Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

Great, sektörde başarılı işlere imza atmaya devam ediyor

Editör
Abone Ol:

Great Reklam Ajansı, 5. yaşını New York Ve Dubai ofisleriyle kutladı.

Great Reklam Ajansı 5. yaşını çalışanlarının, müşterilerinin ve iş ortaklarının katıldığı eğlenceli bir partiyle kutladı. 5. Yıl pastasını Great’in yöneticileri tüm dostlarıyla birlikte keserek başarılarını kutladılar. Bu arada Great Reklam Ajansı, 5. yaşını kutladığı 2016 yılında New York ve Dubai’de açtığı iki yeni ofisle genişleme kararı aldı. “Burada harika şeyler olur…” sloganıyla, kalite, müşteri deneyimi ve memnuniyeti ilkeleriyle çalışmalarını sürdüren Great, sektörde başarılı işlere imza atmaya devam ediyor.  
Great Reklam Ajansı Genel Müdürü Fatih Kadak, 2015 yılının ajansları için son derece olumlu geçtiğini dile getirirken, İstanbul’dan sonra New York ve Dubai ofislerinin de açılmasıyla yeni projelere imza atacaklarını dile getirdi.  “Türkiye, yaklaşık %92 internet kullanımı ile sosyal medyayı dünyada en aktif kullanan ülke” diyen Fatih Kadak şunları söyledi:  
“Küresel firmaların ardından, yerel firmalar/markalar da dijital pazarlama ve sosyal medyanın önemini kavrayarak, dijital alandaki yatırımlarını arttırıp, daha geniş bir hedef kitleye ulaştılar.  Great olarak, tüm bu gelişmelerin ve rakamların nereye işaret ettiğini zamanında görerek, geleneksel pazarlama ve reklam pratiklerinin yanında dijitaldeki ağırlığımızı ve yatırımımızı arttırdık.
Başta Lenovo, Accenture, Canon, Fujitsu, Unifree, Hyundai, Finansbank, Itelligence, Acron, Detaysoft, Baymak, Pera Palas Jumeirah olmak üzere, sektörünün öncüsü pek çok markaya hizmet veriyoruz. Great Reklam Ajansı, bünyesinde barındırdığı tasarım, dijital, etkinlik ve sosyal medya departmanları ile müşterilerine 360 derece pazarlama hizmeti sunuyor.”

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

TAB Gıda‘da üst düzey atama

Editör

Yazar:

TAB Gıda’nın yürüttüğü ödüllü ve sektöre örnek teşkil eden birçok kampanyaya öncülük eden Caner Alpaslan, aynı zamanda ticari pazarlama, ulusal promosyonlar, marka ve sponsorluk yönetimi gibi pek çok alanda tüketici, müşteri deneyimi ve pazarlama faaliyetlerinin gelişimine katkılar sundu. Caner Alpaslan, yeni görevinde şirketin 360 derece pazarlama faaliyetlerinin tamamına liderlik edecek.

Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Caner Alpaslan, Galatasaray Üniversitesi İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kariyerine FedEx’te satış uzmanı olarak başlayan ve on yıla yakın bir süre Coca-Cola İçecek’in Pazarlama Departmanında farklı roller üstlenen Alpaslan, Şubat 2020 tarihinden itibaren, 7 markayı bünyesinde bulunduran hızlı servis restoran zinciri lideri TAB Gıda’nın Pazarlama Direktörlüğünü yürüttü. Alpaslan, Ocak 2023 itibarıyla görevine TAB Gıda Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı (CMO) olarak devam edecek.

Devamını Oku

Firmalardan

Sinangil Un’un 60. yıl reklam filmi yayınlandı

Editör

Yazar:

1963 yılından bu yana gıda sektöründe olan ve ISO 500 sıralamasında 324’üncü olarak yer alan Eksun Gıda Tarım San. Ve Tic. A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Sinangil, reklam filmi ile yıllardır değişmeyen lezzet yolculuğuna keyifli bir atıfta bulunuyor.

Ajans BBQ imzalı yapımda Sinangil’in 60 yıldır nesilden nesile devam eden mutfaklardaki varlığı, izleyiciyi gülümseten detaylarla aktarılıyor. Filmde anneannelerinin tarif defterini bulan ve onun en sevdiği yemeği yapmak için defterde yazılan bir malzemeyi okuyamayan 3 sevimli torunun herkese defteri okutmaya çalışması gösteriliyor. Filmin sonunda anneanne, torunların okuyamadıkları malzemeyi kağıdın arka yüzünü çevirerek işaret ediyor ve Sinangil Un yazısı markanın o yıllardaki ilk ambalajı üzerinde görülüyor.

Teknolojisi ve üretim teknikleriyle, geleneksel tatlardan sağlık serisine kadar Sinangil’in tüm lezzetlerin arkasında 60 yıldır var oluşunu göstermesi açısından önem taşıyan reklam filminin prodüksiyonunu Filmhakika üstlenirken yönetmen koltuğunda Fırat Mançuhan oturuyor.

Devamını Oku

Firmalardan

Bebeto Rainbow Peelers ile en leziz eğlence molası

Editör

Yazar:

2023 Küresel En İyi 100 Şekerleme Şirketi arasında 66’ncı sıraya yükselen Kervan Gıda’nın dünya çapında talep gören markası Bebeto’nun yeni ürünü Rainbow Peelers raflarda yerini aldı. Bebeto’nun hayvansal hammadde kullanılmadan üretilen Rainbow Peelers şekerleri, gerçek meyve aromasıyla her ısırıkta lezzet sunuyor. Bebeto, birbirine sarmal şekilde bağlanan Rainbow Peelers’tan aldığı ilhamla farklı lezzetlere açık olanları renkli ve eğlenceli bir dünyaya bağlıyor.

Bebeto, farklı lezzetleri denemeye istekli olan herkesi yeni lezzeti Rainbow Peelers ile tanıştırıyor. Bebeto’nun yumuşak şeker kategorisinde yer alan yeni ürünü Rainbow Peelers, vegan içeriği ve gerçek meyve aromasıyla öne çıkıyor. Sarmal yumuşak şeker çubuklarından oluşan Bebeto Rainbow Peelers, her renginde ayrı bir aroma taşıyor. Turuncu renginde portakal, kırmızı renginde çilek, mor renginde frenk üzümü ve yeşil renginde ise elma tadı saklı olan Bebeto Rainbow Peelers, bir ısırıkta dört lezzeti bir arada sunuyor. Ayrıca Rainbow Peelers birbirinden ayrılarak tek tek de tüketilebiliyor.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER