Sosyal Medya Hesaplarımız

Yenilikler

Erkek olmak enerji ister…

Editör
Abone Ol:

Dışarıdan kolay görünse de erkek olmak sanıldığı kadar basit değil… İş hayatı, ailenin ağır yükü ve hareketli bir hayatı aynı anda yaşamaya çalışan 20li 30lu yaşlardaki erkekler için günü enerjik tamamlamak oldukça zor. Hele bir de kendisine en özen göstereceği bu eğlenceli yaşlarda… Siz de enerjisi hayatını yetmeyenlerdenseniz Likid Mix’i denemelisiniz.

İnsan hayatındaki en hareketli yaşlar, aynı zamanda iş hayatı için de en verimli ve önemli yaşlardır. Bu dönem kariyer için ciddi bir çalışma performansı gösterirken sosyal hayat geri planda kalamaz. Zaten kalmamalı da… Bir daha genç yaşlara dönmek mümkün değil unutmayın. O yüzden dengelerinizi iyi kurun ki hiçbir şeyden geri kalmayın. Hem kariyerinize, hem ailenize, hem eğlencenize, hem de spor yaparak vücudunuza yatırım yapın. Bunun için tek ihtiyacınız enerji…

20’li yaşlardasınız… Eğer ilk başlarıysa belki okuyorsunuz, son dönemiyse aile kurmuş bile olabilirsiniz. Hele 30’larda artık aile düzenine geçiş arzunuz artacak. İş, toplantı, ev, eğlence, spor hatta çocuk? Peki hepsine nasıl yetişeceğinizi bilemiyor musunuz? Artık iş yerinde dikkatiniz mi dağılmaya başladı? Gece dışarı çıkıp arkadaşlarınızla bir yemek yiyecek gücünüz bile yok mu? Eğer hepsine evet diyorsanız duruma müdahale vakti gelmiş… Sorun müdahale vaktini geçirmemekte…

Özellikle genç yaşlardakilerde çok etkili olan ve yurtdışında çok tercih edilen Likid Mix’in içeriğindeki L-Carnitin, keten tohumu yağı, yeşil çay ve doğal kafein, size istediğiniz enerjiyi, bol suyla aldığınız günde 2-6 adet kapsül ile sağlayacak. Bu enerjinin yanı sıra termojenik (vücutta ısının arttırılarak kalori harcanması) özelliği ile de gün boyu süren enerjinize destek olurken, metabolizmanızı da hızlandırarak kalori yakmanıza yardımcı olacak. Hayatınızdaki bu hareketlilik arasında böyle bir destek hiç fena olmaz. Aradığınız her şeyi bulabildiğiniz Likid Mix ile enerjiniz artıp vücudunuz forma girerken, yaşadığınız her gün keyfinize keyif katacak.

Rotafarma İlaç güvencesiyle Hollanda’dan ithal edilen ve 95 TL’den satışa sunulan Likid Mix gıda takviyesi, yurt çapında tüm eczanelerde satışa sunuldu. Mutlu ve keyifli bir hayat için Likid Mix en büyük yardımcınız olacak.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Yenilikler

Red Bull Winter Editon Nar Lezzeti raflarda

Editör

Yazar:

Red Bull, Winter Edition Nar Lezzeti ile kış aylarına özel yeni bir ürünle tüketiciyle buluşuyor. 2022 yılına çok az bir zaman kala Red Bull, çok sevilen enerji içeceğinin tadını; kışın favori meyvelerinden narın lezzetiyle bir araya getiriyor. Anadolu kültüründe ‘bereket’le anılan bu meyveye; ekşi kiraz, kırmızı meyveler ve bademin eşlik ederek özgün bir tat yakaladığı Red Bull Winter Edition Nar Lezzeti, Türkiye çapındaki tüm satış noktalarında tüketicinin beğenisine sunuluyor.

10 Aralık 2021 – 31 Ocak 2022 tarihleri arasında redbull.com/kisikanatlandir adresini ziyaret eden tüketiciler, hayallerindeki kış eğlencesini tasarlamak için yaratıcılıklarını konuşturacak. İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, İzmir, Isparta ve Kayseri olmak üzere 7 şehri kapsayan aktivasyonda en iyi eğlence konseptlerini oluşturan, hikayeleştiren ve her haftanın en yaratıcı tasarımının sahibi olan beş yarışmacı, Red Bull Winter Edition kiti kazanacak. Hafta kazananları arasından seçilecek ayın konseptinin yaratıcısı ise hayalindeki konsepti hayata geçirirken Red Bull Winter Edition etkinlik aracı ve lezzetleri ile eğlenceyi kanatlandırma fırsatını yakalayacak.

Red Bull Winter Edition Nar Lezzeti; misket limonu, yaban mersini, tutti frutti, hindistan cevizi & açai lezzeti, tropikal meyve, mandalina seçeneklerinin ve 2021 yaz aylarında çıkan Red Bull Summer Edition Karpuz Lezzeti’nin ardından; Editions ailesinin dokuzuncu üyesi olarak kış boyunca keyifli bir alternatif olacak.

Devamını Oku

Yenilikler

Porçöz’den fırın temizliğine profesyonel dokunuş

Editör

Yazar:

Porçöz, mutfak temizliğine yeni alternatifler sunmaya devam ediyor. Porçöz, Fırın Temizleyici Sprey ile fırınlarda biriken ve ısının da etkisiyle temizlenmesi zorlaşan sertleşmiş yağ ve yemek kalıntılarını kolayca çıkarıyor.

Fırın Temizleyici; ocak, tencere, mangal, ızgara alanlarda da etkili çözüm sunuyor. Ürün hızlı ve kolay temizlik sağlarken iz bırakmayan yapısıyla da dikkat çekiyor.

Güçlü formülüyle en zorlu lekeleri bile kolayca yok eden ürünün gücü tüketici araştırmalarında da kendini gösteriyor. Deneyen her 10 kişiden 9’unun (yüzde 86) beğenisini kazanırken araştırmaya katılan her 5 kişiden 4’ü Porçöz Fırın Temizleyici Sprey’i mevcut ürününe tercih edeceğini belirtti.

Devamını Oku

Yenilikler

Kemal Kükrer’den ‘Yudumluk Sirkeler’

‘Yudumluk Sirkeler” serisi Ajinomoto Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Hülya Gündoğan Uçarlar, Uzman Diyetisyen Selahattin Dönmez ve Yemek Yazarı – Araştırmacısı Aylin Öney Tan’ın katıldığı lansman buluşmasında tanıtıldı.

Editör

Yazar:

‘Yudumluk Sirkeler” serisi Ajinomoto Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Hülya Gündoğan Uçarlar, Uzman Diyetisyen Selahattin Dönmez ve Yemek Yazarı – Araştırmacısı Aylin Öney Tan’ın katıldığı lansman buluşmasında tanıtıldı.

‘Yudumluk Sirkeler” serisi Ajinomoto Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Hülya Gündoğan Uçarlar, Uzman Diyetisyen Selahattin Dönmez ve Yemek Yazarı – Araştırmacısı Aylin Öney Tan’ın katıldığı lansman buluşmasında tanıtıldı.

“Yudumluk Sirkeler” serisinde Sandaloz Sakızlı Elma Sirkesi, Dört Hırsız Sirkesi, Alıç Sirkesi ve Ballı Elma Sirkesi olmak üzere dört farklı sirke bulunuyor.

Hülya Gündoğan Uçarlar, “Yudumluk Sirkeler serisi üretimine bizi teşvik eden faktör, son 2 yılda sirke tüketicileri arasında sirkeyi sağlık amacıyla içenlerin oranının %10’dan %46’ya, neredeyse 5 katına çıkması oldu. Böyle bakılınca sirke tüketenlerin yarısı artık sirkeyi içerek de tüketiyor. Sirke kolay ulaşılabilir, doğal ve oldukça faydalı bir ürün olmasına rağmen tadı ve kokusu itibariyle aslında çoğu tüketici için kolay içilebilir bir ürün değil. Buna rağmen sirke tüketenlerin yarısının sağlıkları için sirke içiyor olması, önemli bir tüketici ihtiyacını, dolayısıyla bu bariyerin ortadan kalkmasıyla beraber yüksek bir potansiyeli de ortaya koyuyor. Ajinomoto olarak tüketici ihtiyaçlarına büyük önem veren ve iyi yaşamı odak noktasına koyan bir şirket olarak bu doğal ürünün içimini hem kolay hale getirecek, hem de fonksiyonel fayda yaratacak meyve ve baharatlarla zenginleştirdiğimiz Yudumluk Sirkeleri çıkarmaya karar verdik. Faydası uzmanlar tarafından da teyit edilen elma sirkesini baz alarak dört çeşit yudumluk sirkemizi tüketicilerimizin beğenisine sunuyoruz.” dedi.

Son yıllarda tüketicilerin sirkenin mucizelerine ilgisinin arttığını belirten Uzman Diyetisyen  Selahattin Dönmez ise mutfakların vazgeçilmez ürünlerinden biri olan sirkenin bu  nedenle bir çok klinik araştırmaya konu olduğunu belirtti.

Mevlana’nın en sevdiği içeceklerden birinin elma sirkesi ve balla yapılan “Sirkencübin” şerbeti olduğunu belirterek sirkenin tarihçesiyle ilgili ilginç bilgiler veren Yemek Yazarı – Araştırmacısı Aylin Öney Tan sirkenin geçmişinin binlerce yıla dayandığını ve üzümle başlayan sirke üretiminin alıçtan ananasa kadar farklı meyveler kullanılarak geliştirildiğini vurguladı.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER