Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

23. Çetinkaya mağazası Bursa’da hizmete girdi

Editör
Fehmi Çetinkaya
Abone Ol:

Çetinkaya Grubu 23’üncü çok katlı mağazasını Bursa Heykel’de hizmete açtı.

Çetinkaya Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Çetinkaya ve Çetinkaya Ailesinin evsahipliğinde gerçekleştirilen açılış törenine Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Adana Milletvekili ve Başbakan Başdanışmanı Necati Çetinkaya ile yerel yönetim ve özel sektör temsilcileri katıldı. 

Beş bin metrekare kapalı alanda hizmet verecek mağazada çocuk, kadın, erkek, züccaciye ve elektronik eşya bölümlerinde 15 bin çeşit ürün bulunuyor.
Ürünlerin tamamının üretim ve tedarikinin Çetinkaya Grubu’nun özkaynak imkanları ile gerçekleştirildiğini belirten grubun kurucusu ve başkanı Fehmi Çetinkaya açılışta yaptığı konuşmada “Uygun fiyatla sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizle tüketici dostu olmanın yanında istihdama da ciddi katkımız var, 2012’de de bu katkımız devam edecektir” dedi. Çetinkaya Grubu Türkiye genelinde bugüne kadar 3 bine yakın doğrudan 10 bin civarında da dolaylı istihdam sağladığını belirten Çetinkaya 2012’de de açılması planlanan 12 yeni çok katlı mağaza ile 2 bin kişiye daha iş imkanı sağlaycaklarını açıkladı.
Bugüne kadar AVMlerdeki 3 mağaza tüm çok katlı mağazaların mülküne sahip olan Çetinkaya, 24’üncü çok katlı mağazasını 30 Ekim 2011’de M1 Merkez Gaziantep AVM’de hizmete açacak. Gaziantep Çctinkaya’da çocuk, kadın, erkek, züccaciye, parfümeri, elektronik eşya yatımda gıda bölümü de yer alacak. 70 bin çesit ürünün tüketiciyle buluşacağı mağazada ayrıca bir kafe de hizmet verecek.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Dedecan, yeni şubesinin kapılarını Kavacık’ta açtı

Editör

Yazar:

Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu mutfağının eşsiz lezzetlerini 33 senedir bizimle buluşturan Dedecan; Şanlıurfa ve İstanbul Ataşehir’den sonra İstanbul Kavacıkta’da yeni bir şube ile misafirlerini ağırlamaya başladı. Modern dekorasyonu, eğitimli salon kadrosu ve Şanlıurfa’lı şefleri ile kebap severlere adeta lezzet şöleni yaşatan Dedecan; Kavacık’ta açıldığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılandı. Efsane taş fırın lahmacunu, içli köftesi, ciğer, dalak ve yürek şişleri, Adana ve Urfa kebapları ile sevilen Dedecan, şıllık tatlısı ve künefesi ile de dikkat çekiyor.

Her masaya ikram edilen bostana, lebeni ve zengin eşlikçileri ile önce gözlere hitap etmeyi başaran Dedecan; deneyenlerin vazgeçemediği lezzetleri ile de alışkanlık yaratıyor. 33 senedir Güneydoğu Anadolu ve Şanlıurfa mutfağını temsil eden Dedecan; İstanbul ve Şanlıurfa’daki restoranlarında yöresinden gelen coğrafi işaretli ürünleri ve onları hazırlayan Urfa’lı şeleri ile lezzet standardını korumayı başarıyor. Şanlıurfa Merkez, İstanbul Ataşehir ve İstanbul Kavacık’ta nefis lezzetler sunan Dedecan,  geniş oturma alanı, bahçesi, çocuk oyun alanı, otoparkı ve VIP salonları ile kebap severleri ağırlıyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center Sultançiftliği mağazası açıldı

Editör

Yazar:

Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, bünyeye yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere hizmete girenyeni şube, İsmet Paşa Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi no:54/A Sultangazi İstanbul adresinde hizmete açıldı.

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır” sloganıyla hareket eden Happy Center’in yeni şubesi olan Sultançiftliği, bu anlayışın en son ürünü.

Sultançiftliği şubesi, bünyesinde 4.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 350 metrekare. Bölge halkına 4 kasa ile hizmet veriyor Sultançiftliği şubesi, 12  kişiye de istihdam olanağı sağladı.

Devamını Oku

Açılışlar

Konya’daki yeni restoranını açtı

Editör

Yazar:

McDonald’s Türkiye, yeni restoran açılışlarıyla lezzet duraklarını genişletiyor. Birbirinden iştah açıcı ve kaliteli ürünlerini Türkiye’nin dört bir noktasındaki tüketicileriyle buluşturan McDonald’s Türkiye, Konya’daki 3’üncü, Türkiye’deki 245’inci restoranının kapılarını 29 Kasım Salı günü her zaman en iyisini ve kalitelisini arayan tüm lezzet tutkunları için açtı. Müşterilerine daima en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını sürdüren McDonald’s Türkiye, Konya’daki yeni restoranında dijital sipariş ekranlarıyla hizmet vermeye başladı.

Lezzetli ve doyurucu ürünlerini üstün hizmet kalitesiyle her gün binlerce tüketicisiyle buluşturan McDonald’s Türkiye’nin Konya’daki yeni restoranı 300 m² kapalı, 100 m² açık alanı ve 46 çalışanıyla misafirlerini ağırlayacak. McCafé ve paket servis hizmetleri de restoran tarafından verilecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER