Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

Özgür Özvardar, Verifone Türkiye Genel Müdürü ve Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak atandı!

Editör
Abone Ol:

Dünyanın en bilinen perakende markalarına, büyük finans kurumlarına ve doğrudan 600.000’den fazla üye iş yerine uçtan uca ödeme ve ticaret çözümleri sağlayan, fintech’in küresel lideri Verifone, bugün Özgür Özvardar’ın Türkiye operasyonları başkanı olarak atandığını açıkladı. 2013 yılından bu yana Orta Doğu ve Kuzey Afrika’dan sorumlu Genel Müdür ve Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Özvardar, 8 Aralık 2022 tarihi itibarıyla Verifone’un Türkiye operasyonlarının da başına getirildi.

2008 yılında Türkiye Bankacılıktan sorumlu Müşteri Yöneticisi olarak Verifone’a katılan Özvardar; 2013 yılında Ortadoğu ve Kuzey Afrika’dan Sorumlu Genel Müdür ve Başkan Yardımcısı olarak çalışmaya başlamıştı. Verifone’daki kariyeri boyunca şirketin önemli ve dinamik bölgelerdeki faaliyetlerini yönetmek, stratejik büyümeyi ve operasyonların sorunsuz işleyişini sağlamak gibi birçok farklı görevi başarıyla tamamlayan Özvardar; Türkiye pazarında Verifone Türkiye’nin önümüzdeki süreçteki gelişimi ve dönüşümünden de sorumlu olacak.

Sorumluluk alanına Türkiye’nin de eklenmesi ile Özvardar, Verifone Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesinden Sorumlu Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı ünvanıyla görev yapacak.

Verifone’un Türkiye pazarındaki pozisyonunun güçlenmesini hedeflediklerini belirten Özvardar, sözlerine şöyle devam: “Orta Doğu ve Kuzey Afrika’dan sorumlu Genel Müdür ve Başkan Yardımcısı olarak yürüttüğüm görevime Türkiye operasyonlarının da eklenmesinden dolayı büyük onur ve gurur duyuyorum. Sürekli gelişen bu pazarda değişim ve dönüşüme öncülük edeceğim için de çok heyecanlıyım. Müşteri odaklı bir vizyon ışığında müşterilerimizle yakın temasta ilerleyeceğiz”.

Özgür Özvardar kimdir?

Galatasaray Lisesi’nin ardından Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Özgür Özvardar, profesyonel hayatına Yünsa’da satış uzmanı olarak başladı.

Özvardar, Verifone’a 2008 yılında Türkiye’deki bankacılıktan sorumlu Müşteri Yöneticisi olarak katılmıştı. 2010 yılında ise satış müdürü olarak çalışmaya başlamıştı. Kuzey Afrika bölgesinin de sorumluluğu altına girmesiyle şirketteki pozisyonu kısa bir süre içinde yükselmiş ve 2013 yılında Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesinden sorumlu Genel Müdür ve Başkan Yardımcısı olmuştu.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

Vivident 45 dk kesintisiz lezzetli yeni çeşitleriyle raflarda!

Editör

Yazar:

Vivident 45 Dakika, yeni aile üyeleriyle şimdi de uzun süre kalıcı meyve lezzeti sunuyor. Uzun süre kalıcılığı ve lezzetleri tüketiciler tarafından onaylanan Vivident 45 Dakika’nın yeni çeşitleri; meyve lezzetlerinden karpuz, çilek, ahududu ile ferahlık konusunda kendini ispatlayan nane ile yeni yeşil nane aromalarından oluşuyor. Karpuz, çilek ve ahududunun damakları şenlendiren aromaları ve cezbeden kokuları, Vivident 45 Dakika’nın iddialı formülüyle birleşince, sakız çiğnemek bir eylemden çıkarak asla bırakmak istemeyeceğiniz kesintisiz meyve lezzeti keyfine dönecek.

Devamını Oku

Firmalardan

Ramazanın ayının yıldızı “maden suyu”

Editör

Yazar:

Ramazan ayının başlamasıyla birlikte, oruç tutanlar için sağlıklı ve doğal içecek alternatiflerinin önemi bir kez daha ortaya çıkıyor. Ramazan ayında oruç tutarken gün boyunca susuz kalmak, vücudumuz için ciddi bir değişiklik yaratabiliyor. Özellikle kaybettiğimiz mineralleri telafi etmenin en sağlıklı yollarından biri maden suyu tüketmektir. Bu dönemdeki beslenme alışkanlıklarımızda aşırı şekerli ve gazlı içecekler yerine, iftar ve sahurda sindirim sistemini rahatlatıcı maden suyunun tercih edilmesinin gerekliliği uzmanlarca söyleniyor. Ayrıca, vücudu desteklemek ve tokluk hissi sağlamak için ramazan boyunca günlük en az iki şişe maden suyu içilmesi tavsiye ediliyor.

Maden suları bu özel ayda sağlık için ideal bir içecek olarak öne çıkıyor. Özellikle uzun süren aç ve susuz kalan vücut, önemli mineral ve sıvı kayıpları yaşıyor. Maden suları içeriğindeki zengin mineral sayesinde vücudun su dengesini koruyor, enerji seviyelerini yükseltiyor. Bu özellikleriyle, iftar ve sahur sofralarında tercih edilen bir içecek haline geliyor.

İnsanların su tüketimine daha fazla dikkat ettiği bu dönemde, özellikle iftar ve sahur sofralarında tercih edilen maden suyunun tüketimi de artıyor. Beypazarı Maden Suyu, ramazan ayında sağlık için ideal bir içecek alternatifi olarak tüketicilerin tercihleri arasında yer alıyor. İçeriğindeki zengin minerallerle vücuda destek olan Beypazarı Maden Suyu, özellikle ramazan ayında oruç tutanların günü daha kolay geçirmesini sağlıyor. Minerallerin yanı sıra, maden suyunun sindirim sistemini rahatlatıcı ve vücudu susuzluktan koruyucu etkileri de bulunuyor. Bu özellikler sayesinde, iftar ve sahur sofralarında Beypazarı Maden Suyu tercih ederek siz de vücudunuz için sağlıklı bir beslenme alışkanlığı elde edebilirsiniz.

Devamını Oku

Firmalardan

A101 Hadi uygulaması, ilgi odağı oldu

Editör

Yazar:

A101’in yenilikçi uygulaması A101 Hadi’nin, 2023 yılında kullanımına ilişkin bilgiler paylaşıldı.

Müşterilerin mağazadaki harcamalarında daha fazla tasarruf yapmasını sağlayan ve ihtiyaçları olan kampanyaları zamanında sunan A101 Hadi uygulaması, yenilikçi ve bütçe dostu bir alışveriş deneyimi sunuyor. A101 Hadi ile A101 mağazalarında gerçekleştirilen alışverişlerde kazanılan bakiyeler ve özel kupon kampanyaları aracılığıyla, tüketiciler 2023 yılında ortalama 500 TL tasarruf ederken, bazı kullanıcılar ise etkileyici bir şekilde 11 bin TL üzerinde tasarruf etmeyi başardı. 2023 yılında A101 Hadi’nin en fazla kullanıldığı ilçe Bornova olurken, en fazla alışveriş 26 Ekim günü yapıldı.

Konuyla ilgili A101 Pazarlama Genel Müdürü Cüneyt Şahin; “A101 olarak müşterilerimizin her alanda yanında olmaya devam ediyoruz. A101’in yenilikçi uygulaması A101 Hadi’nin 2023 yılında çok sevilmesi bizleri çok mutlu etti. Müşteri sadakatini artırmaya odaklı inovatif uygulamalarımızı gelecekte de sürdürmeyi planlıyoruz. A101 olarak, müşterilerimize kaliteli ve bütçe dostu alışveriş deneyimleri sunma taahhüdümüzü sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

 

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER