Sosyal Medya Hesaplarımız

Genel Haberler

Wincor World 2011’de parterlerde yer alacak

Editör
wincor_nixdorf_fuar
Abone Ol:

Wincor Nixdorf’un gelenekselleşen fuarı bu yıl 25-27 Ocak tarihleri arasında Almanya Paderborn’da gerçekleşecek. 2010 yılında 600 IT çözümünün sergilendiği fuarda, bu sene de Wincor Nixdorf ürün ve çözümleri ile beraber partnerler ile de buluşma imkanı olacak.

Geçtiğimiz sene 90 ülkeden 7000 ziyaretçinin katılımıyla gerçekleşen Fuarın amacı, Wincor Nixdorf müşterilerine sektördeki IT yeniliklerini sunmak ve bu yeniliklerin uygulamalarını tanıtmak. 10 bin metrekarelik fuar alanında kurulacak standlarda IT, servis çözümleri sergilenip konferans salonlarında çeşitli seminerlerin düzenlenecek. Bankacılık ve perakende sektörünün önde gelen uluslararası bir IT fuarı özelliği taşıyan bu yıl ki fuar perakende ve bankacılık sektörlerindeki nakit döngüsünü birleştirerek, otomatize eden maksimum şeffaflık ve güvenlik sağlanarak maliyetlerde önemli düşüşler kaydeden yeni çözüm senaryoları ile de tanışabilecek. Fuarda ayrıca kasiyersiz kasa, geri dönüşüm, elektronik raf etiketleri vb. birçok sistemi uygulamalı olarak görülebilecek. Optimize edilmiş süreç modelleri ile eşleştirilmiş bu sistemler, bugüne kadar mümkün olmayan iş modelleri üreterek, teknolojinin yeni ilgi odağı olmaya devam edecek.

wincor_nixdorf_partner

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Genel Haberler

A101, 2023 ürünün fiyatlarını sabitledi

Editör

Yazar:

A101, Ocak ayı boyunca 2023 üründe fiyatları sabitleyeceği müjdesini tüketicilere duyurdu. 70.000’den fazla çalışanı ve 600’ün üzerinde tedarikçisi ile A101, kampanya ile hem tüketicilerin alım gücünün korunmasına, hem de ülke ekonomisine destek olmaya devam edecek.

Yıl boyunca sürdürdüğü indirim kampanyalarına hız kesmeden devam eden A101, Ocak ayı sonuna kadar temel ihtiyaç ürünlerini de kapsayan tam 2023 üründe fiyat sabitlemesine gidecek.

Türkiye’nin en fazla mağazaya sahip perakende zinciri A101, 2023 yılında devam ettireceği haftalık kampanyalarla da, kaliteli ürünleri her daim en uygun fiyatlarla müşterilerine sunarak tüketicinin yanında olmaya devam edecek.

Devamını Oku

Genel Haberler

Onur Market, sabit fiyat uyguladığı ürünleri iki katına çıkarttı

Editör

Yazar:

Onur Market her ay binlerce üründe yaptığı indirimlerle müşterilerinin bütçelerini rahatlatıyor. Gıdadan kozmetiğe, taze sebze meyveden şarküteri ürünlerine kadar tüm kategorilerde yüzlerce üründe indirimli sabit fiyat uygulamalarını yıllardır kampanya prensibi olarak uyguluyor. 2023 yılına da fırsatlarla giren Onur Market indirimli sabit fiyat uyguladığı ürünleri Ocak ayında iki katına çıkarttı. Konuyla ilgili açıklama yapan Onur Marketler Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Özen “Yaptığımız tüm çalışmalarda, geliştirdiğimiz her projede, aldığımız tüm kararlarda her zaman alışverişçilerin lehine olacak faaliyetler içinde bulunmak gibi bir prensibimiz var. Sloganımıza da yansıttığımız Onur Sözlerimizle müşterilerimize; fiyatta, tazelikte, kalitede, lezzette ve hizmette Onur Sözü veriyoruz.” şeklinde konuştu.

Devamını Oku

Genel Haberler

Yavuz Altun: Tüm zincir marketler indirime gidiyor

Editör

Yazar:

Happy Center Marketleri CEO’su Yavuz Altun, baz etkisi nedeniyle aralık ayından itibaren enflasyonun düşmeye başladığını yeni yılla birlikte enflasyonun hızla geriye gitmesini beklediklerini söyledi.

Aynı zamanda İstanbul Ticaret Odası Perakende Komitesi Başkanı ve Meclis Üyesi olan Altun, “Enflasyondaki bu düşüşe paralel olarak perakende fiyatlar da düşecek. Komite başkanı olarak zincir marketlerle görüştüm, hepsi fiyatlarda indirime gideceğini teyit etti. Sektör olarak halkımıza verebileceğimiz tüm desteği sunacağız” dedi.

Happy Center Marketleri olarak da gıda ve gıda dışı ürünlerde indirime gittiklerini ve indirimlerin her geçen gün devam edeceğini belirten Altun, “Yeni yılla birlikte gıda ve gıda dışı ürünlerde etiket fiyatlarını yüzde 10 ile 20 arasında düşürdük. Et ve süt ürünlerinde ise arza bağlı olarak ilerleyen süreçte indirim yapabiliriz. Enflasyonist etki azaldıkça başta gıda olmak üzere bütün ürünlere bu indirimleri yansıtmak istiyoruz. Ancak şu kadar üründe şu kadar indirim yapacağız gibi popülist söylemlerden uzak durup gerçek indirimi halkımıza yansıtma kararlılığındayız” dedi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER