Sosyal Medya Hesaplarımız

Genel Haberler

Dünyanın en eski ticaret merkezi olan Kapalı Çarşı’da, günümüz ticaret üstatlarının buluşması…

Editör
tpf_davet_200
Abone Ol:

Perakendenin çatı örgütü Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) 3’üncü kuruluş yıldönümünü, tarihi bir organizasyonla kutlamaya hazırlanıyor. TPF, Dünyanın ilk ticaret merkezi olan Kapalı Çarşı’da, 1000 kişinin katılımıyla gerçekleştireceği iftar yemeğinde; tüm üyelerini, perakende sektörünün duayenlerini ve sektöre hizmet veren kuruluşların üst düzey temsilcilerini ağırlayacak.

Türkiye Perakendeciler Federasyonu Genel Başkanı Şeref Songör, tarihi bir organizasyona ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, şunları söyledi: “Türk Perakendecileri dünyanın ilk ticaret merkezinde, ilk kez bir araya geliyor. Bu anlamlı günde perakende sektöründe yerel zincirlerin ulusal pazardaki paylarını artırdığını söylememiz mümkün. Türkiye perakende sektörünün temsilcileri olarak bugün, geçmişten aldığımız bayrağı başarıyla taşımanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu özel günümüzde bizleri yalnız bırakmayan ve organizasyonumuza gösterdiği destekten dolayı Doğuş Çay ailesine de teşekkür ederiz.”

12 Eylül 2006 yılında; Ankara, İstanbul, Bursa, Samsun, Ege ve Batı Karadeniz’de faaliyet göstermekte olan PERDER derneklerinin birleşmesiyle kurulan ve çalışmalarına hızla devam ederken, Kayseri, Diyarbakır, Konya ve Çukurova derneklerini de kurarak federasyon çatısı altında organizasyonunu genişleten Türkiye Perakendeciler Federasyonu, sektörü ileriye götürmek adına sürdürdüğü faaliyetlerine hızla devam ediyor. 218 üye, 1676 şubesi ile 3’üncü kuruluş yıldönümünü kutlayacak olan Türkiye Perakendeciler Federasyonu, ekonomik ve sosyal yapıyı geliştirmeyi, ürettiği kaliteli ürün ve hizmetler ile ülkenin gelişmesine katkıda bulunmayı hedefliyor.

Federasyonun kuruluş yıldönümü vesilesiyle gerçekleştirdiği yemeğine bu yıl, İstanbul PERDER ev sahipliği yapıyor. 27 Mart 2006 yılında kurulan ve şu anda 41 üyesi 558 şubesi ile faaliyetlerine devam eden İstanbul PERDER’in her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği ve bu yıl Doğuş Çay’ın katkılarıyla düzenlediği geleneksel iftar yemeği ile birleşen organizasyona yaklaşık 1000 kişinin katılması bekleniyor.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Genel Haberler

A101, 2023 ürünün fiyatlarını sabitledi

Editör

Yazar:

A101, Ocak ayı boyunca 2023 üründe fiyatları sabitleyeceği müjdesini tüketicilere duyurdu. 70.000’den fazla çalışanı ve 600’ün üzerinde tedarikçisi ile A101, kampanya ile hem tüketicilerin alım gücünün korunmasına, hem de ülke ekonomisine destek olmaya devam edecek.

Yıl boyunca sürdürdüğü indirim kampanyalarına hız kesmeden devam eden A101, Ocak ayı sonuna kadar temel ihtiyaç ürünlerini de kapsayan tam 2023 üründe fiyat sabitlemesine gidecek.

Türkiye’nin en fazla mağazaya sahip perakende zinciri A101, 2023 yılında devam ettireceği haftalık kampanyalarla da, kaliteli ürünleri her daim en uygun fiyatlarla müşterilerine sunarak tüketicinin yanında olmaya devam edecek.

Devamını Oku

Genel Haberler

Onur Market, sabit fiyat uyguladığı ürünleri iki katına çıkarttı

Editör

Yazar:

Onur Market her ay binlerce üründe yaptığı indirimlerle müşterilerinin bütçelerini rahatlatıyor. Gıdadan kozmetiğe, taze sebze meyveden şarküteri ürünlerine kadar tüm kategorilerde yüzlerce üründe indirimli sabit fiyat uygulamalarını yıllardır kampanya prensibi olarak uyguluyor. 2023 yılına da fırsatlarla giren Onur Market indirimli sabit fiyat uyguladığı ürünleri Ocak ayında iki katına çıkarttı. Konuyla ilgili açıklama yapan Onur Marketler Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Özen “Yaptığımız tüm çalışmalarda, geliştirdiğimiz her projede, aldığımız tüm kararlarda her zaman alışverişçilerin lehine olacak faaliyetler içinde bulunmak gibi bir prensibimiz var. Sloganımıza da yansıttığımız Onur Sözlerimizle müşterilerimize; fiyatta, tazelikte, kalitede, lezzette ve hizmette Onur Sözü veriyoruz.” şeklinde konuştu.

Devamını Oku

Genel Haberler

Yavuz Altun: Tüm zincir marketler indirime gidiyor

Editör

Yazar:

Happy Center Marketleri CEO’su Yavuz Altun, baz etkisi nedeniyle aralık ayından itibaren enflasyonun düşmeye başladığını yeni yılla birlikte enflasyonun hızla geriye gitmesini beklediklerini söyledi.

Aynı zamanda İstanbul Ticaret Odası Perakende Komitesi Başkanı ve Meclis Üyesi olan Altun, “Enflasyondaki bu düşüşe paralel olarak perakende fiyatlar da düşecek. Komite başkanı olarak zincir marketlerle görüştüm, hepsi fiyatlarda indirime gideceğini teyit etti. Sektör olarak halkımıza verebileceğimiz tüm desteği sunacağız” dedi.

Happy Center Marketleri olarak da gıda ve gıda dışı ürünlerde indirime gittiklerini ve indirimlerin her geçen gün devam edeceğini belirten Altun, “Yeni yılla birlikte gıda ve gıda dışı ürünlerde etiket fiyatlarını yüzde 10 ile 20 arasında düşürdük. Et ve süt ürünlerinde ise arza bağlı olarak ilerleyen süreçte indirim yapabiliriz. Enflasyonist etki azaldıkça başta gıda olmak üzere bütün ürünlere bu indirimleri yansıtmak istiyoruz. Ancak şu kadar üründe şu kadar indirim yapacağız gibi popülist söylemlerden uzak durup gerçek indirimi halkımıza yansıtma kararlılığındayız” dedi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER