Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

SEDNA, dünyaca ünlü INTERMEC’in Türkiye distribütörü oldu

Editör
Abone Ol:

Ülkemizin öncü katma değerli dağıtıcısı SEDNA, OT-VT sektörüne yönelik ürün ve çözümler konusunda dünyanın lider firması ABD’li INTERMEC’in Türkiye distribütörlüğünü aldı.

Söz konusu anlaşmaya yönelik imza töreni 25 Mayıs tarihinde Grand Hyatt Istanbul Otelinde gerçekleştirildi.

SEDNA adına konuşan Genel Müdür Daron Ermen, OT-VT konusunda dünya lideri bir firma olan Intermec’in Türkiye distribütörlüğünü yapacak olmalarının kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek şunları söyledi:

“Sedna olarak 2006 yılında faaliyete geçen genç bir şirket olmamıza rağmen çok önemli bir yol kat ettik. Bugün itibariyle katma değerli dağıtıcılık yaptığımız OTVT, POS ve RFID pazarında marka olmayı başardık. 1500’ü aşkın çözüm ortağımızın da gücünü arkamızda hissederek, önümüzdeki yıllarda daha büyük hedeflere doğru yol katedeceğiz. Dünya lideri birçok markanın distribütörlüğünün yanına Intermec gibi çok önemli bir firmanın da Türkiye distribütörlüğünü almak bizim gelecek hedeflerimize ne kadar yakın olduğumuz bir kanıtıdır.”

2010 yılını çok iyi geçirdiklerini belirten Ermen, 2011 yılı için de iyimser olduklarını ve sadece OTVT ve POS konularında faaliyet gösteren bir katma değerli dağıtıcı olmalarının kendilerine büyük sorumluluk yüklediğin belirtti. Ermen, bu yıldan itibaren Doğu Avrupa başta olmak üzere dış ticarete daha da önem vereceklerini, yatay ve dikey büyüme hedefleri doğrultusunda bölgesel şirketlerin satın alınması dahil birçok planı değerlendirdiklerini sözlerine ekledi.

INTERMEC Doğu Avrupa ve Akdeniz Bölgesi Genel Müdürü Erdwin van Turenhout, Türkiye’nin kendileri için çok önemli bir pazar olduğunu ve Sedna ile yapacakları işbirliğinden dolayı çok mutlu olduklarını ifade etti. Sedna’nın sadece bayi kanalına satış yaptığını ve iş ortakları arasında başlıca sistem bütünleştiriciler, çözüm ortakları ve yazılım firmalarının bulunduğunu belirten van Turenhout Sedna’nın ayrıca teknik eğitimler, uygulama ve donanım seminerleri, proje yönetimi, iş geliştirme ve danışmanlık gibi çeşitli katma değerli hizmetler de sunduğunu söyledi.

INTERMEC EMEA Bölgesi Distribütörler Müdürü Steve Hawkins ise SEDNA’nın Intermec tarafından başarılı bir şekilde yürütülen PartnetNet programına dahil olması ile birlikte distribüsyon ilişkilerinin güçleneceğini ve Türkiye’de daha geniş bir kanala erişeceklerini ifade etti.  Intermec olarak konusunda uzman ve seçkin distribütörlerle çalıştıklarını belirten Hawkins böylece Intermec tarafından geliştirilen çözümlerin etkin bir şekilde temsil edildiğini ve çözüm ortaklarına iş süreçlerinin daha verimli bir şekilde yönetilmesi bağlamında sürekli işbirliği içinde olmayı hedeflediklerini belirtti. SEDNA pazardaki güçlü konumu, OTVT sektöründeki deneyimi ve çözüm ortaklarına destek sağlama konusundaki kanıtlanmış geçmişi ile Intermec PartnetNet ailesinin temel üyelerinden biri olacağını söyledi.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

Vivident 45 dk kesintisiz lezzetli yeni çeşitleriyle raflarda!

Editör

Yazar:

Vivident 45 Dakika, yeni aile üyeleriyle şimdi de uzun süre kalıcı meyve lezzeti sunuyor. Uzun süre kalıcılığı ve lezzetleri tüketiciler tarafından onaylanan Vivident 45 Dakika’nın yeni çeşitleri; meyve lezzetlerinden karpuz, çilek, ahududu ile ferahlık konusunda kendini ispatlayan nane ile yeni yeşil nane aromalarından oluşuyor. Karpuz, çilek ve ahududunun damakları şenlendiren aromaları ve cezbeden kokuları, Vivident 45 Dakika’nın iddialı formülüyle birleşince, sakız çiğnemek bir eylemden çıkarak asla bırakmak istemeyeceğiniz kesintisiz meyve lezzeti keyfine dönecek.

Devamını Oku

Firmalardan

Ramazanın ayının yıldızı “maden suyu”

Editör

Yazar:

Ramazan ayının başlamasıyla birlikte, oruç tutanlar için sağlıklı ve doğal içecek alternatiflerinin önemi bir kez daha ortaya çıkıyor. Ramazan ayında oruç tutarken gün boyunca susuz kalmak, vücudumuz için ciddi bir değişiklik yaratabiliyor. Özellikle kaybettiğimiz mineralleri telafi etmenin en sağlıklı yollarından biri maden suyu tüketmektir. Bu dönemdeki beslenme alışkanlıklarımızda aşırı şekerli ve gazlı içecekler yerine, iftar ve sahurda sindirim sistemini rahatlatıcı maden suyunun tercih edilmesinin gerekliliği uzmanlarca söyleniyor. Ayrıca, vücudu desteklemek ve tokluk hissi sağlamak için ramazan boyunca günlük en az iki şişe maden suyu içilmesi tavsiye ediliyor.

Maden suları bu özel ayda sağlık için ideal bir içecek olarak öne çıkıyor. Özellikle uzun süren aç ve susuz kalan vücut, önemli mineral ve sıvı kayıpları yaşıyor. Maden suları içeriğindeki zengin mineral sayesinde vücudun su dengesini koruyor, enerji seviyelerini yükseltiyor. Bu özellikleriyle, iftar ve sahur sofralarında tercih edilen bir içecek haline geliyor.

İnsanların su tüketimine daha fazla dikkat ettiği bu dönemde, özellikle iftar ve sahur sofralarında tercih edilen maden suyunun tüketimi de artıyor. Beypazarı Maden Suyu, ramazan ayında sağlık için ideal bir içecek alternatifi olarak tüketicilerin tercihleri arasında yer alıyor. İçeriğindeki zengin minerallerle vücuda destek olan Beypazarı Maden Suyu, özellikle ramazan ayında oruç tutanların günü daha kolay geçirmesini sağlıyor. Minerallerin yanı sıra, maden suyunun sindirim sistemini rahatlatıcı ve vücudu susuzluktan koruyucu etkileri de bulunuyor. Bu özellikler sayesinde, iftar ve sahur sofralarında Beypazarı Maden Suyu tercih ederek siz de vücudunuz için sağlıklı bir beslenme alışkanlığı elde edebilirsiniz.

Devamını Oku

Firmalardan

A101 Hadi uygulaması, ilgi odağı oldu

Editör

Yazar:

A101’in yenilikçi uygulaması A101 Hadi’nin, 2023 yılında kullanımına ilişkin bilgiler paylaşıldı.

Müşterilerin mağazadaki harcamalarında daha fazla tasarruf yapmasını sağlayan ve ihtiyaçları olan kampanyaları zamanında sunan A101 Hadi uygulaması, yenilikçi ve bütçe dostu bir alışveriş deneyimi sunuyor. A101 Hadi ile A101 mağazalarında gerçekleştirilen alışverişlerde kazanılan bakiyeler ve özel kupon kampanyaları aracılığıyla, tüketiciler 2023 yılında ortalama 500 TL tasarruf ederken, bazı kullanıcılar ise etkileyici bir şekilde 11 bin TL üzerinde tasarruf etmeyi başardı. 2023 yılında A101 Hadi’nin en fazla kullanıldığı ilçe Bornova olurken, en fazla alışveriş 26 Ekim günü yapıldı.

Konuyla ilgili A101 Pazarlama Genel Müdürü Cüneyt Şahin; “A101 olarak müşterilerimizin her alanda yanında olmaya devam ediyoruz. A101’in yenilikçi uygulaması A101 Hadi’nin 2023 yılında çok sevilmesi bizleri çok mutlu etti. Müşteri sadakatini artırmaya odaklı inovatif uygulamalarımızı gelecekte de sürdürmeyi planlıyoruz. A101 olarak, müşterilerimize kaliteli ve bütçe dostu alışveriş deneyimleri sunma taahhüdümüzü sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

 

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER