Sosyal Medya Hesaplarımız

Yenilikler

Viking Temizlik’ ten yeni ürün, doğaya aşık yumuşatıcı

Editör
Gökçe Hatipoğlu
Abone Ol:

Sektöründe 38. yılı geride bırakan Viking Temizlik ve Kozmetik A.Ş, yeni ürününü İzmir Ramada Otel’ de şirket yönetimi ve tüm birimlerinin katıldığı lansman ve düzenlenen yemek organizasyonuyla önce çalışanları ile paylaştı.

Tüketici beğenisi üst düzeyde olan Viking, çamaşır yumuşatıcı kategorisinde uzun süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirilen inovatif ürün;  bitkisel bazlı, çevre dostu Viking Natural Konsantre Yumuşatıcı. Pazarlama ve İletişim Grup Müdürü Gökçe Hatipoğlu lansmanla ilgili şu bilgileri paylaştı:

“Çamaşır yumuşatıcı grubundaki konsantre ürünlerimiz tek kapakla mükemmel performans sağlama, haftalar süren kalıcı koku bırakma, bütçeyi koruma, taşıma ve saklama kolaylığı sağlama özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Ar-Ge ve Pazarlama yatırımlarımızı yaptığımız konsantre yumuşatıcı ürünlerinin ana özelliği, su ve plastik tasarrufu ile çevreci olmalarıdır. Viking Temizlik olarak her yönüyle çevreci bir ürün için yaklaşık 1 yıl süren çalışmalar sonrasında bitkisel bazlı, doğal içerikli bir ürün geliştirdik. Yeni Viking Natural konsantre yumuşatıcımızın marka vaadini sloganına taşıyarak hem çevreye, hem insana saygılı felsefemizi bir kez daha ortaya koyuyoruz; Doğaya Aşık Yumuşatıcı.

Tüketici araştırma sonuçları gösteriyor ki, Türk tüketicisi artık çevreci doğal içerikli ürünleri kullanmak istiyor ama bu ürünlere raflarda ulaşamıyor, bulduğu ürünler ise ya çok pahalı yada performans olarak yetersiz oluyor. İşte bu aşamada yumuşatıcı ürünündeki tüketici beklentisi ve ihtiyaçlarını her anlamda karşılayan tek ürün olma özelliğine sahip Viking Natural’ in bu kategoride bir çığır açacağına inanıyoruz. İçinde boya ve katkı maddesi bulunmayan, aktif maddelerinin bitkisel bazlı olduğu, dermatolojik olarak test edilen Viking Natural konsantre yumuşatıcı aynı zamanda doğal özlere sahip, hem ıslak hemde kuru çamaşırda mükemmel bir koku bırakan eşsiz bir esansa sahiptir. Tüketicilerimiz yumuşatıcı ürünündeki beklentilerini bu üründe bulurken aynı zamanda hem çevreye hemde kendisine ve ailesine duyarlı bir ürünü kullanmanın gönül rahatlığını da yaşayacak. Bu sebeple ürünümüzü Ağustos ayı itibariyle Türkiye genelindeki ulusal ve yerel zincir market raflarında yerini almasını sağlayarak tüketicilerimizle buluşturmak istiyoruz.

Sloganımız ‘Keyifli Temizlik’, hedefimiz ise kadınların pratik bir şekilde keyif alarak temizlik yapması ve zamanlarını kendilerine, sevdiklerine ayırması. Bunu da tüketicilerimize sürekli yenilikçi, fonksiyonel ve çok amaçlı özgün ürünler sunarak yapıyoruz. Geniş ürün çeşitliliğimiz ile de pazar payımızı büyütmeye devam ediyoruz. Yumuşatıcı kategorisinde ilk olarak Sensitive ile tüketicilerin gönüllerine girdik, 2014 yılının başında hem kadınların hem erkeklerin hemde çocukların beğenisini kazanan ‘kokusu herkesi mutlu eder’ sloganıyla Duet ile evlere girdik. Geçen sene ise Türkiye’de bir ilk ve tek olan ‘çamaşırda ter kokusuna son veren’ Dynamic ile yüksek satışlar yapıp büyük bir beğeni elde ettik. Tüketici ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz son yeniliğimiz olan, pazardaki bitkisel bazlı ürün olma özelliğine sahip Viking Natural yumuşatıcı ile çevreyi ve doğayı koruyan, insanı düşünen marka olarak çalışmalarımız devam edecek. Yüksek kalitenin herkesin hakkı olduğuna inandığımızdan, en kaliteli ürünleri tüketicilerin ulaşabileceği fiyatlarla pazara sunmaya da devam edeceğiz.”

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement

Yenilikler

Meram Un ailesi büyüyor

Editör

Yazar:

Konya’da Alsan Gıda bünyesinde üretilip pazara sunulan Meram Un ailesine yeni ürünler katılıyor. Türkiye’ye un pazarında önemli bir pazara sahip olan Meram un, yeni çeşitleriyle birlikte tüketici beklentilerine her anlamda cevap veriyor. Alsan Gıda Satıştan Sorumlu Yöneticisi Turgay Alhan, yeni ürünle ilgili şu açıklamada bulundular:

“Meram Un’un yeni ürünleri katkısızdır. Tam buğday unundan üretilmiştir. Siyez Un ve Çavdar Unu çeşitlerimizin pazarda büyük ilgi göreceğine inanıyoruz. Tüketicilerin tüm beklentilerine cevap verebilecek olan ürünlerimizin en önemli özelliği ise katkısız ve doğal olmasıdır.”

Yeni ürünler marketlerde yerini almaya başladı.

Devamını Oku

Yenilikler

Red Bull Winter Editon Nar Lezzeti raflarda

Editör

Yazar:

Red Bull, Winter Edition Nar Lezzeti ile kış aylarına özel yeni bir ürünle tüketiciyle buluşuyor. 2022 yılına çok az bir zaman kala Red Bull, çok sevilen enerji içeceğinin tadını; kışın favori meyvelerinden narın lezzetiyle bir araya getiriyor. Anadolu kültüründe ‘bereket’le anılan bu meyveye; ekşi kiraz, kırmızı meyveler ve bademin eşlik ederek özgün bir tat yakaladığı Red Bull Winter Edition Nar Lezzeti, Türkiye çapındaki tüm satış noktalarında tüketicinin beğenisine sunuluyor.

10 Aralık 2021 – 31 Ocak 2022 tarihleri arasında redbull.com/kisikanatlandir adresini ziyaret eden tüketiciler, hayallerindeki kış eğlencesini tasarlamak için yaratıcılıklarını konuşturacak. İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, İzmir, Isparta ve Kayseri olmak üzere 7 şehri kapsayan aktivasyonda en iyi eğlence konseptlerini oluşturan, hikayeleştiren ve her haftanın en yaratıcı tasarımının sahibi olan beş yarışmacı, Red Bull Winter Edition kiti kazanacak. Hafta kazananları arasından seçilecek ayın konseptinin yaratıcısı ise hayalindeki konsepti hayata geçirirken Red Bull Winter Edition etkinlik aracı ve lezzetleri ile eğlenceyi kanatlandırma fırsatını yakalayacak.

Red Bull Winter Edition Nar Lezzeti; misket limonu, yaban mersini, tutti frutti, hindistan cevizi & açai lezzeti, tropikal meyve, mandalina seçeneklerinin ve 2021 yaz aylarında çıkan Red Bull Summer Edition Karpuz Lezzeti’nin ardından; Editions ailesinin dokuzuncu üyesi olarak kış boyunca keyifli bir alternatif olacak.

Devamını Oku

Yenilikler

Porçöz’den fırın temizliğine profesyonel dokunuş

Editör

Yazar:

Porçöz, mutfak temizliğine yeni alternatifler sunmaya devam ediyor. Porçöz, Fırın Temizleyici Sprey ile fırınlarda biriken ve ısının da etkisiyle temizlenmesi zorlaşan sertleşmiş yağ ve yemek kalıntılarını kolayca çıkarıyor.

Fırın Temizleyici; ocak, tencere, mangal, ızgara alanlarda da etkili çözüm sunuyor. Ürün hızlı ve kolay temizlik sağlarken iz bırakmayan yapısıyla da dikkat çekiyor.

Güçlü formülüyle en zorlu lekeleri bile kolayca yok eden ürünün gücü tüketici araştırmalarında da kendini gösteriyor. Deneyen her 10 kişiden 9’unun (yüzde 86) beğenisini kazanırken araştırmaya katılan her 5 kişiden 4’ü Porçöz Fırın Temizleyici Sprey’i mevcut ürününe tercih edeceğini belirtti.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER