Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

Odak Parfümeri, franchising vererek büyüyecek

Editör
Abone Ol:

Yılın ilk yarısında yüzde 20’lik bir büyüme gerçekleştirdiklerini kaydeden Odak Parfümeri Mağazaları Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Bandırma, bu oranı korumaya çalıştıklarını ve yılsonunda yüzde 20-25 arası bir büyüme hedeflediklerini ifade etti.

Yer aldıkları kozmektik sektöründe franchise vermeye başladıklarını söyleyen Odak Parfümeri Mağazaları Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Bandırma, ilk franchising anlaşmasını Sivas ilinde yaptıklarını bildirdi. 2015 yılında yeni mağazalar açacaklarını belirten Bandırma, “Zamanla Türkiye’nin bütün illerine ve büyük potansiyel bulunan ilçelerine franchise vereceğiz. Bu sistem genellikle gıda firmalarında uygulansa da bir Eskişehir firması olarak bunu başarmak bizim için önemli” dedi.
Başlangıç olarak çok sayıda franchise hedeflemediklerini aktaran Bandırma, “Gereken şeyleri test ederek, aksayan yerleri görerek ve o aksaklıkları gidererek sistemi tam anlamıyla oturtacağız ve ondan sonra hızlanacağız. Başarılı olmak için bir anda çok sayı hedeflemiyoruz. Bu yüzden bu alanda test ederek gitmeyi planlıyoruz” diye konuştu.
Yılın ilk yarısında yüzde 20’lik bir büyüme gerçekleştirdiklerini kaydeden Aydın Bandırma, bu oranı korumaya çalıştıklarını ve yılsonunda yüzde 20-25 arası bir büyüme hedeflediklerini ifade etti. Bandırma, ilk yarıda iki yeni mağaza açtıklarının da bilgisini verdi. Önümüzdeki yıl yeni mağazalar açacaklarını ve yeni franchise vereceklerini söyleyen Bandırma, “2015 yılında sadece kendi mağazalarımızda satmak üzere private label ürünler üreterek kendi markamızı oluşturmayı hedefliyoruz. Yoğun bir şekilde bunun çalışmalarını yapıyoruz” şeklinde konuştu. Bandırma, firma olarak 350 kişiye istihdamı sağladıklarım dile getirdi. Franchising sisteminin Türkiye’de geliştiğine değinen Bandırma, “Bu sistem, yatırımcılara güven veriyor. Organize bir sistem içine giriyor. Hazır teknoloji ve bilgiden yararlanıyor” dedi.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

Vivident 45 dk kesintisiz lezzetli yeni çeşitleriyle raflarda!

Editör

Yazar:

Vivident 45 Dakika, yeni aile üyeleriyle şimdi de uzun süre kalıcı meyve lezzeti sunuyor. Uzun süre kalıcılığı ve lezzetleri tüketiciler tarafından onaylanan Vivident 45 Dakika’nın yeni çeşitleri; meyve lezzetlerinden karpuz, çilek, ahududu ile ferahlık konusunda kendini ispatlayan nane ile yeni yeşil nane aromalarından oluşuyor. Karpuz, çilek ve ahududunun damakları şenlendiren aromaları ve cezbeden kokuları, Vivident 45 Dakika’nın iddialı formülüyle birleşince, sakız çiğnemek bir eylemden çıkarak asla bırakmak istemeyeceğiniz kesintisiz meyve lezzeti keyfine dönecek.

Devamını Oku

Firmalardan

Ramazanın ayının yıldızı “maden suyu”

Editör

Yazar:

Ramazan ayının başlamasıyla birlikte, oruç tutanlar için sağlıklı ve doğal içecek alternatiflerinin önemi bir kez daha ortaya çıkıyor. Ramazan ayında oruç tutarken gün boyunca susuz kalmak, vücudumuz için ciddi bir değişiklik yaratabiliyor. Özellikle kaybettiğimiz mineralleri telafi etmenin en sağlıklı yollarından biri maden suyu tüketmektir. Bu dönemdeki beslenme alışkanlıklarımızda aşırı şekerli ve gazlı içecekler yerine, iftar ve sahurda sindirim sistemini rahatlatıcı maden suyunun tercih edilmesinin gerekliliği uzmanlarca söyleniyor. Ayrıca, vücudu desteklemek ve tokluk hissi sağlamak için ramazan boyunca günlük en az iki şişe maden suyu içilmesi tavsiye ediliyor.

Maden suları bu özel ayda sağlık için ideal bir içecek olarak öne çıkıyor. Özellikle uzun süren aç ve susuz kalan vücut, önemli mineral ve sıvı kayıpları yaşıyor. Maden suları içeriğindeki zengin mineral sayesinde vücudun su dengesini koruyor, enerji seviyelerini yükseltiyor. Bu özellikleriyle, iftar ve sahur sofralarında tercih edilen bir içecek haline geliyor.

İnsanların su tüketimine daha fazla dikkat ettiği bu dönemde, özellikle iftar ve sahur sofralarında tercih edilen maden suyunun tüketimi de artıyor. Beypazarı Maden Suyu, ramazan ayında sağlık için ideal bir içecek alternatifi olarak tüketicilerin tercihleri arasında yer alıyor. İçeriğindeki zengin minerallerle vücuda destek olan Beypazarı Maden Suyu, özellikle ramazan ayında oruç tutanların günü daha kolay geçirmesini sağlıyor. Minerallerin yanı sıra, maden suyunun sindirim sistemini rahatlatıcı ve vücudu susuzluktan koruyucu etkileri de bulunuyor. Bu özellikler sayesinde, iftar ve sahur sofralarında Beypazarı Maden Suyu tercih ederek siz de vücudunuz için sağlıklı bir beslenme alışkanlığı elde edebilirsiniz.

Devamını Oku

Firmalardan

A101 Hadi uygulaması, ilgi odağı oldu

Editör

Yazar:

A101’in yenilikçi uygulaması A101 Hadi’nin, 2023 yılında kullanımına ilişkin bilgiler paylaşıldı.

Müşterilerin mağazadaki harcamalarında daha fazla tasarruf yapmasını sağlayan ve ihtiyaçları olan kampanyaları zamanında sunan A101 Hadi uygulaması, yenilikçi ve bütçe dostu bir alışveriş deneyimi sunuyor. A101 Hadi ile A101 mağazalarında gerçekleştirilen alışverişlerde kazanılan bakiyeler ve özel kupon kampanyaları aracılığıyla, tüketiciler 2023 yılında ortalama 500 TL tasarruf ederken, bazı kullanıcılar ise etkileyici bir şekilde 11 bin TL üzerinde tasarruf etmeyi başardı. 2023 yılında A101 Hadi’nin en fazla kullanıldığı ilçe Bornova olurken, en fazla alışveriş 26 Ekim günü yapıldı.

Konuyla ilgili A101 Pazarlama Genel Müdürü Cüneyt Şahin; “A101 olarak müşterilerimizin her alanda yanında olmaya devam ediyoruz. A101’in yenilikçi uygulaması A101 Hadi’nin 2023 yılında çok sevilmesi bizleri çok mutlu etti. Müşteri sadakatini artırmaya odaklı inovatif uygulamalarımızı gelecekte de sürdürmeyi planlıyoruz. A101 olarak, müşterilerimize kaliteli ve bütçe dostu alışveriş deneyimleri sunma taahhüdümüzü sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

 

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER