Sosyal Medya Hesaplarımız

Genel Haberler

EuroShop 2017’ye davet var

Editör
Abone Ol:

EuroShop, 5 – 9 Mart 2017 tarihleri arasında Düsseldorf’da düzenlenecek.

Dünyanın 1 numaralı perakende fuarı olan EuroShop, 5 – 9 Mart 2017 tarihleri arasında Düsseldorf’da düzenlenecek. Messe Düsseldorf GmbH Türkiye Temsilcisi Demet Tezulaş, konu hakkında şu bilgileri verdi: 

“Önümüzdeki 10 yıl içinde ticaret sektörünü dünya çapında önemli gelişmeler bekliyor. Her üç yılda bir kalite, çeşitlilik ve uluslararası olma konularında yeni ölçüler belirleyen EuroShop,  5 – 9 Mart 2017 tarihleri arasında yine ihtiyacınız olacak her şeyi birarada sunacak: çözümler, fikirler, yenilikler, iş ilişkileri ve iş bağlantıları uluslararası motoru. 200.000 m² brüt sergi alanı üzerinde 56 ülkeden yaklaşık 2.229 katılımcı ve yaklaşık 100 ülkeden 109.496 ihtisas ziyaretçisi orada olacak. Ya siz?
EuroShop 2017, artık 4 yerine geleceğe yönelik yeni konseptiyle 7 ana bölümden oluşuyor:
POP Marketing: yönlendirme ve işaret levhaları, sergi ekipman, outdoor iletişim
Expo & Event Marketing: stand dekorasyonu ve ekipmanı, marka iletişimi, iletişim tasarımı, etkinlik teknolojisi
Retail Technology: retail software, POS teknolojisi, mobil çözümler, e ticaret, ödeme sistemleri
Lighting: aydınlatma sistemleri, tasarımı ve teknolojisi
Visual Merchandising: teşhir mankenleri, mağaza ve vitrin dekorasyonu
Shop Fitting & Store Design: donanım, mimari, mağaza içi planlama, malzemeler ve yüzeyler
Food Tech & Energy Management: soğutucular, bina otomasyonu, pişirme çözümleri
Siz de uluslararası alanda perakende satış sektörünün bu en önemli olayında yer almak istiyorsanız aşağıda bulunan formu doldurarak en kısa zamanda tarafımıza ulaştırabilirsiniz. Biz de size, EuroShop 2017’de stand alabilmeniz için başvuru bilgilerini hemen göndereceğiz. 5 – 9 Mart 2017 tarihleri arasında sizi de EuroShop katılımcısı olarak Düsseldorf’da aramızda görmekten mutluluk duyacağız.”

Konu hakkında e-Mail: demirel@tezulas-fuar.com

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Genel Haberler

A101, 2023 ürünün fiyatlarını sabitledi

Editör

Yazar:

A101, Ocak ayı boyunca 2023 üründe fiyatları sabitleyeceği müjdesini tüketicilere duyurdu. 70.000’den fazla çalışanı ve 600’ün üzerinde tedarikçisi ile A101, kampanya ile hem tüketicilerin alım gücünün korunmasına, hem de ülke ekonomisine destek olmaya devam edecek.

Yıl boyunca sürdürdüğü indirim kampanyalarına hız kesmeden devam eden A101, Ocak ayı sonuna kadar temel ihtiyaç ürünlerini de kapsayan tam 2023 üründe fiyat sabitlemesine gidecek.

Türkiye’nin en fazla mağazaya sahip perakende zinciri A101, 2023 yılında devam ettireceği haftalık kampanyalarla da, kaliteli ürünleri her daim en uygun fiyatlarla müşterilerine sunarak tüketicinin yanında olmaya devam edecek.

Devamını Oku

Genel Haberler

Onur Market, sabit fiyat uyguladığı ürünleri iki katına çıkarttı

Editör

Yazar:

Onur Market her ay binlerce üründe yaptığı indirimlerle müşterilerinin bütçelerini rahatlatıyor. Gıdadan kozmetiğe, taze sebze meyveden şarküteri ürünlerine kadar tüm kategorilerde yüzlerce üründe indirimli sabit fiyat uygulamalarını yıllardır kampanya prensibi olarak uyguluyor. 2023 yılına da fırsatlarla giren Onur Market indirimli sabit fiyat uyguladığı ürünleri Ocak ayında iki katına çıkarttı. Konuyla ilgili açıklama yapan Onur Marketler Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Özen “Yaptığımız tüm çalışmalarda, geliştirdiğimiz her projede, aldığımız tüm kararlarda her zaman alışverişçilerin lehine olacak faaliyetler içinde bulunmak gibi bir prensibimiz var. Sloganımıza da yansıttığımız Onur Sözlerimizle müşterilerimize; fiyatta, tazelikte, kalitede, lezzette ve hizmette Onur Sözü veriyoruz.” şeklinde konuştu.

Devamını Oku

Genel Haberler

Yavuz Altun: Tüm zincir marketler indirime gidiyor

Editör

Yazar:

Happy Center Marketleri CEO’su Yavuz Altun, baz etkisi nedeniyle aralık ayından itibaren enflasyonun düşmeye başladığını yeni yılla birlikte enflasyonun hızla geriye gitmesini beklediklerini söyledi.

Aynı zamanda İstanbul Ticaret Odası Perakende Komitesi Başkanı ve Meclis Üyesi olan Altun, “Enflasyondaki bu düşüşe paralel olarak perakende fiyatlar da düşecek. Komite başkanı olarak zincir marketlerle görüştüm, hepsi fiyatlarda indirime gideceğini teyit etti. Sektör olarak halkımıza verebileceğimiz tüm desteği sunacağız” dedi.

Happy Center Marketleri olarak da gıda ve gıda dışı ürünlerde indirime gittiklerini ve indirimlerin her geçen gün devam edeceğini belirten Altun, “Yeni yılla birlikte gıda ve gıda dışı ürünlerde etiket fiyatlarını yüzde 10 ile 20 arasında düşürdük. Et ve süt ürünlerinde ise arza bağlı olarak ilerleyen süreçte indirim yapabiliriz. Enflasyonist etki azaldıkça başta gıda olmak üzere bütün ürünlere bu indirimleri yansıtmak istiyoruz. Ancak şu kadar üründe şu kadar indirim yapacağız gibi popülist söylemlerden uzak durup gerçek indirimi halkımıza yansıtma kararlılığındayız” dedi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER