Sosyal Medya Hesaplarımız

Yenilikler

Erkek olmak enerji ister…

Editör
Abone Ol:

Dışarıdan kolay görünse de erkek olmak sanıldığı kadar basit değil… İş hayatı, ailenin ağır yükü ve hareketli bir hayatı aynı anda yaşamaya çalışan 20li 30lu yaşlardaki erkekler için günü enerjik tamamlamak oldukça zor. Hele bir de kendisine en özen göstereceği bu eğlenceli yaşlarda… Siz de enerjisi hayatını yetmeyenlerdenseniz Likid Mix’i denemelisiniz.

İnsan hayatındaki en hareketli yaşlar, aynı zamanda iş hayatı için de en verimli ve önemli yaşlardır. Bu dönem kariyer için ciddi bir çalışma performansı gösterirken sosyal hayat geri planda kalamaz. Zaten kalmamalı da… Bir daha genç yaşlara dönmek mümkün değil unutmayın. O yüzden dengelerinizi iyi kurun ki hiçbir şeyden geri kalmayın. Hem kariyerinize, hem ailenize, hem eğlencenize, hem de spor yaparak vücudunuza yatırım yapın. Bunun için tek ihtiyacınız enerji…

20’li yaşlardasınız… Eğer ilk başlarıysa belki okuyorsunuz, son dönemiyse aile kurmuş bile olabilirsiniz. Hele 30’larda artık aile düzenine geçiş arzunuz artacak. İş, toplantı, ev, eğlence, spor hatta çocuk? Peki hepsine nasıl yetişeceğinizi bilemiyor musunuz? Artık iş yerinde dikkatiniz mi dağılmaya başladı? Gece dışarı çıkıp arkadaşlarınızla bir yemek yiyecek gücünüz bile yok mu? Eğer hepsine evet diyorsanız duruma müdahale vakti gelmiş… Sorun müdahale vaktini geçirmemekte…

Özellikle genç yaşlardakilerde çok etkili olan ve yurtdışında çok tercih edilen Likid Mix’in içeriğindeki L-Carnitin, keten tohumu yağı, yeşil çay ve doğal kafein, size istediğiniz enerjiyi, bol suyla aldığınız günde 2-6 adet kapsül ile sağlayacak. Bu enerjinin yanı sıra termojenik (vücutta ısının arttırılarak kalori harcanması) özelliği ile de gün boyu süren enerjinize destek olurken, metabolizmanızı da hızlandırarak kalori yakmanıza yardımcı olacak. Hayatınızdaki bu hareketlilik arasında böyle bir destek hiç fena olmaz. Aradığınız her şeyi bulabildiğiniz Likid Mix ile enerjiniz artıp vücudunuz forma girerken, yaşadığınız her gün keyfinize keyif katacak.

Rotafarma İlaç güvencesiyle Hollanda’dan ithal edilen ve 95 TL’den satışa sunulan Likid Mix gıda takviyesi, yurt çapında tüm eczanelerde satışa sunuldu. Mutlu ve keyifli bir hayat için Likid Mix en büyük yardımcınız olacak.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Yenilikler

Polonez’den Ramazan sofralarına özel yepyeni bir lezzet

Editör

Yazar:

Geleneksel tatları yeni nesil tatlara uyarlayarak özgün lezzetler sunan Polonez, “Fit Yaşam” serisine eklediği Zeytinyağlı ve Kekikli Hindi Füme Eti ile Ramazan sofralarını renklendiriyor. Polonez’in yeni ürünü, Ramazan’da en çok tercih edilen lezzetlerden hindi füme etiyle zeytinyağı ve kekiğin harmanlanmasının ardından  odun talaşında fümelenerek enfes lezzetine kavuşuyor. Yüzde 25 oranda daha az sodyum, düşük yağ ve yüksek protein içeriği ile Polonez’in  yeni tadı Ramazan sofraları için doyurucu bir alternatif olmaya aday. “Glutensiz” etiketine de sahip olan Polonez, formunu koruyanların yanı sıra çölyak hastalarının da tercih edebileceği şekilde formüle edildi.

Devamını Oku

Yenilikler

Sarelle yenilenen tasarımıyla raflarda

Editör

Yazar:

Sarelle; kıpır kıpır, enerji dolu, dikkat çeken yeni yüzüyle sevenlerinin karşısına çıkıyor. Sarelle’nin ikonik logosunun modernize edilmesiyle ortaya çıkan yeni konseptinde, her çeşidinde farklı, yüzleri gülümseten ikonların yer aldığı kavanozlar kırmızı kapak rengiyle dikkat çekiyor. Yeni tasarımındaki eğlenceli yaklaşımı iletişim kampanyasına da taşıyan Sarelle, “Önce Sarelle Sonra Gülümse” sloganıyla çikolata severlere sesleniyor.

Lezzetini özel Sagra fındıklarından alan Sarelle’nin içeriğinde doğal vanilya bulunuyor. Cam kavanozlarda satılan Sarelle ürünlerinin içinde trans yağ, koruyucu ya da renklendirici maddeler yer almıyor. Sarelle’nin kendine has kakao ve fındık tadının uyumunu sevenler için kakaolu fındık ezmesi, yoğun fındık tadı tercih edenler için yüzde 45 fındık oranına sahip fındık ezmesi, iki lezzeti bir arada tatmak isteyenler için Duo, daha çok kakao diyenler için bitter ve formuna özen gösterenler için şeker ilavesiz çeşitleri bulunuyor.

Devamını Oku

Yenilikler

Meram Un ailesi büyüyor

Editör

Yazar:

Konya’da Alsan Gıda bünyesinde üretilip pazara sunulan Meram Un ailesine yeni ürünler katılıyor. Türkiye’ye un pazarında önemli bir pazara sahip olan Meram un, yeni çeşitleriyle birlikte tüketici beklentilerine her anlamda cevap veriyor. Alsan Gıda Satıştan Sorumlu Yöneticisi Turgay Alhan, yeni ürünle ilgili şu açıklamada bulundular:

“Meram Un’un yeni ürünleri katkısızdır. Tam buğday unundan üretilmiştir. Siyez Un ve Çavdar Unu çeşitlerimizin pazarda büyük ilgi göreceğine inanıyoruz. Tüketicilerin tüm beklentilerine cevap verebilecek olan ürünlerimizin en önemli özelliği ise katkısız ve doğal olmasıdır.”

Yeni ürünler marketlerde yerini almaya başladı.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER