Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

Altunbilekler’de dijital dönüşüm yolculuğu başlıyor

Editör
Abone Ol:

Altunbilekler, online satış alanında dikey satış noktasında market kategorisinde yer almak için start alıyor.

Pilot bölge olan Ankara’da aynı gün teslimat modeline bugün başlayacak olan Altunbilekler, bu yatırımı ile ilerleyen günlerde operasyonunu tüm Türkiye’ye kargo ile 81 ile ulaştırarak çalışmalarını şekil verecek. Ayrıca gece teslimatı modeli üzerinde çalışan firma belli bölgelerde 22:00 – 01:00 arası motorlu kurye ile gece market ürünlerini express teslimat modeli ile teslimat yaparak farklılık yaratacak çalışmaya imza atmaya hazırlanıyor.

Öznur Altunbilek, yaptığı açıklamada, sadece teslimatta verimliliğe değil, aynı zamanda ürün işlemeye ürün seçimine özellikle de et, şarküteri, balık, meyve sebze gibi ürünlerde çok hassasiyetle seçim ve taşımacılık yapacaklarının vurgulayarak şunları söyledi:

“Altunbilekler olarak ilerleyen günlerde operasyonu tüm Türkiye’ye, yani 81 ilimize ulaştırmayı planlıyoruz. Altunbileklerin bu projesinin, kendi alanında ciddi anlamda ses getireceğine inanıyoruz. altunbilekler.com için gelişmiş bulut çözümlerimiz dışında, özel olarak birçok geliştirme yaptık. Kullanıcıların bulunduğu bölgelere özel ürünlerin gösterilmesi, stok ve teslimat durumlarının kullanıcılar tarafından da belirlenebilmesi, fark yaratan özelliklerden bazılarıdır diyebilirim. Altunbilekler.com projesini e-ticaret altyapısının dışında, siparişlerin kullanıcılara hızlı ve hatasız ulaşması için özel depo ve lojistik çözümlerimiz ile de destekledik. E-Ticaret’te alışveriş deneyimi kadar, alışverişten sonraki süreçler de ciddi önem arz etmektedir. Bu alanda ciddi geliştirmelerde de bulunduk. Çözümlerimiz ile Altunbilekler’in heyecanlı ve dinamik ekibi bir araya gelince ortaya eşsiz bir proje çıktı diyebilirim. Günümüzde tüketiciler artık bir ürünü aynı zamanda başka kanallardan almayı tercih edebiliyor. Biz de farklı kanallardaki ürün, hizmet çözümlerimizle müşterinin tercihi olmak arzusundayız ve ‘Daha İyisi İçin’ yaptığımız işi sürekli geliştirerek, e-ticarette atacağımız adımları özenle belirledik ve artık ‘hem netten hem marketten’ sloganıyla farklı alışveriş alışkanlıklarına sahip tüketicilere ulaşacağız.”

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

TAB Gıda‘da üst düzey atama

Editör

Yazar:

TAB Gıda’nın yürüttüğü ödüllü ve sektöre örnek teşkil eden birçok kampanyaya öncülük eden Caner Alpaslan, aynı zamanda ticari pazarlama, ulusal promosyonlar, marka ve sponsorluk yönetimi gibi pek çok alanda tüketici, müşteri deneyimi ve pazarlama faaliyetlerinin gelişimine katkılar sundu. Caner Alpaslan, yeni görevinde şirketin 360 derece pazarlama faaliyetlerinin tamamına liderlik edecek.

Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Caner Alpaslan, Galatasaray Üniversitesi İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kariyerine FedEx’te satış uzmanı olarak başlayan ve on yıla yakın bir süre Coca-Cola İçecek’in Pazarlama Departmanında farklı roller üstlenen Alpaslan, Şubat 2020 tarihinden itibaren, 7 markayı bünyesinde bulunduran hızlı servis restoran zinciri lideri TAB Gıda’nın Pazarlama Direktörlüğünü yürüttü. Alpaslan, Ocak 2023 itibarıyla görevine TAB Gıda Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı (CMO) olarak devam edecek.

Devamını Oku

Firmalardan

Sinangil Un’un 60. yıl reklam filmi yayınlandı

Editör

Yazar:

1963 yılından bu yana gıda sektöründe olan ve ISO 500 sıralamasında 324’üncü olarak yer alan Eksun Gıda Tarım San. Ve Tic. A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Sinangil, reklam filmi ile yıllardır değişmeyen lezzet yolculuğuna keyifli bir atıfta bulunuyor.

Ajans BBQ imzalı yapımda Sinangil’in 60 yıldır nesilden nesile devam eden mutfaklardaki varlığı, izleyiciyi gülümseten detaylarla aktarılıyor. Filmde anneannelerinin tarif defterini bulan ve onun en sevdiği yemeği yapmak için defterde yazılan bir malzemeyi okuyamayan 3 sevimli torunun herkese defteri okutmaya çalışması gösteriliyor. Filmin sonunda anneanne, torunların okuyamadıkları malzemeyi kağıdın arka yüzünü çevirerek işaret ediyor ve Sinangil Un yazısı markanın o yıllardaki ilk ambalajı üzerinde görülüyor.

Teknolojisi ve üretim teknikleriyle, geleneksel tatlardan sağlık serisine kadar Sinangil’in tüm lezzetlerin arkasında 60 yıldır var oluşunu göstermesi açısından önem taşıyan reklam filminin prodüksiyonunu Filmhakika üstlenirken yönetmen koltuğunda Fırat Mançuhan oturuyor.

Devamını Oku

Firmalardan

Bebeto Rainbow Peelers ile en leziz eğlence molası

Editör

Yazar:

2023 Küresel En İyi 100 Şekerleme Şirketi arasında 66’ncı sıraya yükselen Kervan Gıda’nın dünya çapında talep gören markası Bebeto’nun yeni ürünü Rainbow Peelers raflarda yerini aldı. Bebeto’nun hayvansal hammadde kullanılmadan üretilen Rainbow Peelers şekerleri, gerçek meyve aromasıyla her ısırıkta lezzet sunuyor. Bebeto, birbirine sarmal şekilde bağlanan Rainbow Peelers’tan aldığı ilhamla farklı lezzetlere açık olanları renkli ve eğlenceli bir dünyaya bağlıyor.

Bebeto, farklı lezzetleri denemeye istekli olan herkesi yeni lezzeti Rainbow Peelers ile tanıştırıyor. Bebeto’nun yumuşak şeker kategorisinde yer alan yeni ürünü Rainbow Peelers, vegan içeriği ve gerçek meyve aromasıyla öne çıkıyor. Sarmal yumuşak şeker çubuklarından oluşan Bebeto Rainbow Peelers, her renginde ayrı bir aroma taşıyor. Turuncu renginde portakal, kırmızı renginde çilek, mor renginde frenk üzümü ve yeşil renginde ise elma tadı saklı olan Bebeto Rainbow Peelers, bir ısırıkta dört lezzeti bir arada sunuyor. Ayrıca Rainbow Peelers birbirinden ayrılarak tek tek de tüketilebiliyor.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER