Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Alternatif Toptan Market, Bayraklı’da açıldı

Editör
Abone Ol:

Alternatif Market, 28 Aralık 2013 günü, “Toptan Fiyatına Perakende” sloganıyla açıldı.

İzmir’in Bayraklı ilçesinde, Manas Bulvarı üzerinde hizmete açılan Alternatif Toptan Market, yaklaşık 5000 m2 alanda hizmet veriyor. Mağazada gıdadan elektroniğe, oyuncaktan ayakkabıya, tekstilden parfümeriye kadar her ürün, oldukça uygun fiyatlarla tüketicilere sunuluyor.

İzmir’de yeni bir anlayışla açılan Alternatif Toptan Market, perakendecilikte yeni bir çığır açıyor. İzmir ve Türkiye perakendecilerinin çok yakından tanıdığı bir isim olan Alternatif Toptan Market’in kurucusu olan İsmail Pehlivan, her üründe, her zaman toptan fiyatına perakende satış yapacaklarını belirtti. Pehlivan ayrıca, bakkal, büfe, restoran ve işyerleri için özel şartlar ve fiyatlar oluşturarak, toplu satış yapacaklarını da vurguladı. İsmail Pehlivan sözlerine şöyle devam etti:

“İzmirliler fiyatlarımıza şaşıracaklar. Biz üretici ile tüketici arasında köprü vazifesi göreceğiz. Bölgemizde üretici birliklerinin kurdukları kooperatifler çok kaliteli ürünler üretiyorlar. Biz bu ürünleri, hem üreticilere destek olmak, hem de tüketicilere çok kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunmak için raflarımızda bulunduracağız. Kapımız kooperatiflere sürekli açık olacak. Hem kooperatiflerden, hem de diğer tedarikçilerden raf bedeli, katılım ücreti gibi beklentilerimiz olmayacak. Ürünleri en uygun fiyatla alıp tüketicilere de en uygun fiyatla sunacağız. Özellikle taze ürün gruplarında, yani, et, peynir, yoğurt, meyve sebze gibi ürünlerde oldukça iddialıyız.”

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER