Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

Trendyol, Galatasaray’ın sultanları ile el ele verdi

Editör
Abone Ol:

Galatasaray A Bayan Voleybol takımı, 2016-2017 sezonunda Sultanlar Ligi, Avrupa CEV Kupası ve Türkiye Kupası’nda Trendyol.com sponsorluğunda şampiyonluk arayacak. Trendyol, 2016-2017 Sultanlar Ligi’ne şampiyonluk parolasıyla hazırlanan Galatasaray A Bayan Voleybol takımına sponsor oldu. Hayatın her alanında kadınların gücüne inanan ve onları destekleyen Trendyol, Galatasaray A Bayan Voleybol takımı ile bu kez filelerin tozunu atmaya hazırlanıyor. Sponsorluk kapsamında Galatasaray’ın tescilli ürünlerinin yer aldığı GS Store butiği Trendyol.com’da da açılacak.

Trendyol ile Galatasaray A Bayan Voleybol takımı arasındaki işbirliğini duyurmak adına Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da düzenlenen basın toplantısı ve sponsorluk imza töreninde konuşan Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, şunları söyledi: “Galatasaray pek çok alanda olduğu gibi voleybol branşında da Türkiye’nin öncü kulüplerinden biri. Geçmişte pek çok başarıya imza attık. Altyapımızdan milli takımlara sayısız değer kazandırdık. Bir süredir yeniden yapılanma çalışması içindeyiz. Türkiye’nin yetenekli gençleri ile dünyanın önemli yıldızlarını bünyesinde barındıran bir kadro ile geçen sezon bayanlarda CEV Kupası Finali’ne ulaştık. Bu yılki hedefimiz o kupayı ülkemize getirmek. İnanıyorum ki elimizdeki genç ve güçlü kadro, Trendyol gibi enerjik bir markanın desteğiyle bu sezon hem o kupaya ulaşacak hem de Türkiye Ligi’nde önemli başarılara imza atacak. Bu işbirliğinin Galatasaray’a ve Trendyol’a hayırlı olmasını diliyorum.”

Trendyol kurucusu ve CEO’su Demet Mutlu ise imza töreninde şunları söyledi:

“Türkiye’nin en büyük e-ticaret şirketi olarak Türkiye’nin en değerli spor kulüplerinden Galatasaray ile işbirliğimizden dolayı mutluluk duyuyoruz ve işbirliğimizin uzun soluklu olmasını diliyoruz. 2010 yılında kurulduğumuzdan beri sürekli artan bir ivme ile başarılarımızı ve yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Trendyol olarak Türkiye’nin gücüne katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz. İnternet şirketleri arasındaki en büyük işvereniz ve elde ettiğimiz başarılar, ciro ve büyüme hızımız ile tüm dünyanın ilgisini çekiyoruz. Türkiye’nin en büyük AVM’si olarak tüm Türkiye’ye ulaşan ve kadınların hayatını kolaylaştıran en çok tercih edilen markayız. Doğru stratejiyle ilerleyerek müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için teknoloji yatırımlarımıza devam edeceğiz. Galatasaray yıllardır yurtiçi ve yurtdışında başarıları ile ülkemizi gururlandıran bir kulüp Bu anlamda Eticaret sektör lideri Trendyol ile Galatasaray Spor kulübünün güçlü sinerjisinden başarılarla dolu bir sezon çıkacağına inanıyoruz.”

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

A101 ve Şef Somer Sivrioğlu’ndan workshop etkinliği

Editör

Yazar:

A101 ve Şef Somer Sivrioğlu iş birliği kapsamında düzenlenen etkinlikte, A101 ürünleriyle özel olarak hazırlanan menü tadımı ve workshop etkinliği organize edildi. Somer Şef’in sunumuyla, ünlü şefin kendi restoranı olan Efendy’de düzenlenen workshop, 24 Ocak’ta gerçekleştirildi.

A101’in sosyal medyada iş birliği yaptığı isimlerin de katıldığı buluşmaya; Burak Altındağ, Bengi Kurtcebe, İdil Yazar, Berat Çokal (Mösyö Şokola), Ümit Karalar gibi ünlü isimler katılırken, Somer Şef davetlilere kendi elleriyle hazırladığı humusu sunarak özel bir tadım deneyimi yaşattı.

A101 için özel olarak üretilen ürünlerin, kalitesi ve çeşitliliği sayesinde şefler tarafından da güvenilerek tercih edildiğinin altını çizen ve kendisinin de severek A101 ürünlerini kullandığını aktaran Somer Şef, “A101 tarafından üretilen ürünlerin %101 arkasındayım” ifadesini kullandı.

A101 Pazarlama Müdürü Yeliz Yahşi Bilgiç’in markayı temsilen davetlileri ağırladığı etkinlikte, Somer Şef’in A101 ürünleriyle hazırlamış olduğu yemeğin püf noktaları ve farklı uygulamaları üzerine de bilgiler verildi.

A101 Pazarlama Müdürü Yeliz Yahşi Bilgiç; ‘’A101 olarak ürünlerimizin kalitesinin her zaman %101 arkasında olduk. Kalite, çeşit ve fiyatlarımızın mutfağın ustaları tarafından da tasdik edilmesi bizi ayrıca mutlu ediyor.’’ şeklinde konuştu.

Devamını Oku

Firmalardan

Paramparça belgeseli vizyonda

Editör

Yazar:

Paramparça, Lozan Mübadelesinin 100. Yıldönümü nedeniyle Orhan Erdim anısına Ruyiad (Rumeli Yönetici Ve İş İnsanları Derneği) ve REV (Rumeli Eğitim Vakfı) ve Pegasus ana destekleriyle çekilen bir belgesel. Yapımcı: Nurdan Tekeoğlu, “Göç, kültürel ve sosyal boyutu olan bir olgu. Türkiye, dünyada göçten en çok etkilenen ülkelerin başında yer alıyor. Mübadele döneminde yaklaşık 2 milyon insanın zorunlu göçe tabi tutulması, gerek Türk gerekse Yunanistan halkları arasında derin travmalar yarattı. Her bir mübadilin anlattıkları bir filme ya da belgesele konu olabilecek önemde. Mübadelenin 100.yıl dönümü kapsamında biz de bir belgesel çalışması yaptık. Paramparça adlı belgeselimiz, 1924 mübadelesinde Girit’e bağlı Spinalonga adasından Bodrum ‘a göçe den bir ailenin 70 yaşını aşmış 3.kuşak mübadil bir kadınının yaşamı üzerinde kurulu. Belgeselin kahramanı Zehra hanımın yaşam öyküsünü dinlediğimde ‘işte hikayemizi bulduk’ dedik. Belgesel projesi üzerinde kişi ve mekanlar üzerinde uzun bir süre çalıştık. Arşiv taraması yaptık. Tanıklarla konuştuk. Dünyanın en güzel yerlerinden biri olan Bodrum’da yaşayan Zehra hanım, ‘bu kadarı da olmaz’ dedirten inişli – çıkışlı hayatını tüm samimiyetle bizimle paylaştı” şeklinde konuştu.

Ekip

Yönetmenler: Orhan Tekeoğlu-Nurdan Tekeoğlu

Yapımcı: Medya Ton ve Nurdan Tekeoğlu

Görüntü Yönetmeni: Serdar Güven

Müzik: Evrim Ateşler

Ortak Yapımcı: Story Studios ve Spiridoula Gouskou

Kurgu: Lukas Agelastos ve sercan Güdücü

Devamını Oku

Firmalardan

Kervan Gıda: Global arenada büyümeyi sürdüreceğiz

Editör

Yazar:

Kervan Gıda, global arenada yakaladığı başarıyı yeni gelişmelerle tescil ediyor. Kervan Gıda, dünyanın şekerleme alanında takip edilen en önemli listelerinden biri olan “2023 Global Top 100 Candy Companies- 2023 Küresel En İyi 100 Şekerleme Şirketi” listesinde 82’inci sıradan 66’ncı sıraya yükseldi. Kervan Gıda’nın 2020’deki halka arzı sonrasında Polonya’nın önde gelen yumuşak şeker üreticilerinden ZPC Otmuchow ve iştiraki PWC Odra’yı satın alımı, ardından perakende devleri olan ABD’li Walmart ve İngiliz ASDA ile iş birliği yapması, şirketin global arenada büyümeye yönelik attığı etkili adımlardan oldu.

Sonuçları değerlendiren Kervan Gıda Genel Müdürü Burhan Başar, “Geçtiğimiz yıl giriş yaptığımız Küresel En İyi 100 Şekerleme Şirketi listesinde bu yıl 16 sıra yükselerek 66’ıncı sıraya yerleştik ve bizi gururlandıran bir sonuca imza attık. Gerek yurt içindeki büyümemiz gerek yurt dışında Polonya, ABD ve İngiltere pazarlarındaki yerimizi sağlamlaştırmamız gerekse ihracat gerçekleştirdiğimiz toplam ülke sayısının 85’e ulaşmış olması bugün aldığımız sonuçlarda etkili oldu. Bu gelişmelerle dünya çapında bilinirliğimiz artarken, daha büyük hedeflerle motivasyonumuz her daim yüksek kalıyor. Türkiye’de doğan bir şirket olarak global arenada büyümeye yönelik yatırımlarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER