efendy’de düzenlenen workshop, 24 Ocak’ta gerçekleştirildi.

A101’in sosyal medyada iş birliği yaptığı isimlerin de katıldığı buluşmaya; Burak Altındağ, Bengi Kurtcebe, İdil Yazar, Berat Çokal (Mösyö Şokola), Ümit Karalar gibi ünlü isimler katılırken, Somer Şef davetlilere kendi elleriyle hazırladığı humusu sunarak özel bir tadım deneyimi yaşattı.

A101 için özel olarak üretilen ürünlerin, kalitesi ve çeşitliliği sayesinde şefler tarafından da güvenilerek tercih edildiğinin altını çizen ve kendisinin de severek A101 ürünlerini kullandığını aktaran Somer Şef, “A101 tarafından üretilen ürünlerin %101 arkasındayım” ifadesini kullandı.

A101 Pazarlama Müdürü Yeliz Yahşi Bilgiç’in markayı temsilen davetlileri ağırladığı etkinlikte, Somer Şef’in A101 ürünleriyle hazırlamış olduğu yemeğin püf noktaları ve farklı uygulamaları üzerine de bilgiler verildi.

A101 Pazarlama Müdürü Yeliz Yahşi Bilgiç; ‘’A101 olarak ürünlerimizin kalitesinin her zaman %101 arkasında olduk. Kalite, çeşit ve fiyatlarımızın mutfağın ustaları tarafından da tasdik edilmesi bizi ayrıca mutlu ediyor.’’ şeklinde konuştu.

Devamını Oku

Firmalardan

Paramparça belgeseli vizyonda

Editör

Yazar:

Paramparça, Lozan Mübadelesinin 100. Yıldönümü nedeniyle Orhan Erdim anısına Ruyiad (Rumeli Yönetici Ve İş İnsanları Derneği) ve REV (Rumeli Eğitim Vakfı) ve Pegasus ana destekleriyle çekilen bir belgesel. Yapımcı: Nurdan Tekeoğlu, “Göç, kültürel ve sosyal boyutu olan bir olgu. Türkiye, dünyada göçten en çok etkilenen ülkelerin başında yer alıyor. Mübadele döneminde yaklaşık 2 milyon insanın zorunlu göçe tabi tutulması, gerek Türk gerekse Yunanistan halkları arasında derin travmalar yarattı. Her bir mübadilin anlattıkları bir filme ya da belgesele konu olabilecek önemde. Mübadelenin 100.yıl dönümü kapsamında biz de bir belgesel çalışması yaptık. Paramparça adlı belgeselimiz, 1924 mübadelesinde Girit’e bağlı Spinalonga adasından Bodrum ‘a göçe den bir ailenin 70 yaşını aşmış 3.kuşak mübadil bir kadınının yaşamı üzerinde kurulu. Belgeselin kahramanı Zehra hanımın yaşam öyküsünü dinlediğimde ‘işte hikayemizi bulduk’ dedik. Belgesel projesi üzerinde kişi ve mekanlar üzerinde uzun bir süre çalıştık. Arşiv taraması yaptık. Tanıklarla konuştuk. Dünyanın en güzel yerlerinden biri olan Bodrum’da yaşayan Zehra hanım, ‘bu kadarı da olmaz’ dedirten inişli – çıkışlı hayatını tüm samimiyetle bizimle paylaştı” şeklinde konuştu.

Ekip

Yönetmenler: Orhan Tekeoğlu-Nurdan Tekeoğlu

Yapımcı: Medya Ton ve Nurdan Tekeoğlu

Görüntü Yönetmeni: Serdar Güven

Müzik: Evrim Ateşler

Ortak Yapımcı: Story Studios ve Spiridoula Gouskou

Kurgu: Lukas Agelastos ve sercan Güdücü

Devamını Oku

Firmalardan

Kervan Gıda: Global arenada büyümeyi sürdüreceğiz

Editör

Yazar:

Kervan Gıda, global arenada yakaladığı başarıyı yeni gelişmelerle tescil ediyor. Kervan Gıda, dünyanın şekerleme alanında takip edilen en önemli listelerinden biri olan “2023 Global Top 100 Candy Companies- 2023 Küresel En İyi 100 Şekerleme Şirketi” listesinde 82’inci sıradan 66’ncı sıraya yükseldi. Kervan Gıda’nın 2020’deki halka arzı sonrasında Polonya’nın önde gelen yumuşak şeker üreticilerinden ZPC Otmuchow ve iştiraki PWC Odra’yı satın alımı, ardından perakende devleri olan ABD’li Walmart ve İngiliz ASDA ile iş birliği yapması, şirketin global arenada büyümeye yönelik attığı etkili adımlardan oldu.

Sonuçları değerlendiren Kervan Gıda Genel Müdürü Burhan Başar, “Geçtiğimiz yıl giriş yaptığımız Küresel En İyi 100 Şekerleme Şirketi listesinde bu yıl 16 sıra yükselerek 66’ıncı sıraya yerleştik ve bizi gururlandıran bir sonuca imza attık. Gerek yurt içindeki büyümemiz gerek yurt dışında Polonya, ABD ve İngiltere pazarlarındaki yerimizi sağlamlaştırmamız gerekse ihracat gerçekleştirdiğimiz toplam ülke sayısının 85’e ulaşmış olması bugün aldığımız sonuçlarda etkili oldu. Bu gelişmelerle dünya çapında bilinirliğimiz artarken, daha büyük hedeflerle motivasyonumuz her daim yüksek kalıyor. Türkiye’de doğan bir şirket olarak global arenada büyümeye yönelik yatırımlarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER