Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Adese, 2011’in ilk yatırımını Konya’da yaptı

Editör
Abone Ol:

Adese yeni yıla hızlı girdi, hizmet halkasına yeni şubeler ekliyor…

Türkiye’nin önde gelen perakende gruplarından Adese, yatırımlarına yeni yıl ile birlikte hızlı bir başlangıç yaptı. Adese, Konya Karapınar’da açılan mağaza ile hizmet zincirine ilk halkayı eklemiş oldu.

İttifak Holding’in perakende sektöründeki ulusal şirketi Adese, 2011 yılına da hızlı giriş yaptı. Konya, Ankara, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Mersin, Aksaray ve Karaman olmak üzere sekiz şehirde 131 mağaza ve şubesiyle hizmet veren Adese yeni yıl ile birlikte mağaza yatırımlarına başladı. Adese 2011 yılının ilk açılışını, Konya Karapınar’da hizmete giren mağazayla yaptı.

Karapınar Adese mağazasının açılış kurdelesini Adese Genel Müdürü Mustafa Özeskiciler, İttifak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Fahri Akay, İttifak Holding Genel Müdürü Ali Körpe, Karapınar Kaymakamı Osman Beyazyıldız, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Mugayıtoğlu, Karapınar İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Yaldız, Karapınar İlçe Müftüsü Hüseyin Gün birlikte kestiler. Açılış konuşmasında, 2011 yılında büyümeye odaklandıklarını vurgulayan Adese Genel Müdürü Mustafa Özeskiciler “Yabancı yatırımcıların paylarının her gün biraz daha arttığı perakende sektöründe, Anadolu’dan doğan ulusal bir değer olarak yükselişimize devam ediyoruz. 2011 yılında da Konya’da ve Türkiye genelinde sağlıklı ve sürdürülebilir bir kârlılık ve büyüme politikasına sahip olacağız. Yeni zincir mağazalar satın almak veya mağaza açmak suretiyle hizmet ağımızı büyük şehirlerde de yaygınlaştırmak istiyoruz” dedi.

Adese’nin, 3500’ün üzerinde kişiye istihdam sağladığına değinen Özeskiciler,  her ay 4,5 milyonun üzerinde tüketiciye hizmet verildiğinin altını çizdi. Özeskiciler “Anadolu merkezli olduğu halde ulusal zincirler içerisine giren ilk ve tek perakende şirketiyiz. Türkiye’nin en büyük 122’nci şirketi olmamızın yanı sıra 80 milyon dolarlık marka değeriyle de Türkiye’nin en değerli 52’nci markası konumundayız. Yatırımlarımıza devam ederek sürdürülebilir büyüme politikamızla ülke ekonomisine katkıda bulunmaya ve istihdam sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Adese Hakkında:

İttifak Holding’in perakendecilik sektöründeki markası olarak 1994 yılından beri faaliyet gösteren Adese Alışveriş Merkezleri Ticaret Anonim Şirketi,  Konya’nın yanı sıra, Ankara, Karaman, İstanbul, Sakarya, Kocaeli, Aksaray ve Mersin’de bulunan mağazaları ile müşterilerine hizmet ediyor. Adese, Fortune Türkiye’nin “Türkiye’nin En Büyük 500 Şirketi” araştırmasının 2010 Temmuz ayında açıklanan sonuçlarına göre Türkiye’nin en büyük 122. firması olarak gösterilmektedir. Ekonomist Dergisi’nin “Anadolu’nun en büyük 500 Şirketi” araştırmasında ise 21. Sırada olan Adese, aynı araştırmanın sonuçlarına göre ‘ticari-hizmet’ kategorisinde Anadolu’nun en büyük şirketi olduğu belirlenmiştir.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Eyüp Sabri Tuncer, İstanbul’da ilk mağazasını açtı

Editör

Yazar:

Eyüp Sabri Tuncer, artık sadece Ankara’da değil, İstanbul’da da kendi mağazasında sevenleriyle bir araya geliyor. Yurt içinde ve yurt dışında yüzlerce farklı satış noktasında bulunan marka, sevenlerini şimdi Vadistanbul’daki mağazasında ağırlıyor. Eyüp Sabri Tuncer, yeni mağazasında; geleneksel olana, yenilikçi ve modern bakış açısıyla yaklaşarak farklı kategorilerde geliştirdiği 600’den fazla ürününü ziyaretçileriyle buluşturuyor.

Yeni ürün geliştirmenin uzun soluklu, özen ve zaman isteyen bir süreç olduğunun bilinciyle, kullanıcılarının beğenisi ve yönlendirmeleriyle sürekli yeni ürünler geliştirmeye devam eden Eyüp Sabri Tuncer; yaptığı araştırmaların yanı sıra dünyadaki trendleri takip ederek Türkiye’de kozmetik ürünlerine ilk defa vegan ve vejetaryen V-Label sertifikası alan marka oldu. Bununla birlikte, 2011 yılından bugüne başta kolonya ürünleri olmak üzere sıvı sabun, losyon vb. kişisel bakım ve ev bakım ürünlerinde Braille Alfabesi kullanan ilk marka olan Eyüp Sabri Tuncer, ürünleri ile Altınokta Körler Derneği’ne düzenli olarak destek sağlıyor. Eyüp Sabri Tuncer, çölyak rahatsızlığı olan kullanıcılarının talepleri ve hassasiyetleriyle geliştirdiği glutensiz ürünleriyle de sektörde önemli bir yeniliğe imza attı.

Türkiye’nin farklı noktalarında zincir ve yerel marketlerde de satışa sunulan Eyüp Sabri Tuncer ürünleri, Ankara’da Anafartalar caddesinde 99 yıllık tarihi mağazasında da sevenleriyle buluşuyor. Ayrıca Ankara Havalimanı iç hatlarda bulunan satış noktası ve e-ticaret mağazasından da tüm ürün çeşitlerine ulaşmak mümkün.

Devamını Oku

Açılışlar

Batı Ataşehir Gurme CarrefourSA açıldı

Editör

Yazar:

CarrefourSA, doğru ürünü doğru hizmet ve fiyat politikasıyla market yatırımlarına devam ediyor. 2022 yılında 300 yeni mağaza açılışı hedefleyen CarrefourSA, 25 bine yakın ürün çeşidi ve 26 kişilik ekibiyle Batı Ataşehir Gurme CarrefourSA mağazasını hizmete açtı. Açılışa CarrefourSA CEO’su Kutay Kartallıoğlu ile CarrefourSA İcra Kurulu Üyeleri katıldı.

Açılışı değerlendiren CarrefourSA CEO’su Kutay Kartallıoğlu, şunları söyledi: “Doğru ürünü doğru hizmetle müşterilerimizle buluşturduğumuz market yatırımlarımıza bir yenisini eklemekten mutluluk duyuyoruz. Tasarımı, ürün çeşitliliği ve ferah alışveriş ortamıyla öne çıkan Gurme marketlerimizi yaygınlaştırmaya devam ediyoruz. Gurme marketlerimizle farklı lezzetleri deneyimlemeyi seven müşterilerimize vazgeçemeyecekleri bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.”

Devamını Oku

Açılışlar

“Lezzet Arası” Ankara’da

Editör

Yazar:

CarrefourSA’nın Ankara Çayyolu’nda hizmete giren Lezzet Arası restoranı, birçok ilki bünyesinde barındırıyor. Toplam 1000 metrekare alana sahip, 450 kişi kapasiteli ve 35 kişinin görev yaptığı restoran, mevcut hizmet veren Lezzet Arası restoranlarından farklı olarak CarrefourSA marketinin üst katında yer alıyor.

Lezzet Arası restoranlarıyla müşterilerin alışveriş deneyimine artı değer oluşturduklarını dile getiren CarrefourSA Satış Genel Müdür Yardımcısı Şenol Arpacı, Ankara’da hizmete giren restorana dair şunları dile getirdi: “Çağdaş Türk mutfağı adına başarılı projelere imza atan şef Vedat Başaran’ın danışmanlığında başlattığımız ve ülkemizde eşi benzeri olmayan bir hizmet olan Lezzet Arası restoranlarını yaygınlaştırmaya devam ediyoruz. Marketlerimizde doğru ürünü doğru hizmet ve fiyat politikasıyla müşterilerimize ulaştırırken Lezzet Arası restoranlarında da doğru ürünlerle pişen yiyecekleri müşterilerimizin beğenilerine sunmaya devam ediyoruz. Gastronomik özgürlük sunduğumuz Lezzet Arası restoranlarımızla ayda yakla şık 300 bin kişiye yiyeceğin doğrusunu ulaştırıyoruz. Restoranlarımızın bir avantajı da müşterilerimizin et, tavuk veya balık gibi ürünleri reyondan alıp hemen pişirtip tüketebilmeleri… Bugün için restoranlarımızda aylık 24 bin kilogram kırmızı et, 27 bin kilogram tavuk ve 18 bin kilogram balık tüketiliyor. Ankara Çayyolu’nda market içinde olmayan ancak market fiyatına ürünlerin yer aldığı yepyeni bir Lezzet Arası açarak bu hizmeti Ankaralılarla buluşturuyoruz. Ankara’da günlük 1000 müşteri hedefliyoruz. CarrefourSA olarak Lezzet Arası’nı yaygınlaştırmaya devam edeceğiz.”

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER