Sosyal Medya Hesaplarımız

Firmalardan

UstamKART’la işin ustası kazansın!

Editör
Abone Ol:

120 mağazası ve 3 bin çalışanıyla hizmet veren Tekzen, UstamKART ile ustalara özel avantajlar sağlamayı hedefliyor. UstamKART ile tüm ustaları ayrıcalıklı kılmak ve onlara avantajlar sunmak istediklerini ifade eden Tekzen Pazarlama Müdürü Mehmet Cem Kızılkaya; “Türkiye’nin en yaygın yapı perakende zinciriyiz. Tekzen olarak kurulduğumuz günden bu yana tüm projelerimizi sürekli geliştirmekteyiz. Sektörde yenilikçi ve müşteri odaklı iş anlayışımızla, yaygın hizmet ağımızla, tüm paydaşlarımıza güvenilir, ekonomik ve uygulanabilir çözümler sunmak öncelikli hedefimizdir.

Ustalar aynı zamanda iş ortaklarımızdır. Biz de hedef ve stratejilerimiz doğrultusunda, hedef pazarlarda ortaklarımızın beklentilerini karşılayacak yenilikleri hayata geçiriyoruz.

Bu yeniliklerimizden biri de UstamKART. İşleri gereği mağazalarımızdan alışveriş yapan tüm ustalara avantajlar sunmak istedik. 53 ilde bulunan 120 Tekzen mağazasından birine gidip bir form doldurarak sahip olunabilecek UstamKART ile alışverişlerde kazanma fırsatı sunuyoruz. Bu yeni kart ile birlikte ustalar için farklı kampanyalar düzenleyeceğiz. İlk kampanyamızı boya kategorisinde başlattık. UstamKART ile kazandıran kampanyalarımız devam edecek.” dedi.

İlk kampanya %10 hediye para puan

UstamKART’ın ilk kampanyası boya kategorisinde başladı. UstamKART sahipleri 31 Aralık 2017 tarihine kadar boya, fırça, rulo ve yardımcı malzemelerden oluşan tüm boya kategorisinde bulunan ürünler üzerinden toplamda 5 bin TL ve üzeri yaptıkları alışverişte %10 nakit puan kazanacak.

Kampanya kapsamında Tekzen UstamKART sahipleri biriken puanlarını ister bölerek ister tamamını kullanarak tüm Tekzen mağazalarında diledikleri gibi harcayabilecek.

UstamKART sahipleri boya kategorisi dışındaki diğer tüm kategorilerde yapacakları alışverişlerde %3 puan kazanacak. Ayrıca ek kampanyalardan da faydalanma fırsatı yakalayacaklar.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Firmalardan

TAB Gıda‘da üst düzey atama

Editör

Yazar:

TAB Gıda’nın yürüttüğü ödüllü ve sektöre örnek teşkil eden birçok kampanyaya öncülük eden Caner Alpaslan, aynı zamanda ticari pazarlama, ulusal promosyonlar, marka ve sponsorluk yönetimi gibi pek çok alanda tüketici, müşteri deneyimi ve pazarlama faaliyetlerinin gelişimine katkılar sundu. Caner Alpaslan, yeni görevinde şirketin 360 derece pazarlama faaliyetlerinin tamamına liderlik edecek.

Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Caner Alpaslan, Galatasaray Üniversitesi İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kariyerine FedEx’te satış uzmanı olarak başlayan ve on yıla yakın bir süre Coca-Cola İçecek’in Pazarlama Departmanında farklı roller üstlenen Alpaslan, Şubat 2020 tarihinden itibaren, 7 markayı bünyesinde bulunduran hızlı servis restoran zinciri lideri TAB Gıda’nın Pazarlama Direktörlüğünü yürüttü. Alpaslan, Ocak 2023 itibarıyla görevine TAB Gıda Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı (CMO) olarak devam edecek.

Devamını Oku

Firmalardan

Sinangil Un’un 60. yıl reklam filmi yayınlandı

Editör

Yazar:

1963 yılından bu yana gıda sektöründe olan ve ISO 500 sıralamasında 324’üncü olarak yer alan Eksun Gıda Tarım San. Ve Tic. A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Sinangil, reklam filmi ile yıllardır değişmeyen lezzet yolculuğuna keyifli bir atıfta bulunuyor.

Ajans BBQ imzalı yapımda Sinangil’in 60 yıldır nesilden nesile devam eden mutfaklardaki varlığı, izleyiciyi gülümseten detaylarla aktarılıyor. Filmde anneannelerinin tarif defterini bulan ve onun en sevdiği yemeği yapmak için defterde yazılan bir malzemeyi okuyamayan 3 sevimli torunun herkese defteri okutmaya çalışması gösteriliyor. Filmin sonunda anneanne, torunların okuyamadıkları malzemeyi kağıdın arka yüzünü çevirerek işaret ediyor ve Sinangil Un yazısı markanın o yıllardaki ilk ambalajı üzerinde görülüyor.

Teknolojisi ve üretim teknikleriyle, geleneksel tatlardan sağlık serisine kadar Sinangil’in tüm lezzetlerin arkasında 60 yıldır var oluşunu göstermesi açısından önem taşıyan reklam filminin prodüksiyonunu Filmhakika üstlenirken yönetmen koltuğunda Fırat Mançuhan oturuyor.

Devamını Oku

Firmalardan

Bebeto Rainbow Peelers ile en leziz eğlence molası

Editör

Yazar:

2023 Küresel En İyi 100 Şekerleme Şirketi arasında 66’ncı sıraya yükselen Kervan Gıda’nın dünya çapında talep gören markası Bebeto’nun yeni ürünü Rainbow Peelers raflarda yerini aldı. Bebeto’nun hayvansal hammadde kullanılmadan üretilen Rainbow Peelers şekerleri, gerçek meyve aromasıyla her ısırıkta lezzet sunuyor. Bebeto, birbirine sarmal şekilde bağlanan Rainbow Peelers’tan aldığı ilhamla farklı lezzetlere açık olanları renkli ve eğlenceli bir dünyaya bağlıyor.

Bebeto, farklı lezzetleri denemeye istekli olan herkesi yeni lezzeti Rainbow Peelers ile tanıştırıyor. Bebeto’nun yumuşak şeker kategorisinde yer alan yeni ürünü Rainbow Peelers, vegan içeriği ve gerçek meyve aromasıyla öne çıkıyor. Sarmal yumuşak şeker çubuklarından oluşan Bebeto Rainbow Peelers, her renginde ayrı bir aroma taşıyor. Turuncu renginde portakal, kırmızı renginde çilek, mor renginde frenk üzümü ve yeşil renginde ise elma tadı saklı olan Bebeto Rainbow Peelers, bir ısırıkta dört lezzeti bir arada sunuyor. Ayrıca Rainbow Peelers birbirinden ayrılarak tek tek de tüketilebiliyor.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER