Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

Derimod’un 2011 yılı ciro hedefi 160 Milyon TL

Editör
Abone Ol:

Derimod, bu yıl ikincisi düzenlenen “D8 Günleri” kapsamında her hafta yeni bir ayakkabı koleksiyonunu müşterileri ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Yaz sezonu süresinde bin farklı modelle ayakkabıdaki iddiasını daha da güçlendiren Derimod, 2011 yılında 1 milyon çift ayakkabı satmayı hedefliyor. Derimod hayata geçirmeye hazırlandığı özel bir çalışma ile Türk kadınlarının ayak yapısını da büyüteç altına alıyor.

Deri ve modayı buluşturan Derimod, ayakkabı kolesiyonunda iddialı bir kampanya ile yaz sezonuna başlıyor. Ayakkabı perakendeciliğinde bir ilki gerçekleştiren Derimod, 8 hafta boyunca her hafta müşterilerine yeni ürünler sunacak. Derimod, yaz sezonu boyunca 650’si kadın, 350’si erkek olmak üzere bin farklı ayakkabı modelini müşterileri ile buluşturacak. Deri, Derimod ve 8 haftayı sembolize eden “D8 Günleri” süresince, mağaza vitrinlerinde yer alan dijital saatler, tüketicilere koleksiyon değişimine kalan süreyi işaret edecek.

Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen “D8 Günleri” tanıtım toplantısında basın mensupları ile biraraya gelen Derimod Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Zaim, Derimod’un yeniliklere açık, öncü bir marka olduğunu vurguladı. Ümit Zaim; “Değişim artık yalnızca tüketiciye sunduğumuz, vitrinlerimize koyduğumuz ürünlerde yaşanmıyor. Asıl değişim ‘marka yönetimi ve işletme anlayışında’ yaşanıyor. Dünyadaki başarılı markalar günümüzde yalnızca ürünleri ile değil bu işletme anlayışları ile de rekabet ediyor. Derimod da bu alanda öncü ve cesur bir rol oynuyor. ‘D8 Günleri’ de işte bu anlayışın örneklerinden biridir” dedi.

Türkiye geneline yayılan 58 mağazası ile 2010 yılında 120 milyon TL ciro elde eden Derimod, yıl sonuna kadar 10 yeni mağaza daha açarak, 2011 yılında 160 milyon TL ciroya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

TAB Gıda‘da üst düzey atama

Editör

Yazar:

TAB Gıda’nın yürüttüğü ödüllü ve sektöre örnek teşkil eden birçok kampanyaya öncülük eden Caner Alpaslan, aynı zamanda ticari pazarlama, ulusal promosyonlar, marka ve sponsorluk yönetimi gibi pek çok alanda tüketici, müşteri deneyimi ve pazarlama faaliyetlerinin gelişimine katkılar sundu. Caner Alpaslan, yeni görevinde şirketin 360 derece pazarlama faaliyetlerinin tamamına liderlik edecek.

Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Caner Alpaslan, Galatasaray Üniversitesi İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kariyerine FedEx’te satış uzmanı olarak başlayan ve on yıla yakın bir süre Coca-Cola İçecek’in Pazarlama Departmanında farklı roller üstlenen Alpaslan, Şubat 2020 tarihinden itibaren, 7 markayı bünyesinde bulunduran hızlı servis restoran zinciri lideri TAB Gıda’nın Pazarlama Direktörlüğünü yürüttü. Alpaslan, Ocak 2023 itibarıyla görevine TAB Gıda Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı (CMO) olarak devam edecek.

Devamını Oku

Firmalardan

Sinangil Un’un 60. yıl reklam filmi yayınlandı

Editör

Yazar:

1963 yılından bu yana gıda sektöründe olan ve ISO 500 sıralamasında 324’üncü olarak yer alan Eksun Gıda Tarım San. Ve Tic. A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Sinangil, reklam filmi ile yıllardır değişmeyen lezzet yolculuğuna keyifli bir atıfta bulunuyor.

Ajans BBQ imzalı yapımda Sinangil’in 60 yıldır nesilden nesile devam eden mutfaklardaki varlığı, izleyiciyi gülümseten detaylarla aktarılıyor. Filmde anneannelerinin tarif defterini bulan ve onun en sevdiği yemeği yapmak için defterde yazılan bir malzemeyi okuyamayan 3 sevimli torunun herkese defteri okutmaya çalışması gösteriliyor. Filmin sonunda anneanne, torunların okuyamadıkları malzemeyi kağıdın arka yüzünü çevirerek işaret ediyor ve Sinangil Un yazısı markanın o yıllardaki ilk ambalajı üzerinde görülüyor.

Teknolojisi ve üretim teknikleriyle, geleneksel tatlardan sağlık serisine kadar Sinangil’in tüm lezzetlerin arkasında 60 yıldır var oluşunu göstermesi açısından önem taşıyan reklam filminin prodüksiyonunu Filmhakika üstlenirken yönetmen koltuğunda Fırat Mançuhan oturuyor.

Devamını Oku

Firmalardan

Bebeto Rainbow Peelers ile en leziz eğlence molası

Editör

Yazar:

2023 Küresel En İyi 100 Şekerleme Şirketi arasında 66’ncı sıraya yükselen Kervan Gıda’nın dünya çapında talep gören markası Bebeto’nun yeni ürünü Rainbow Peelers raflarda yerini aldı. Bebeto’nun hayvansal hammadde kullanılmadan üretilen Rainbow Peelers şekerleri, gerçek meyve aromasıyla her ısırıkta lezzet sunuyor. Bebeto, birbirine sarmal şekilde bağlanan Rainbow Peelers’tan aldığı ilhamla farklı lezzetlere açık olanları renkli ve eğlenceli bir dünyaya bağlıyor.

Bebeto, farklı lezzetleri denemeye istekli olan herkesi yeni lezzeti Rainbow Peelers ile tanıştırıyor. Bebeto’nun yumuşak şeker kategorisinde yer alan yeni ürünü Rainbow Peelers, vegan içeriği ve gerçek meyve aromasıyla öne çıkıyor. Sarmal yumuşak şeker çubuklarından oluşan Bebeto Rainbow Peelers, her renginde ayrı bir aroma taşıyor. Turuncu renginde portakal, kırmızı renginde çilek, mor renginde frenk üzümü ve yeşil renginde ise elma tadı saklı olan Bebeto Rainbow Peelers, bir ısırıkta dört lezzeti bir arada sunuyor. Ayrıca Rainbow Peelers birbirinden ayrılarak tek tek de tüketilebiliyor.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER