Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Akyurt 39. şubesini Çaybaşı’nda açtı

Editör
Abone Ol:

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Akyurt 29 Aralık 2010 Çarşamba Konya Çaybaşı mahallesinde 39. şubesinin açılışını gerçekleştirdi.

Açılış Binkonut mağazası açılışında olduğu gibi geniş kapsamlı protokol ile Konya halkının katılımıyla gerçekleşti. Açılışın ardından özel kampanya ve indirimli fiyatlarla tüm Konyalı tüketicilerin bir kez daha kazançlı çıkacağı bildirildi.

Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Uyanık Konya’daki yatırımlarının hız kesmeden devam edeceğini belirterek şunları kaydetti, “Fiilen 11 Aralık’ta Konyalı tüketicilerle buluştuğumuz ilk açılışımızın ardından çok kısa bir süre sonra bugün 2. mağazamızla Çaybaşı’nda şık bir mekânda tekrar Konya halkını hizmet, kalite ve uygun fiyatlarla buluşturmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Yatırım planlarımız içinde hazırlığı devam eden Şubat 2011’de Bosna Hersek’te hizmete açılacak olan 3 mağazamız ile Konyamıza yeni bir istihdam kaynağı daha sağlamış olacağız. Mağaza sayımızı daha da artırabilmek amacı ile yoğun şekilde yeni mağaza yerleri arayışımızda devam etmektedir. Tabii burada önemli olan ve asla değişmeyecek ilkemiz şudur, Akyurt, prensip olarak tüm ürün tedarikini Konya’nın yerli üreticilerinden ve tedarikçilerinden karşılayarak Konya’nın ticaretine ve üretimine katkı sağlamayı, Konya’nın yerli üretimi olan tüm ürün ve markaları ile birlikte hareket ederek büyümeyi amaç edinmiştir. Konyamızı yerli marka ve ürünlerini Ankara da faaliyet gösteren 37 mağazamızda da satışa sunarak yerli üretime tam destek vererek Konya’mızın markaları ile birlikte büyüyeceğiz. Ayrıca Konya’mızın büyüme ve gelişimine katkı sağlamak için tüm istihdamımızı Konya’dan gerçekleştirerek 2011 Şubat ayına kadar gerçekleşecek yatırımımızla 200 çalışan istihdam etmeyi planlıyoruz.

Hedef birlikte büyümek birlikte kazanmak. Konya halkına en kaliteli, en taze, en hesaplı ürün ve hizmeti sevgiyle verebilmektir:”

Akyurt Çaybaşı mağazası 800 metrekare satış 800 metrekare depo alanına sahip bunun yanı sıra 40 nitelikli personeli ve 4 kasasıyla faaliyete geçti.

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Dedecan, yeni şubesinin kapılarını Kavacık’ta açtı

Editör

Yazar:

Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu mutfağının eşsiz lezzetlerini 33 senedir bizimle buluşturan Dedecan; Şanlıurfa ve İstanbul Ataşehir’den sonra İstanbul Kavacıkta’da yeni bir şube ile misafirlerini ağırlamaya başladı. Modern dekorasyonu, eğitimli salon kadrosu ve Şanlıurfa’lı şefleri ile kebap severlere adeta lezzet şöleni yaşatan Dedecan; Kavacık’ta açıldığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılandı. Efsane taş fırın lahmacunu, içli köftesi, ciğer, dalak ve yürek şişleri, Adana ve Urfa kebapları ile sevilen Dedecan, şıllık tatlısı ve künefesi ile de dikkat çekiyor.

Her masaya ikram edilen bostana, lebeni ve zengin eşlikçileri ile önce gözlere hitap etmeyi başaran Dedecan; deneyenlerin vazgeçemediği lezzetleri ile de alışkanlık yaratıyor. 33 senedir Güneydoğu Anadolu ve Şanlıurfa mutfağını temsil eden Dedecan; İstanbul ve Şanlıurfa’daki restoranlarında yöresinden gelen coğrafi işaretli ürünleri ve onları hazırlayan Urfa’lı şeleri ile lezzet standardını korumayı başarıyor. Şanlıurfa Merkez, İstanbul Ataşehir ve İstanbul Kavacık’ta nefis lezzetler sunan Dedecan,  geniş oturma alanı, bahçesi, çocuk oyun alanı, otoparkı ve VIP salonları ile kebap severleri ağırlıyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center Sultançiftliği mağazası açıldı

Editör

Yazar:

Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, bünyeye yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere hizmete girenyeni şube, İsmet Paşa Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi no:54/A Sultangazi İstanbul adresinde hizmete açıldı.

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır” sloganıyla hareket eden Happy Center’in yeni şubesi olan Sultançiftliği, bu anlayışın en son ürünü.

Sultançiftliği şubesi, bünyesinde 4.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 350 metrekare. Bölge halkına 4 kasa ile hizmet veriyor Sultançiftliği şubesi, 12  kişiye de istihdam olanağı sağladı.

Devamını Oku

Açılışlar

Konya’daki yeni restoranını açtı

Editör

Yazar:

McDonald’s Türkiye, yeni restoran açılışlarıyla lezzet duraklarını genişletiyor. Birbirinden iştah açıcı ve kaliteli ürünlerini Türkiye’nin dört bir noktasındaki tüketicileriyle buluşturan McDonald’s Türkiye, Konya’daki 3’üncü, Türkiye’deki 245’inci restoranının kapılarını 29 Kasım Salı günü her zaman en iyisini ve kalitelisini arayan tüm lezzet tutkunları için açtı. Müşterilerine daima en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını sürdüren McDonald’s Türkiye, Konya’daki yeni restoranında dijital sipariş ekranlarıyla hizmet vermeye başladı.

Lezzetli ve doyurucu ürünlerini üstün hizmet kalitesiyle her gün binlerce tüketicisiyle buluşturan McDonald’s Türkiye’nin Konya’daki yeni restoranı 300 m² kapalı, 100 m² açık alanı ve 46 çalışanıyla misafirlerini ağırlayacak. McCafé ve paket servis hizmetleri de restoran tarafından verilecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER