Sosyal Medya Hesaplarımız

Yenilikler

Peyman’dan “Çitliyo Kara Şimşek Acılı”

Editör
Abone Ol:

Peyman, Çitliyo Kara Şimşek Acılı’yı çekirdek severlerin beğenisine sundu.

Acının bağımlılık yaratan ve yeme isteğini artıran aromasıyla evde, sokakta, molalarda, maçlarda yeni alışkanlığımız olmaya aday olan Çitliyo Kara Şimşek Acılı, Türkiye’yi yeni nesil çekirdek deneyimiyle tanıştırıyor.

“Türkiye’nin ilk aromalı çekirdeği Peyman imzası taşıyor”

Peyman’ın, Türkiye’de çok sevilen ve tüketilen ay çekirdeğini ilk kez farklı tat ve aromalarla sunan marka olduğunu söyleyen Peyman Pazarlama Müdürü Ali Burak Aygül, Kara Şimşek Ailesi’nin de bu yaklaşımla büyüdüğünü belirterek, “Yenilikçilik ve katma değerli üretim, Peyman’ı sektörde diğer markalardan ayrıştırıyor. Yeni ürün geliştirme ve yeni tatlar arama süreçlerimizde tüketicilerimizin taleplerini doğru anlamak için bir dizi araştırma gerçekleştirdik. Araştırma sonuçları bize ülkemizin en sevdiği kuruyemiş olan ay çekirdeğinde farklı aromaların beklendiğini gösterdi. Biz de efsane çekirdeğimiz Kara Şimşek’i değişik tatlarla lezzetlendirdik ve çekirdek severlerle buluşturduk. Pazar dinamiklerini değiştiren Kara Şimşek, alışılmış çekirdek deneyiminin dışında bir keyif vaat etmesiyle tüketicilerimizin favorisi oldu. Çekirdek severler tarafından çok beğenilen ve satış oranıyla da açık ara önde giden Kara Şimşek Ailesini yeni üyelerle büyütmeyi sürdüreceğiz” dedi.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement

Yenilikler

Meram Un ailesi büyüyor

Editör

Yazar:

Konya’da Alsan Gıda bünyesinde üretilip pazara sunulan Meram Un ailesine yeni ürünler katılıyor. Türkiye’ye un pazarında önemli bir pazara sahip olan Meram un, yeni çeşitleriyle birlikte tüketici beklentilerine her anlamda cevap veriyor. Alsan Gıda Satıştan Sorumlu Yöneticisi Turgay Alhan, yeni ürünle ilgili şu açıklamada bulundular:

“Meram Un’un yeni ürünleri katkısızdır. Tam buğday unundan üretilmiştir. Siyez Un ve Çavdar Unu çeşitlerimizin pazarda büyük ilgi göreceğine inanıyoruz. Tüketicilerin tüm beklentilerine cevap verebilecek olan ürünlerimizin en önemli özelliği ise katkısız ve doğal olmasıdır.”

Yeni ürünler marketlerde yerini almaya başladı.

Devamını Oku

Yenilikler

Red Bull Winter Editon Nar Lezzeti raflarda

Editör

Yazar:

Red Bull, Winter Edition Nar Lezzeti ile kış aylarına özel yeni bir ürünle tüketiciyle buluşuyor. 2022 yılına çok az bir zaman kala Red Bull, çok sevilen enerji içeceğinin tadını; kışın favori meyvelerinden narın lezzetiyle bir araya getiriyor. Anadolu kültüründe ‘bereket’le anılan bu meyveye; ekşi kiraz, kırmızı meyveler ve bademin eşlik ederek özgün bir tat yakaladığı Red Bull Winter Edition Nar Lezzeti, Türkiye çapındaki tüm satış noktalarında tüketicinin beğenisine sunuluyor.

10 Aralık 2021 – 31 Ocak 2022 tarihleri arasında redbull.com/kisikanatlandir adresini ziyaret eden tüketiciler, hayallerindeki kış eğlencesini tasarlamak için yaratıcılıklarını konuşturacak. İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, İzmir, Isparta ve Kayseri olmak üzere 7 şehri kapsayan aktivasyonda en iyi eğlence konseptlerini oluşturan, hikayeleştiren ve her haftanın en yaratıcı tasarımının sahibi olan beş yarışmacı, Red Bull Winter Edition kiti kazanacak. Hafta kazananları arasından seçilecek ayın konseptinin yaratıcısı ise hayalindeki konsepti hayata geçirirken Red Bull Winter Edition etkinlik aracı ve lezzetleri ile eğlenceyi kanatlandırma fırsatını yakalayacak.

Red Bull Winter Edition Nar Lezzeti; misket limonu, yaban mersini, tutti frutti, hindistan cevizi & açai lezzeti, tropikal meyve, mandalina seçeneklerinin ve 2021 yaz aylarında çıkan Red Bull Summer Edition Karpuz Lezzeti’nin ardından; Editions ailesinin dokuzuncu üyesi olarak kış boyunca keyifli bir alternatif olacak.

Devamını Oku

Yenilikler

Porçöz’den fırın temizliğine profesyonel dokunuş

Editör

Yazar:

Porçöz, mutfak temizliğine yeni alternatifler sunmaya devam ediyor. Porçöz, Fırın Temizleyici Sprey ile fırınlarda biriken ve ısının da etkisiyle temizlenmesi zorlaşan sertleşmiş yağ ve yemek kalıntılarını kolayca çıkarıyor.

Fırın Temizleyici; ocak, tencere, mangal, ızgara alanlarda da etkili çözüm sunuyor. Ürün hızlı ve kolay temizlik sağlarken iz bırakmayan yapısıyla da dikkat çekiyor.

Güçlü formülüyle en zorlu lekeleri bile kolayca yok eden ürünün gücü tüketici araştırmalarında da kendini gösteriyor. Deneyen her 10 kişiden 9’unun (yüzde 86) beğenisini kazanırken araştırmaya katılan her 5 kişiden 4’ü Porçöz Fırın Temizleyici Sprey’i mevcut ürününe tercih edeceğini belirtti.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER