Sosyal Medya Hesaplarımız

Genel Haberler

Üsküdar esnafı nefes alacak

Editör
Abone Ol:

Yönetim Kurulu Başkanı iken TBMM’ye Ak Parti’den Bitlis Milletvekili olarak giren Vahit Kiler’in ardından Çağrı Marketleri’nin Yönetim Kurulu Üyesi olan Mustafa Kara’nın da Ak Parti’den Üsküdar Belediye Başkanı olması, sektörde büyük sevinç yarattı.

Daha önceki dönemlerde başkan vekilliği de yapan Mustafa Kara, Üsküdar’da çok sevilen isimlerin başında geliyor. Üçler Market’in Üsküdar mağazasının açılış töreninde de karşılaştığımız Kara, halkın yoğun sevgisiyle karşılaşmış, seçimden yüksek oranda oy almıştı.

Mustafa Kara’ya hem hayırlı olsun demek, hem de haber yapmak üzere Üsküdar Belediyesi’ne ziyarete gittik. Kara, marketçi dostları ve çok sayıdaki ziyaretçileriyle birlikteydi. Hasan Yalçın ile eskiden Üsküdar’daki Mega Marketler’i işleten İsmail Şirin de başkanı kutlayanlar arasındaydı. Yalçın ve Şirin ile perakendecilik yıllarından beri tanıştığını söyleyen Mustafa Kara, Üsküdar’da sektörü yakından bilen bir başkanlarının olması nedeniyle esnafın rahat nefes alacağını, sorunlarının anında giderileceğini söyledi.

Perakende sektöründen gelip de belediye başkanlığı yapan başka birini tanımadığını söyleyen Hasan Yalçın, “Mustafa Kara’nın belediye başkanı seçilmesi, perakendecilere cesaret verecek. İnşallah ileriki dönemlerde yeni arkadaşlar da belediye başkanlığı veya milletvekilliği yaparlar. Sektör adına gurur verici bir tablo” dedi.

Üsküdar’da esnafla iç içe olacağının, alışverişi canlandırmak için elinden ne geliyorsa yapacağının altını çizen Kara, “Sıkıntılar anında giderilecek. Çalışma koşulları daha da iyileştirilecek. Kapımız esnaf ve perakendeci dostlarımıza sonuna kadar açık” dedi.

Mustafa Kara’nın ağabeyleri Mahmut Kara ve Ahmet Kara kardeşler, İstanbul’da Çağrı Marketler Zinciri ile başarılı bir büyüme sergiliyorlar.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Genel Haberler

A101, 2023 ürünün fiyatlarını sabitledi

Editör

Yazar:

A101, Ocak ayı boyunca 2023 üründe fiyatları sabitleyeceği müjdesini tüketicilere duyurdu. 70.000’den fazla çalışanı ve 600’ün üzerinde tedarikçisi ile A101, kampanya ile hem tüketicilerin alım gücünün korunmasına, hem de ülke ekonomisine destek olmaya devam edecek.

Yıl boyunca sürdürdüğü indirim kampanyalarına hız kesmeden devam eden A101, Ocak ayı sonuna kadar temel ihtiyaç ürünlerini de kapsayan tam 2023 üründe fiyat sabitlemesine gidecek.

Türkiye’nin en fazla mağazaya sahip perakende zinciri A101, 2023 yılında devam ettireceği haftalık kampanyalarla da, kaliteli ürünleri her daim en uygun fiyatlarla müşterilerine sunarak tüketicinin yanında olmaya devam edecek.

Devamını Oku

Genel Haberler

Onur Market, sabit fiyat uyguladığı ürünleri iki katına çıkarttı

Editör

Yazar:

Onur Market her ay binlerce üründe yaptığı indirimlerle müşterilerinin bütçelerini rahatlatıyor. Gıdadan kozmetiğe, taze sebze meyveden şarküteri ürünlerine kadar tüm kategorilerde yüzlerce üründe indirimli sabit fiyat uygulamalarını yıllardır kampanya prensibi olarak uyguluyor. 2023 yılına da fırsatlarla giren Onur Market indirimli sabit fiyat uyguladığı ürünleri Ocak ayında iki katına çıkarttı. Konuyla ilgili açıklama yapan Onur Marketler Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Özen “Yaptığımız tüm çalışmalarda, geliştirdiğimiz her projede, aldığımız tüm kararlarda her zaman alışverişçilerin lehine olacak faaliyetler içinde bulunmak gibi bir prensibimiz var. Sloganımıza da yansıttığımız Onur Sözlerimizle müşterilerimize; fiyatta, tazelikte, kalitede, lezzette ve hizmette Onur Sözü veriyoruz.” şeklinde konuştu.

Devamını Oku

Genel Haberler

Yavuz Altun: Tüm zincir marketler indirime gidiyor

Editör

Yazar:

Happy Center Marketleri CEO’su Yavuz Altun, baz etkisi nedeniyle aralık ayından itibaren enflasyonun düşmeye başladığını yeni yılla birlikte enflasyonun hızla geriye gitmesini beklediklerini söyledi.

Aynı zamanda İstanbul Ticaret Odası Perakende Komitesi Başkanı ve Meclis Üyesi olan Altun, “Enflasyondaki bu düşüşe paralel olarak perakende fiyatlar da düşecek. Komite başkanı olarak zincir marketlerle görüştüm, hepsi fiyatlarda indirime gideceğini teyit etti. Sektör olarak halkımıza verebileceğimiz tüm desteği sunacağız” dedi.

Happy Center Marketleri olarak da gıda ve gıda dışı ürünlerde indirime gittiklerini ve indirimlerin her geçen gün devam edeceğini belirten Altun, “Yeni yılla birlikte gıda ve gıda dışı ürünlerde etiket fiyatlarını yüzde 10 ile 20 arasında düşürdük. Et ve süt ürünlerinde ise arza bağlı olarak ilerleyen süreçte indirim yapabiliriz. Enflasyonist etki azaldıkça başta gıda olmak üzere bütün ürünlere bu indirimleri yansıtmak istiyoruz. Ancak şu kadar üründe şu kadar indirim yapacağız gibi popülist söylemlerden uzak durup gerçek indirimi halkımıza yansıtma kararlılığındayız” dedi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER