Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

Azda Grup, ödüllerine bir yenisini daha ekledi

Editör
Turgut Akgün
Abone Ol:

Azda Grup Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği tarafından ‘’Avrasya Kalite Ödülü’’ ve ‘’Ayın Önerilen Markası’’ ödüllerine layık görüldü.

Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği Başkanı Osman Doğan açıklamasında; “Azda markası dürüst ticaret kuralları ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun kapsamında, derneğimize ’ulaşan ve ulaşmayan tüketici memnuniyeti’ açısından 2015 yılı içerisinde ‘’takdire değer’ bulunmuştur. Bu yorum ve kanaate varmamızda ATÜKDER’ye ait www.atkd.org.tr web sitemize ulaşan şikayet arasında Azda Grup’a ait ciddi anlamda bir şikayet gelmemiş olmasıdır. Bu sebeple derneğimizin ‘Markayı Tüketicilerimize Önerme Komitesi’, 2015 tarihi itibari ile Azda markasını ‘Yılın Önerilen Marka Adayları’ kapsamına almıştır. Azda Grup sektöründe ‘Yılın Markası’ seçilerek ‘Avrasya Kalite Ödülü ve Sertifikası’ , ‘Ayın Önerilen Marka Logosu’ kullanmaya hak kazanmıştır” dedi.
Azda Grup İcra Kurul Başkanı ve Genel Müdürü Turgut Akgün alınan ödül hakkında şu ifadeleri kullandı:
“Ayın Önerilen Markası ödülünü aldık. Bilindiği üzere 2013 ve 2014 yılında Tüm tüketicileri Koruma Derneği Tarafından Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz logosu ve sertifikasını almıştık. Bu ödüller dürüst ticaret kurallarına uymamız, kurumsallaşma adına yürüttüğümüz çalışmaların, müşteri ve çalışan memnuniyeti için yaptıklarımızın ne kadar doğru olduğunun bir göstergesidir.
Azda Grup olarak bu tarz tüketici derneklerinin vermiş olduğu ödülleri çok önemsiyoruz. Nasipse Mart 2016 da ATÜKDER’nin düzenleyeceği, her sektörden üst düzey yöneticinin katılacağı ödül töreninde ‘Avrasya Kalite Ödülü’nü almaya gideceğiz. Bizi tercih eden değerli müşterilerimize aynı zamanda kıymetli çalışanlarımıza teşekkür ederim.”

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

Securitas’a En Etkin CFO Ödülü

Editör

Yazar:

Securitas Türkiye CFO’su Hakan Ilgar, Türkiye’nin “En Etkin 50 CFO” Listesinde yer aldı. Data Expert iş birliğiyle BMI Business School tarafından yürütülen ve şirketlerin finans fonksiyonunu en üst düzeyde temsil eden finans liderlerinin belirlendiği “En Etkin CFO” listesi açıklandı.

Sektör uzmanları ve akademisyenlerden oluşan Araştırma Danışma Kurulu tarafından seçilen performansları ile dikkat çeken 50 finans liderine ödülleri, 21 Mart Salı günü Mandarin Oriental Bosphorus’ta gerçekleşen CFO Summit 2023’te verildi.

Securitas Türkiye CFO’su Hakan Ilgar CFO Summit 2023 kapsamında “Halka Arzlar ve Şirket Birleşmelerinde Riskler Fırsatlar” konulu panelde katılarak, Securitas’ın yaptığı yerel ve uluslararası şirket satın almalarındaki deneyimlerini paylaştı.

Ilgar paneldeki konuşmasında satın alam süreçlerinde stratejik planlar, yer alınan sektörde lider olma yolunda atılan adımların finans, vergi, hukuk ve operasyon gibi pek çok bileşeni olduğuna dikkat çekti. Securitas’ın bu süreçlerde kendi yazılımı olan SMART ( Security Management Art) ile entegrasyon sürecini nasıl kolaylaştırdığını gerek markaya yeni dahil olan şirketin yönetsel tüm fonksiyonlarının gerekse devralınan müşterilerin eş zamanlı şeffaf süreç takibini nasıl sağladıklarını anlatan Hakan Ilgar, planlanan strateji kapsamında bir satın alma durumu yoksa şirket kurarak sistemin gelişmesine nasıl destek olduklarını paylaşarak, buna da en güzel örneğin de Securitas İtfaiye Hizmetleri olduğunu söyledi.

Devamını Oku

Firmalardan

Ramazanın bereketi Söke’yle mutfaklara taşınıyor

Editör

Yazar:

Klasikleşen geleneksel unu dışında tahıl unlarından organik una kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan Söke, hünerli ellerde yemeklerin lezzetini veriyor. 60 yıldır mutfaklara konuk olan Söke, özenle seçilen buğdayları, el değmeden son teknoloji ile işleyip unun en doğal halini, her pakette en iyi kalitede sunuyor. Lezzetin hamurunda olan Söke, evde ekmek yapmak isteyenler için de ekmek unu karışımlarıyla bu ihtiyaca cevap veriyor. Söke, çok tahıllı, çavdarlı, tam buğday, yulaflı, ruşeymli, köy ekmeği ve sarı sert buğday un karışımlarıyla leziz ekmekler yapmak için alternatifler sunuyor. Ekmekten baklavaya, börekten içerisinde un bulunan tüm lezzetlere kadar ramazan ayının bereketi Söke ile sofralara taşınıyor.

Devamını Oku

Firmalardan

A101’den Hediye Kart ve Sanal Kod ayrıcalığı

Editör

Yazar:

Dayanışma ve yardımlaşmanın öneminin arttığı bu dönemde A101, ihtiyaç sahiplerini veya yakınlarını mutlu etmek isteyen müşterilerine Hediye Kart ve Sanal Kod imkanını sunuyor.

Kullanışlı ve kolay erişim avantajlarına sahip Hediye Kartları ve SMS ile telefona yönlendirilebilen Sanal Kodlar, A101 marketlerinden temin edilebilecek ve ihtiyaç sahiplerine gönderilebilecek.

50, 100, 150 ve 200 TL olarak doldurulabilen ve a101.com.tr haricinde, tüm A101 marketlerinde kullanılabilecek A101 Hediye Kartları ve Sanal Kodlar, içerisine yüklenebilen tutarlar tek seferde kullanılabildiği gibi parça parça olarak da harcanabilecek.

A101 aracılığıyla sevdiklerini ve ihtiyaç sahiplerini mutlu etmek için Hediye Kartı veya Sanal Kod almak isteyenler ödemeyi nakit, kredi kartı, fastPay ve BKM Express ile yapabiliyor. Tüm A101 marketlerinde geçerli olan Sanal Kod alındığında, kartın hediye edileceği kişinin telefon numarasına SMS ile kart numarası ve pin kodu gönderiliyor. Sanal Kodlar bu numara ve pin kodu ile 2 yıl süreyle kullanılabiliyor.

Bireysel olarak yardım sağlamanın dışında kurum motivasyonunu sağlayarak, çalışan aidiyetini arttırmak isteyen kurumlar; çalışanlarına, bayilerine, müşterilerine ya da ihtiyaç sahiplerine “Hediye Kartı” ve “Sanal Kod” alternatiflerinden biriyle destek olabilirler. Kurumlara sunulan yenilikçi çözüm alternatifleri de bireysel Hediye Kartları ya da Sanal Kartlar ile aynı kullanım şartlarına sahip. İlgilenenler kurumsalsatis@a101.com.tr adresinden iletişim kurarak detaylı bilgi sahibi olabilir.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER