Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

Metropol AVM, Öncü Marketler Zinciri’ni satın alıyor

Editör
oncu_market
Abone Ol:

Metropol Alışveriş Merkezi’nin 12 şubesi, Öncü Marketler Zinciri’nin de 30 şubesi bulunuyor.

Kaptanlar Grup bünyesine katıldıktan sonra başarı çıtasını yükselten Çorum Metropol AVM zinciri, satın almalara da sıcak bakıyor. Geçtiğimiz aylarda Sivas’ın önemli zincirlerinden Öncü Marketler Zinciri’nin 1 şubesini bünyesine katan Metropol, piyasada konuşulanlara göre şimdi de tamamını satın aldığı yönünde bilgiler geliyor.

Metropol Alışveriş Merkezi’nin 12 şubesi, Öncü Marketler Zinciri’nin de 30 şubesi bulunuyor. Grup, toplamda 42 mağazaya sahip olacak. Piyasadan duyduklarımıza göre 6 marketin daha kısa sürede açılacağı söyleniyor.

İftar yemeği

Çorum Kent Haber Gazetesi haberine göre Anvatar Termal Hotel’de düzenlenen programa, Kaptanlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Kaptan, Kaptanlar Grup Koordinatörü Murat Aran, Kaptanlar Grup CEO’su Hasan Aydoğan, tedarikçi firmaların temsilcileri ve davetliler katıldı. 

Programda açılış konuşmasını Kaptanlar Grup Koordinatörü Murat Aran yaptı. Kaptanlar Grup CEO’su Hasan Aydoğan, şirketin politikası ve hedefleri hakkında kısa bir sunum yaptı. Program. Kaptanlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Kaptan’ın konuşmasıyla sona erdi. 

Kaptanlar Grup CEO’su Hasan Aydoğan, hedeflerinin bölgeye açılmak olduğunu ifade etti. Sivas’ın Öncü Marketler zincirinin bir şubesini de ailelerine kattıklarını belirten Aydoğan, Metropol isminin tüm bölgeye yayılmasını istediklerini vurguladı. Aydoğan, “Kaptanlar grup olarak perakende sektöründe 19 yıldır faaliyetteyiz, inşaat, mermer ve gıda sektörlerinde halkımıza hizmet ediyoruz. Metropol ailesinin çok kısa süre içerisinde Kaptanlar Grup içerisine dahil ettik ve hedeflerimiz büyük. Bölgeye açılmak istiyoruz. Bu kapsamda Çorum’daki tüketicilerimizin de ulusal firmalara kaymasını istemiyoruz” diye konuştu.

 

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

Ramazanın bereketi Söke’yle mutfaklara taşınıyor

Editör

Yazar:

Klasikleşen geleneksel unu dışında tahıl unlarından organik una kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan Söke, hünerli ellerde yemeklerin lezzetini veriyor. 60 yıldır mutfaklara konuk olan Söke, özenle seçilen buğdayları, el değmeden son teknoloji ile işleyip unun en doğal halini, her pakette en iyi kalitede sunuyor. Lezzetin hamurunda olan Söke, evde ekmek yapmak isteyenler için de ekmek unu karışımlarıyla bu ihtiyaca cevap veriyor. Söke, çok tahıllı, çavdarlı, tam buğday, yulaflı, ruşeymli, köy ekmeği ve sarı sert buğday un karışımlarıyla leziz ekmekler yapmak için alternatifler sunuyor. Ekmekten baklavaya, börekten içerisinde un bulunan tüm lezzetlere kadar ramazan ayının bereketi Söke ile sofralara taşınıyor.

Devamını Oku

Firmalardan

A101’den Hediye Kart ve Sanal Kod ayrıcalığı

Editör

Yazar:

Dayanışma ve yardımlaşmanın öneminin arttığı bu dönemde A101, ihtiyaç sahiplerini veya yakınlarını mutlu etmek isteyen müşterilerine Hediye Kart ve Sanal Kod imkanını sunuyor.

Kullanışlı ve kolay erişim avantajlarına sahip Hediye Kartları ve SMS ile telefona yönlendirilebilen Sanal Kodlar, A101 marketlerinden temin edilebilecek ve ihtiyaç sahiplerine gönderilebilecek.

50, 100, 150 ve 200 TL olarak doldurulabilen ve a101.com.tr haricinde, tüm A101 marketlerinde kullanılabilecek A101 Hediye Kartları ve Sanal Kodlar, içerisine yüklenebilen tutarlar tek seferde kullanılabildiği gibi parça parça olarak da harcanabilecek.

A101 aracılığıyla sevdiklerini ve ihtiyaç sahiplerini mutlu etmek için Hediye Kartı veya Sanal Kod almak isteyenler ödemeyi nakit, kredi kartı, fastPay ve BKM Express ile yapabiliyor. Tüm A101 marketlerinde geçerli olan Sanal Kod alındığında, kartın hediye edileceği kişinin telefon numarasına SMS ile kart numarası ve pin kodu gönderiliyor. Sanal Kodlar bu numara ve pin kodu ile 2 yıl süreyle kullanılabiliyor.

Bireysel olarak yardım sağlamanın dışında kurum motivasyonunu sağlayarak, çalışan aidiyetini arttırmak isteyen kurumlar; çalışanlarına, bayilerine, müşterilerine ya da ihtiyaç sahiplerine “Hediye Kartı” ve “Sanal Kod” alternatiflerinden biriyle destek olabilirler. Kurumlara sunulan yenilikçi çözüm alternatifleri de bireysel Hediye Kartları ya da Sanal Kartlar ile aynı kullanım şartlarına sahip. İlgilenenler kurumsalsatis@a101.com.tr adresinden iletişim kurarak detaylı bilgi sahibi olabilir.

Devamını Oku

Firmalardan

TAB Gıda‘da üst düzey atama

Editör

Yazar:

TAB Gıda’nın yürüttüğü ödüllü ve sektöre örnek teşkil eden birçok kampanyaya öncülük eden Caner Alpaslan, aynı zamanda ticari pazarlama, ulusal promosyonlar, marka ve sponsorluk yönetimi gibi pek çok alanda tüketici, müşteri deneyimi ve pazarlama faaliyetlerinin gelişimine katkılar sundu. Caner Alpaslan, yeni görevinde şirketin 360 derece pazarlama faaliyetlerinin tamamına liderlik edecek.

Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Caner Alpaslan, Galatasaray Üniversitesi İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kariyerine FedEx’te satış uzmanı olarak başlayan ve on yıla yakın bir süre Coca-Cola İçecek’in Pazarlama Departmanında farklı roller üstlenen Alpaslan, Şubat 2020 tarihinden itibaren, 7 markayı bünyesinde bulunduran hızlı servis restoran zinciri lideri TAB Gıda’nın Pazarlama Direktörlüğünü yürüttü. Alpaslan, Ocak 2023 itibarıyla görevine TAB Gıda Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı (CMO) olarak devam edecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER