Sosyal Medya Hesaplarımız

Yenilikler

Viking Temizlik’ ten yeni ürün, doğaya aşık yumuşatıcı

Editör
Gökçe Hatipoğlu

Sektöründe 38. yılı geride bırakan Viking Temizlik ve Kozmetik A.Ş, yeni ürününü İzmir Ramada Otel’ de şirket yönetimi ve tüm birimlerinin katıldığı lansman ve düzenlenen yemek organizasyonuyla önce çalışanları ile paylaştı.

Tüketici beğenisi üst düzeyde olan Viking, çamaşır yumuşatıcı kategorisinde uzun süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirilen inovatif ürün;  bitkisel bazlı, çevre dostu Viking Natural Konsantre Yumuşatıcı. Pazarlama ve İletişim Grup Müdürü Gökçe Hatipoğlu lansmanla ilgili şu bilgileri paylaştı:

“Çamaşır yumuşatıcı grubundaki konsantre ürünlerimiz tek kapakla mükemmel performans sağlama, haftalar süren kalıcı koku bırakma, bütçeyi koruma, taşıma ve saklama kolaylığı sağlama özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Ar-Ge ve Pazarlama yatırımlarımızı yaptığımız konsantre yumuşatıcı ürünlerinin ana özelliği, su ve plastik tasarrufu ile çevreci olmalarıdır. Viking Temizlik olarak her yönüyle çevreci bir ürün için yaklaşık 1 yıl süren çalışmalar sonrasında bitkisel bazlı, doğal içerikli bir ürün geliştirdik. Yeni Viking Natural konsantre yumuşatıcımızın marka vaadini sloganına taşıyarak hem çevreye, hem insana saygılı felsefemizi bir kez daha ortaya koyuyoruz; Doğaya Aşık Yumuşatıcı.

Tüketici araştırma sonuçları gösteriyor ki, Türk tüketicisi artık çevreci doğal içerikli ürünleri kullanmak istiyor ama bu ürünlere raflarda ulaşamıyor, bulduğu ürünler ise ya çok pahalı yada performans olarak yetersiz oluyor. İşte bu aşamada yumuşatıcı ürünündeki tüketici beklentisi ve ihtiyaçlarını her anlamda karşılayan tek ürün olma özelliğine sahip Viking Natural’ in bu kategoride bir çığır açacağına inanıyoruz. İçinde boya ve katkı maddesi bulunmayan, aktif maddelerinin bitkisel bazlı olduğu, dermatolojik olarak test edilen Viking Natural konsantre yumuşatıcı aynı zamanda doğal özlere sahip, hem ıslak hemde kuru çamaşırda mükemmel bir koku bırakan eşsiz bir esansa sahiptir. Tüketicilerimiz yumuşatıcı ürünündeki beklentilerini bu üründe bulurken aynı zamanda hem çevreye hemde kendisine ve ailesine duyarlı bir ürünü kullanmanın gönül rahatlığını da yaşayacak. Bu sebeple ürünümüzü Ağustos ayı itibariyle Türkiye genelindeki ulusal ve yerel zincir market raflarında yerini almasını sağlayarak tüketicilerimizle buluşturmak istiyoruz.

Sloganımız ‘Keyifli Temizlik’, hedefimiz ise kadınların pratik bir şekilde keyif alarak temizlik yapması ve zamanlarını kendilerine, sevdiklerine ayırması. Bunu da tüketicilerimize sürekli yenilikçi, fonksiyonel ve çok amaçlı özgün ürünler sunarak yapıyoruz. Geniş ürün çeşitliliğimiz ile de pazar payımızı büyütmeye devam ediyoruz. Yumuşatıcı kategorisinde ilk olarak Sensitive ile tüketicilerin gönüllerine girdik, 2014 yılının başında hem kadınların hem erkeklerin hemde çocukların beğenisini kazanan ‘kokusu herkesi mutlu eder’ sloganıyla Duet ile evlere girdik. Geçen sene ise Türkiye’de bir ilk ve tek olan ‘çamaşırda ter kokusuna son veren’ Dynamic ile yüksek satışlar yapıp büyük bir beğeni elde ettik. Tüketici ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz son yeniliğimiz olan, pazardaki bitkisel bazlı ürün olma özelliğine sahip Viking Natural yumuşatıcı ile çevreyi ve doğayı koruyan, insanı düşünen marka olarak çalışmalarımız devam edecek. Yüksek kalitenin herkesin hakkı olduğuna inandığımızdan, en kaliteli ürünleri tüketicilerin ulaşabileceği fiyatlarla pazara sunmaya da devam edeceğiz.”

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenilikler

Kemal Kükrer’den ‘Yudumluk Sirkeler’

‘Yudumluk Sirkeler” serisi Ajinomoto Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Hülya Gündoğan Uçarlar, Uzman Diyetisyen Selahattin Dönmez ve Yemek Yazarı – Araştırmacısı Aylin Öney Tan’ın katıldığı lansman buluşmasında tanıtıldı.

Editör

Yazar:

‘Yudumluk Sirkeler” serisi Ajinomoto Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Hülya Gündoğan Uçarlar, Uzman Diyetisyen Selahattin Dönmez ve Yemek Yazarı – Araştırmacısı Aylin Öney Tan’ın katıldığı lansman buluşmasında tanıtıldı.

‘Yudumluk Sirkeler” serisi Ajinomoto Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Hülya Gündoğan Uçarlar, Uzman Diyetisyen Selahattin Dönmez ve Yemek Yazarı – Araştırmacısı Aylin Öney Tan’ın katıldığı lansman buluşmasında tanıtıldı.

“Yudumluk Sirkeler” serisinde Sandaloz Sakızlı Elma Sirkesi, Dört Hırsız Sirkesi, Alıç Sirkesi ve Ballı Elma Sirkesi olmak üzere dört farklı sirke bulunuyor.

Hülya Gündoğan Uçarlar, “Yudumluk Sirkeler serisi üretimine bizi teşvik eden faktör, son 2 yılda sirke tüketicileri arasında sirkeyi sağlık amacıyla içenlerin oranının %10’dan %46’ya, neredeyse 5 katına çıkması oldu. Böyle bakılınca sirke tüketenlerin yarısı artık sirkeyi içerek de tüketiyor. Sirke kolay ulaşılabilir, doğal ve oldukça faydalı bir ürün olmasına rağmen tadı ve kokusu itibariyle aslında çoğu tüketici için kolay içilebilir bir ürün değil. Buna rağmen sirke tüketenlerin yarısının sağlıkları için sirke içiyor olması, önemli bir tüketici ihtiyacını, dolayısıyla bu bariyerin ortadan kalkmasıyla beraber yüksek bir potansiyeli de ortaya koyuyor. Ajinomoto olarak tüketici ihtiyaçlarına büyük önem veren ve iyi yaşamı odak noktasına koyan bir şirket olarak bu doğal ürünün içimini hem kolay hale getirecek, hem de fonksiyonel fayda yaratacak meyve ve baharatlarla zenginleştirdiğimiz Yudumluk Sirkeleri çıkarmaya karar verdik. Faydası uzmanlar tarafından da teyit edilen elma sirkesini baz alarak dört çeşit yudumluk sirkemizi tüketicilerimizin beğenisine sunuyoruz.” dedi.

Son yıllarda tüketicilerin sirkenin mucizelerine ilgisinin arttığını belirten Uzman Diyetisyen  Selahattin Dönmez ise mutfakların vazgeçilmez ürünlerinden biri olan sirkenin bu  nedenle bir çok klinik araştırmaya konu olduğunu belirtti.

Mevlana’nın en sevdiği içeceklerden birinin elma sirkesi ve balla yapılan “Sirkencübin” şerbeti olduğunu belirterek sirkenin tarihçesiyle ilgili ilginç bilgiler veren Yemek Yazarı – Araştırmacısı Aylin Öney Tan sirkenin geçmişinin binlerce yıla dayandığını ve üzümle başlayan sirke üretiminin alıçtan ananasa kadar farklı meyveler kullanılarak geliştirildiğini vurguladı.

Devamını Oku

Yenilikler

Fora Zeytin’den yepyeni bir lezzet

Her geçen yıl ürün portföyünü genişletmeyi hedefleyen Fora Zeytin, son yıllarda gurmelerin tercihi “ızgara zeytini” sağlıklı cam ambalajda tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Editör

Yazar:

Her geçen yıl ürün portföyünü genişletmeyi hedefleyen Fora Zeytin, son yıllarda gurmelerin tercihi “ızgara zeytini” sağlıklı cam ambalajda tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Zeytinde yenilik ve gurme tatlar arayanlar için Fora Zeytin, ülkemizin en değerli zeytin çeşitlerinden birisi olan domat çeşidi zeytinleri, çekirdeksiz ve baharatlarla marine edilmiş “ızgara zeytin“ olarak üretiyor.  Özel makinelerde el değmeden çekirdeği çıkarılan zeytinler, özel tasarlanan mangallarda pres yöntemiyle ızgaralanıyor. Her pakette aynı lezzeti sunan Fora Zeytin, koruyucu içermeyen ızgara zeytinini sağlık ve çevre dostu cam ambalajda yine el değmeden paketliyor.

Devamını Oku

Yenilikler

Mixmey’den Polen ve Propolisli yeni lezzetler

Editör

Yazar:

İçeriğinde hiçbir katkı maddesi, koruyucu, renklendirici ve ilave şeker içermeyen tamamen %100 meyveden üretilen meyve bar Mixmey, ürün gamına içeriğinde polen ve propolis olan yepyeni lezzetler ekledi. Özellikle bağışıklık sistemini güçlendirmesiyle bilinen polen ve propolis mikrop ve bakterilere karşı koruma kalkanı oluşturur. Mucizevi şifa kaynağı olarak kabul edilen polen ve propolisi meyve lezzetiyle buluşturan Mixmey, 4 polen ve 4 propolisli olmak üzere toplam 8 yeni ürününü tüketicilerinin beğenisine sundu.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER