Sosyal Medya Hesaplarımız

Genel Haberler

42. Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı 10-13 Aralık’ta yapılacak

Editör
ayakkabi_fuari_200
Abone Ol:

42. Uluslar arası Ayakkabı Moda Fuarı AYMOD 10-13 Aralık 2009 tarihleri arasında CNR Expo Fuar Merkezi’nde düzenleniyor. CNR Holding kuruluşu Pozitif Fuarcılık tarafından organize edilen fuar, 2010 Kültür Başkenti İstanbul’a yakışır bir organizasyonla kapılarını açacak.

Fuarı TASEV (Türkiye Ayakkabı Sanayi Eğitim ve Geliştirme Vakfı), TASD (TÜRKİYE Ayakkabı Sanayicileri Derneği), TUAF (Türkiye Umum Ayakkabıcılar Federasyonu) ve İAESO (İstanbul Ayakkabı Esnafı ve Sanatkarlar Odası) destekliyor.

Avrupa’nın 3. Türkiye’nin en büyük ayakkabı moda fuarı olan AYMOD, Türk ayakkabı ve saraciye sektörünün gücünün dünyaya gösterilmesi açısından önem taşıyor.

Tasarımı ön planda tutan ayakkabı modellerinin sergilendiği 42. AYMOD Fuarı 40 bin metrekare alanda 20’si yabancı olmak üzere toplam 250 firmanın katılımıyla gerçekleşecek.

Bu yıl alım heyeti kapsamında 40 ülkeden gelecek yabancı alıcılar ile birlikte toplam 35 bin kişinin fuarı ziyaret etmesi bekleniyor.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Genel Haberler

Başsağlığı

Editör

Yazar:

Groseri Market Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Levent Uğurses’in babası, Groseri’nin kurucu ortağı, Adana’nın en eski distribütörlerinden, Adana’nın sevilen insanlarından Zihni Uğurses, vefat etti.

Cenazesi 19 Eylül Salı günü öğle namazına müteakiben Adana Kabasakal Mezarlığı’na defnedildi.

Retail Türkiye olarak Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Devamını Oku

Genel Haberler

Haluk Dortluoğlu, Bim CEO’su oldu

Editör

Yazar:

BİM’in Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Mustafa Latif Topbaş görevini Mahmud Muhammed Topbaş’a devretti. 1 Eylül 2023 itibariyle BİM’in yeni Yönetim Kurulu Başkanı Mahmud Muhammed Topbaş oldu. Şirkette uzun süredir İcra Kurulu Üyesi ve COO olarak görev yapan Galip Aykaç bu görevlerinden ayrılarak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

Yönetim Kurulu toplantısında ayrıca şirketteki mevcut İcra Kurulu yapısı sona erdirilerek “Chief Executive Officer” (CEO) pozisyonunun oluşturulmasına karar verildi. 2005 yılından bu yana şirkette CFO ve İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapan Haluk Dortluoğlu’nun CEO olarak atanmasına karar verildi.

Devamını Oku

Genel Haberler

İTO’dan Türkiye Perakende Buluşması

Editör

Yazar:

İstanbul Ticaret Odası Perakende Komitesi, “Türkiye Perakende Buluşması” gerçekleştirdi. 2 Ağustos Çarşamba günü Cemile Sultan Korusu’nda gerçekleştirilen toplantıya çok sayıda perakendeci katıldı. Sektörler sorunlarını ve çözüm önerilerini dile getirdiler.

Happy Center CEO’su Yavuz Altun, “İstanbul Ticaret Odası Perakende Komitesi olarak 85 zincir market sahibi meslektaşımızla istişare toplantısı gerçekleştirdik. Toplantıya Türkiye’nin 7 bölgesinden katılım ve destek oldu. Başta İstanbul Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Ahmet Özer, Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç, İl Tarım Müdürü Ahmet Yavuz Karaca olmak üzere Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı Ömer Düzgün ve İstanbul Perakendeciler Derneği Başkanı Faruk Güzeldere ve tüm İstanbul Ticaret Odası Perakende komitesi üyelerimize, TPF, PERDER üyelerimize katkı ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER