Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

Arama konferanslarına devam

Editör
Abone Ol:

Altunbilekler Yöneticileri 5. Arama Konferansı’nı Gölbaşı Vilayetler Evi’nde gerçekleştirdi.

Altunbilekler, önemle üzerinde durduğu ve belirli periyotlarda düzenlediği Arama Konferanslarının 5.’sinde, Altunbilekler Yönetim Kurulu üyeleri, Satın Alma Müdürleri ve Uzmanları ile Bölge Müdürleri, Departman Müdürleri ve Mağaza müdürlerinden oluşan 110 kişilik ekibi ile 17 Temmuz 2018’de Gölbaşı Vilayetler Evi’nde bir araya geldi.

Pamir Danışmanlık Kurucusu Tahsin Pamir başkanlığında düzenlenen çalıştayda, İK ve Kurumsallaşma Direktörü Öznur Altunbilek, “2012 yılından itibaren gerçekleştirdikleri Arama Konferanslarının önemine değindiği konuşmasında, yapılan çalıştayların şirketin yapısal güçlenmesine katkıda bulunduğunu görüyoruz ve bu sebeple düzenli olarak ihtiyaçların tespit edildiği, yeni fikirlerin ortaya çıkarıldığı konferanslarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

İK ve Kurumsallaşma Direktörü Öznur Altunbilek açılış konuşmasının ardından Tahsin Pamir; Arama Konferansının amacını, Altunbilekler yöneticilerinin fikirleriyle tamamladıkları ve performansı etkileyen unsurları şirket röntgeni anket sonuçlarını paylaştı. Önceki yıllarla karşılaştırmalı genel değerlendirmelerle geçmişten bugüne neler yapıldığını ve bu güne kadar ne tür sonuçların çıktığını katılımcılarla paylaştı.

Tüm gün süren arama konferansı programı kapsamında katılımcılar, 12 farklı grup halinde olmak üzere farklı konuları 4 oturumda mercek altına aldılar.

Tahsin Pamir tarafından gerçekleştirilen “Öğrenilmiş Çaresizlik” isimli sunumun ardından konferansın 1. bölümünün ilk oturumunda, “Yeterliden İyiye” Konu Başlıkları Durum Analizi Çalışması gerçekleştirildi. Takım sunumlarının ardından konferansa, ikinci oturumunda “Yeterliden İyiye” Konu Başlıkları Daha İyisi İçin Çalışması ile devam edildi.

Öğle yemeğinin ardından; iki oturumda gerçekleştirilen konferansın 2. bölümünde ise; İyiden Çok İyiye” Konu Başlıkları Durum Analizi Çalışması takımlar halinde gerçekleştirildi. Akşam yemeğinin ardından da “İyiden Çok İyiye” Konu Başlıkları Daha İyisi İçin Çalışması konulu çalışmalar tamamlanarak, takımların sunumlarına ve Çalıştay’da öne çıkan ortak görüşler, yorumlarına yer verildi.

Arama Konferansı’nın sonucunda, tüm katılımcıların ortak görüş ve katkılarıyla ortaya çıkarılan ortak sonuç bildirgesi oluşturuldu. Son derece verimli geçtiği gözlenen çalıştayda, yeni fikirlerin de ortaya çıktığı stratejik unsurlar oluşturuldu ve görüşler tartışıldı.

Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, şirket olarak iş ortaklarımızla farklı kampanyalar gerçekleştiriyoruz. Paro özellikli sadakat kartımız İyi Kart ile müşterilerimize, iş ortaklarımızın katkıları ile farklı faydalar sunuyoruz. Önümüzdeki dönemde de bu tür birliktelikleri sürdüreceğiz. Kampanyalarımız ile birlikte iş ortaklarımız çalıştaylarımıza da katkıda bulunuyorlar. Bugün gerçekleştirdiğimiz çalıştayımıza katkılarından dolayı kreatif ajansımız Reta’ya ve Altunbilekler’in tüm reklam uygulamalarını üreten Önder Reklam’a huzurunuzda teşekkür etmek isterim diyerek başladığı kapanış konuşmasında “Bir araya gelmeyi ve yarattığımız sinerjiyi çoğaltmayı seven bir şirketiz, 2011 yılında kurduğumuz Altunbilekler Akademi ile birlikte “Daha İyisi İçin”, konferanslardan ve çalıştaylardan vazgeçmiyoruz, Altunbilekler büyüdükçe işin yapısı değişiyor. Tüketicilerin istek ve talepleri arttıkça, ihtiyaçlarına en iyi cevabı bulmaya sürekli devam ettiğimiz hızlı değişim ortamında, “Daha İyi İçin” ne yapmalıyız adına düzenlediğimiz konferanslarımızda “Bir adım daha yukarıya gidiyor muyuz?” sorusunu güçlü ekibimizle cevaplıyoruz, 5. arama konferansında da gerçekleştirmek istediğimiz hedeflere buradaki ekibimizle ulaşacağımızdan hiç endişe etmiyorum, bizler bu gücümüzle işimizi daha iyi yapmakla birlikte önümüzdeki dönemde yeni yatırımlar yapmayı sürdüreceğiz, oldukça yoğun ve son derece verimli geçen günün sonunda konsantrasyonumuzu bozmadan, enerjimizi yüksek tutarak, sürekli olarak üretmemize yardımcı olan Tahsin Pamir’e ve tüm katılımcılara katkılarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

TAB Gıda‘da üst düzey atama

Editör

Yazar:

TAB Gıda’nın yürüttüğü ödüllü ve sektöre örnek teşkil eden birçok kampanyaya öncülük eden Caner Alpaslan, aynı zamanda ticari pazarlama, ulusal promosyonlar, marka ve sponsorluk yönetimi gibi pek çok alanda tüketici, müşteri deneyimi ve pazarlama faaliyetlerinin gelişimine katkılar sundu. Caner Alpaslan, yeni görevinde şirketin 360 derece pazarlama faaliyetlerinin tamamına liderlik edecek.

Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Caner Alpaslan, Galatasaray Üniversitesi İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kariyerine FedEx’te satış uzmanı olarak başlayan ve on yıla yakın bir süre Coca-Cola İçecek’in Pazarlama Departmanında farklı roller üstlenen Alpaslan, Şubat 2020 tarihinden itibaren, 7 markayı bünyesinde bulunduran hızlı servis restoran zinciri lideri TAB Gıda’nın Pazarlama Direktörlüğünü yürüttü. Alpaslan, Ocak 2023 itibarıyla görevine TAB Gıda Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı (CMO) olarak devam edecek.

Devamını Oku

Firmalardan

Sinangil Un’un 60. yıl reklam filmi yayınlandı

Editör

Yazar:

1963 yılından bu yana gıda sektöründe olan ve ISO 500 sıralamasında 324’üncü olarak yer alan Eksun Gıda Tarım San. Ve Tic. A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Sinangil, reklam filmi ile yıllardır değişmeyen lezzet yolculuğuna keyifli bir atıfta bulunuyor.

Ajans BBQ imzalı yapımda Sinangil’in 60 yıldır nesilden nesile devam eden mutfaklardaki varlığı, izleyiciyi gülümseten detaylarla aktarılıyor. Filmde anneannelerinin tarif defterini bulan ve onun en sevdiği yemeği yapmak için defterde yazılan bir malzemeyi okuyamayan 3 sevimli torunun herkese defteri okutmaya çalışması gösteriliyor. Filmin sonunda anneanne, torunların okuyamadıkları malzemeyi kağıdın arka yüzünü çevirerek işaret ediyor ve Sinangil Un yazısı markanın o yıllardaki ilk ambalajı üzerinde görülüyor.

Teknolojisi ve üretim teknikleriyle, geleneksel tatlardan sağlık serisine kadar Sinangil’in tüm lezzetlerin arkasında 60 yıldır var oluşunu göstermesi açısından önem taşıyan reklam filminin prodüksiyonunu Filmhakika üstlenirken yönetmen koltuğunda Fırat Mançuhan oturuyor.

Devamını Oku

Firmalardan

Bebeto Rainbow Peelers ile en leziz eğlence molası

Editör

Yazar:

2023 Küresel En İyi 100 Şekerleme Şirketi arasında 66’ncı sıraya yükselen Kervan Gıda’nın dünya çapında talep gören markası Bebeto’nun yeni ürünü Rainbow Peelers raflarda yerini aldı. Bebeto’nun hayvansal hammadde kullanılmadan üretilen Rainbow Peelers şekerleri, gerçek meyve aromasıyla her ısırıkta lezzet sunuyor. Bebeto, birbirine sarmal şekilde bağlanan Rainbow Peelers’tan aldığı ilhamla farklı lezzetlere açık olanları renkli ve eğlenceli bir dünyaya bağlıyor.

Bebeto, farklı lezzetleri denemeye istekli olan herkesi yeni lezzeti Rainbow Peelers ile tanıştırıyor. Bebeto’nun yumuşak şeker kategorisinde yer alan yeni ürünü Rainbow Peelers, vegan içeriği ve gerçek meyve aromasıyla öne çıkıyor. Sarmal yumuşak şeker çubuklarından oluşan Bebeto Rainbow Peelers, her renginde ayrı bir aroma taşıyor. Turuncu renginde portakal, kırmızı renginde çilek, mor renginde frenk üzümü ve yeşil renginde ise elma tadı saklı olan Bebeto Rainbow Peelers, bir ısırıkta dört lezzeti bir arada sunuyor. Ayrıca Rainbow Peelers birbirinden ayrılarak tek tek de tüketilebiliyor.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER