Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

Olivetti ve Verifone güçlerini birleştirdi

Editör
Abone Ol:

Verifone Global ekipleri ve Türk mühendisleri tarafından geliştirilen Olivetti Verifone MX 915 ECR Yeni Nesil Bütünleşik Masaüstü Yazarkasa POS, TÜBİTAK testlerinden başarıyla çıktı ve Gelir İdaresi Başkanlığı’nca da onaylandı.

Verifone’un Yeni Nesil Bütünleşik Masaüstü Yazarkasa POS’u “Olivetti Verifone MX 915 ECR” ürününün hayata geçirilmesinde her zamanki gibi birinci öncelik güvenlik oldu. Özel kontrollerden geçirilen, PCI PTS 4.X sertifikasyonlarına sahip ürün, dokunmatik ekranından güçlü işlemcisine kadar hız ve kalite açısından benzerlerinden ayrışıyor. Geliştirilen esnek altyapıyla farklı servisler ve uygulamalarla da kolayca entegre edilebilen ürün, aynı zamanda hem yazarkasa hem de POS cihazı fonksiyonlarını tek bir cihazın içinde sunuyor.
Esnafın ve müşterinin kullanım kolaylığını ön planda tutan Verifone, dönebilen standıyla da bir ilki gerçekleştirdi. İşletmeye göre kişiselleştirilebilir olan cihaz, yine kullanıcıların kolaylığı gözetilerek pazardaki en geniş ekran olabilecek şekilde üretildi. Cihazın kendisi kadar aksesuarları da öne çıkıyor. Özellikle dönebilen standıyla kullanıcılar açısından hem çok ergonomik hem de kullanışlı olduğunu ileten Olivetti ve Verifone yetkilileri, cihazın her zaman müşteri ile birebir iletişimde olacağından görsellik açısından da kasada göz yormayan bir tasarıma sahip olduğunu belirtiyorlar. Cihazın hayata en iyi şekilde geçebilmesi için Verifone Global ekiplerinin ve Türk mühendislerin gece gündüz çalıştığını ileten Olivetti ve Verifone yetkilileri, sonuçtan çok memnun olduklarını belirttiler.
35 yıllık geçmişi ve güçlü AR-GE merkeziyle güvenli ödeme sistemleri sektörünün öncü ve lider kuruluşu Verifone’un 2013 yılında ilk mobil yazarkasa POS projesini desteklemek için hayata geçirdiği Veri Merkezi, Güvenli Servis Sağlayıcı (TSM) için uluslararası ödeme sistemleri güvenlik kriterleri olan PCI (Payment Card Industry) sertifikalarıyla beraber ISO 20000, 22301, 27001 sertifikalarını hedeflenen süre içerisinde bu sene tamamladı. Böylelikle esnafa ve perakendeye sunduğu güvenli ortamı bir kez daha belgeledi.
Yeni Nesil Bütünleşik Masaüstü Yazarkasa POS uygulaması, katma değerli servisler sayesinde esnafın ve perakende zincirlerinin yanında… Fatura ödeme, kontör yükleme, dijital kupon uygulamaları, sadakat programları ve puan uygulamaları gibi işlemleri yapabiliyor. Böylece bu platform işletmelere ekstra gelir elde etme imkanı da sağlıyor.
Verifone Türkiye, Güney Doğu Avrupa ve Türki Cumhuriyetler Genel Müdürü Onur Altınbaş,  Olivetti Verifone MX 915 ECR Yeni Nesil Bütünleşik Masaüstü Yazarkasa POS ile ilgili olarak “Mevcut bankacılık uygulamaları ile birlikte kullanılmakta olan kontör yükleme, fatura ödeme gibi özel uygulamalar da yeni nesil ödeme kaydedici POS cihazlarımıza rahatlıkla yüklenebiliyor. Bu da esnafa yeni kazanç kapıları açmamıza olanak sağlıyor” dedi. Perakende ekosisteminin dünyada ve Türkiye’deki değişimine paralel çalıştıklarını belirten Altınbaş, “Artık üye iş yerlerimize ürün sunmanın çok ötesinde kazanç da sağlıyoruz; üstün teknolojisi ve zengin aksesuar donanımı ile öne çıkan ve esnafımızın iş yapışına katma değer sağlayan Olivetti Verifone MX 915 ECR ürünümüz BOSCH bayilerinde ve diğer satış kanallarımızla birlikte toplamda 3000’e yakın satış noktasında tüketiciyle buluşuyor” şeklinde konuştu.
Olivetti’nin Türkiye’deki iş ortağı Panaroma Bilişim Genel Müdürü Burak Ceylaner ise, işbirliğine yönelik şunları söyledi: “Verifone ile uzman olduğumuz yazarkasa sektöründe güçlerimizi birleştirerek imza attığımız Olivetti Verifone MX 915 ECR Yeni Nesil Masaüstü Yazarkasa POS ürünümüzü esnafımızla buluşturuyoruz. Ortak bankacılık uygulamalarına uyumlu MX 915 ECR, EFT POS özellikli masaüstü yazarkasa temassız işlem özelliği (NFC) ile tüm ödeme türlerini destekliyor. Şık tasarımı, 180 derece dönebilen standı, opsiyonel para çekmecesi ve opsiyonel PinPAD’i ile esnafın tüm beklentilerine tek üründe çözüm sunuyoruz.”

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

TAB Gıda‘da üst düzey atama

Editör

Yazar:

TAB Gıda’nın yürüttüğü ödüllü ve sektöre örnek teşkil eden birçok kampanyaya öncülük eden Caner Alpaslan, aynı zamanda ticari pazarlama, ulusal promosyonlar, marka ve sponsorluk yönetimi gibi pek çok alanda tüketici, müşteri deneyimi ve pazarlama faaliyetlerinin gelişimine katkılar sundu. Caner Alpaslan, yeni görevinde şirketin 360 derece pazarlama faaliyetlerinin tamamına liderlik edecek.

Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Caner Alpaslan, Galatasaray Üniversitesi İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kariyerine FedEx’te satış uzmanı olarak başlayan ve on yıla yakın bir süre Coca-Cola İçecek’in Pazarlama Departmanında farklı roller üstlenen Alpaslan, Şubat 2020 tarihinden itibaren, 7 markayı bünyesinde bulunduran hızlı servis restoran zinciri lideri TAB Gıda’nın Pazarlama Direktörlüğünü yürüttü. Alpaslan, Ocak 2023 itibarıyla görevine TAB Gıda Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı (CMO) olarak devam edecek.

Devamını Oku

Firmalardan

Sinangil Un’un 60. yıl reklam filmi yayınlandı

Editör

Yazar:

1963 yılından bu yana gıda sektöründe olan ve ISO 500 sıralamasında 324’üncü olarak yer alan Eksun Gıda Tarım San. Ve Tic. A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Sinangil, reklam filmi ile yıllardır değişmeyen lezzet yolculuğuna keyifli bir atıfta bulunuyor.

Ajans BBQ imzalı yapımda Sinangil’in 60 yıldır nesilden nesile devam eden mutfaklardaki varlığı, izleyiciyi gülümseten detaylarla aktarılıyor. Filmde anneannelerinin tarif defterini bulan ve onun en sevdiği yemeği yapmak için defterde yazılan bir malzemeyi okuyamayan 3 sevimli torunun herkese defteri okutmaya çalışması gösteriliyor. Filmin sonunda anneanne, torunların okuyamadıkları malzemeyi kağıdın arka yüzünü çevirerek işaret ediyor ve Sinangil Un yazısı markanın o yıllardaki ilk ambalajı üzerinde görülüyor.

Teknolojisi ve üretim teknikleriyle, geleneksel tatlardan sağlık serisine kadar Sinangil’in tüm lezzetlerin arkasında 60 yıldır var oluşunu göstermesi açısından önem taşıyan reklam filminin prodüksiyonunu Filmhakika üstlenirken yönetmen koltuğunda Fırat Mançuhan oturuyor.

Devamını Oku

Firmalardan

Bebeto Rainbow Peelers ile en leziz eğlence molası

Editör

Yazar:

2023 Küresel En İyi 100 Şekerleme Şirketi arasında 66’ncı sıraya yükselen Kervan Gıda’nın dünya çapında talep gören markası Bebeto’nun yeni ürünü Rainbow Peelers raflarda yerini aldı. Bebeto’nun hayvansal hammadde kullanılmadan üretilen Rainbow Peelers şekerleri, gerçek meyve aromasıyla her ısırıkta lezzet sunuyor. Bebeto, birbirine sarmal şekilde bağlanan Rainbow Peelers’tan aldığı ilhamla farklı lezzetlere açık olanları renkli ve eğlenceli bir dünyaya bağlıyor.

Bebeto, farklı lezzetleri denemeye istekli olan herkesi yeni lezzeti Rainbow Peelers ile tanıştırıyor. Bebeto’nun yumuşak şeker kategorisinde yer alan yeni ürünü Rainbow Peelers, vegan içeriği ve gerçek meyve aromasıyla öne çıkıyor. Sarmal yumuşak şeker çubuklarından oluşan Bebeto Rainbow Peelers, her renginde ayrı bir aroma taşıyor. Turuncu renginde portakal, kırmızı renginde çilek, mor renginde frenk üzümü ve yeşil renginde ise elma tadı saklı olan Bebeto Rainbow Peelers, bir ısırıkta dört lezzeti bir arada sunuyor. Ayrıca Rainbow Peelers birbirinden ayrılarak tek tek de tüketilebiliyor.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER