Sosyal Medya Hesaplarımız

Genel Haberler

“1 Numaralı Markalar” ödülleri sahiplerini buldu

Editör
Abone Ol:

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) tarafından bu yıl 13. sü düzenlenen “AYD Alışveriş Ekonomisi Zirvesi” 13 Aralık Salı günü İstanbul Swissotel’de gerçekleştirildi. Zirvede, aynı zamanda “1 Numaralı Markalar” ödülleri de sahiplerini buldu. AYD, her yıl “AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markalar” araştırmasını AKADEMETRE Türkiye iş birliğiyle yapıyor. Araştırma 25 farklı ilde yaklaşık 2.400 kişi ile yüz yüze görüşme metoduyla yapıldı ve 19 kategoride birinci olmaya hak kazanan markalara ödül verildi.

Ödül töreninin açılış konuşmasını yapan AYD Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Altaş, “AVM’lerimiz genel olarak ülkemiz perakende sektörünün en dinamik olduğu mekanları oluşturuyor. Yaşamın ve ekonominin nabzını anlık olarak tutabiliyoruz. İstihdama ve ekonomiye doğrudan katkı sağlıyoruz. Pandemi döneminde AVM’lerin değişen rollerini hep birlikte deneyimledik. Böylesine zorlu bir süreçte halkımızın tercih ve beğenisini kazanarak “AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Markalar” araştırmasında ödüle değer görülen perakende markalarımızı tebrik ediyorum. Ayrıca araştırmamızın ve ödül törenimizin gerçekleşmesindeki katkıları nedeniyle Akademetre Research Company’ye teşekkür ediyorum.” dedi.

“1 Numaralı Markalar”

Aksesuar: Altınbaş

Günlük Spor Giyim: LC Waikiki

Bebek Ürünleri -Oyuncak: Toyzz Shop

Spor Malzemeleri: Adidas

Teknoloji Perakendeciliği: Teknosa

Self Servis Restoran: Burger King

Ayakkabı – Çanta: Flo

Kişisel Bakım – Kozmetik: Gratis

Ev Tekstili – Dekorasyon: Karaca

Çocuk Giyim: LC Waikiki Kids

Kafe: Kahve Dünyası

Teknoloji Üreticisi: Samsung

Restoran: HD İskender

Kadın İç Giyim-Çorap: Penti

Kitap-Müzik-Hobi: D&R

Erkek Giyim: Kiğılı

Kadın Giyim: Koton

Anchor Mağaza: Teknosa

Anchor Mağaza: Koton

En Beğenilen Kadın Marka Yüzü: Alina Boz – Defacto

En Beğenilen Erkek Marka Yüzü: Kıvanç Tatlıtuğ – Mavi

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Genel Haberler

A101, 2023 ürünün fiyatlarını sabitledi

Editör

Yazar:

A101, Ocak ayı boyunca 2023 üründe fiyatları sabitleyeceği müjdesini tüketicilere duyurdu. 70.000’den fazla çalışanı ve 600’ün üzerinde tedarikçisi ile A101, kampanya ile hem tüketicilerin alım gücünün korunmasına, hem de ülke ekonomisine destek olmaya devam edecek.

Yıl boyunca sürdürdüğü indirim kampanyalarına hız kesmeden devam eden A101, Ocak ayı sonuna kadar temel ihtiyaç ürünlerini de kapsayan tam 2023 üründe fiyat sabitlemesine gidecek.

Türkiye’nin en fazla mağazaya sahip perakende zinciri A101, 2023 yılında devam ettireceği haftalık kampanyalarla da, kaliteli ürünleri her daim en uygun fiyatlarla müşterilerine sunarak tüketicinin yanında olmaya devam edecek.

Devamını Oku

Genel Haberler

Onur Market, sabit fiyat uyguladığı ürünleri iki katına çıkarttı

Editör

Yazar:

Onur Market her ay binlerce üründe yaptığı indirimlerle müşterilerinin bütçelerini rahatlatıyor. Gıdadan kozmetiğe, taze sebze meyveden şarküteri ürünlerine kadar tüm kategorilerde yüzlerce üründe indirimli sabit fiyat uygulamalarını yıllardır kampanya prensibi olarak uyguluyor. 2023 yılına da fırsatlarla giren Onur Market indirimli sabit fiyat uyguladığı ürünleri Ocak ayında iki katına çıkarttı. Konuyla ilgili açıklama yapan Onur Marketler Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Özen “Yaptığımız tüm çalışmalarda, geliştirdiğimiz her projede, aldığımız tüm kararlarda her zaman alışverişçilerin lehine olacak faaliyetler içinde bulunmak gibi bir prensibimiz var. Sloganımıza da yansıttığımız Onur Sözlerimizle müşterilerimize; fiyatta, tazelikte, kalitede, lezzette ve hizmette Onur Sözü veriyoruz.” şeklinde konuştu.

Devamını Oku

Genel Haberler

Yavuz Altun: Tüm zincir marketler indirime gidiyor

Editör

Yazar:

Happy Center Marketleri CEO’su Yavuz Altun, baz etkisi nedeniyle aralık ayından itibaren enflasyonun düşmeye başladığını yeni yılla birlikte enflasyonun hızla geriye gitmesini beklediklerini söyledi.

Aynı zamanda İstanbul Ticaret Odası Perakende Komitesi Başkanı ve Meclis Üyesi olan Altun, “Enflasyondaki bu düşüşe paralel olarak perakende fiyatlar da düşecek. Komite başkanı olarak zincir marketlerle görüştüm, hepsi fiyatlarda indirime gideceğini teyit etti. Sektör olarak halkımıza verebileceğimiz tüm desteği sunacağız” dedi.

Happy Center Marketleri olarak da gıda ve gıda dışı ürünlerde indirime gittiklerini ve indirimlerin her geçen gün devam edeceğini belirten Altun, “Yeni yılla birlikte gıda ve gıda dışı ürünlerde etiket fiyatlarını yüzde 10 ile 20 arasında düşürdük. Et ve süt ürünlerinde ise arza bağlı olarak ilerleyen süreçte indirim yapabiliriz. Enflasyonist etki azaldıkça başta gıda olmak üzere bütün ürünlere bu indirimleri yansıtmak istiyoruz. Ancak şu kadar üründe şu kadar indirim yapacağız gibi popülist söylemlerden uzak durup gerçek indirimi halkımıza yansıtma kararlılığındayız” dedi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER