Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Ardahan’da İstikbal şöleni

Editör
Abone Ol:

Ardahan’daki İstikbal Mağazası’nın açılışı adeta bir şölen havasında geçti.

Halkın büyük ilgi gösterdiği açılışa Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy, Boydak Holding Mobilya Grubu Pazarlama Koordinatörü Bilal Uyanık, İstikbal Pazarlama Müdürü Mustafa Büyükkatırcı, Bayi Yapılandırma ve Perakende İş Geliştirme Müdürü Oğuzhan Severcan’da katıldı.

Boydak Holding Mobilya Grubu Pazarlama Koordinatörü Bilal Uyanık şunları söyledi:

“Bölgenin potansiyeline inanıyoruz ve yatırımlarımızın devam edeceğini ilan ediyoruz. Mobilya sektöründe KDV indirimiyle birlikte mobilya almanın tam zamanı. Ardahan halkı ev için gerekli her şeyi burada bulabilecek. Bu mağazayı hizmete açtığımız için mutluyuz. Sektörün lider markasının dünyanın en büyük ilk 3 mobilya markası arasına girmesi için vargücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy “Boydak Holding’e teşekkür ediyoruz ve bölgeye yapacakları yatırımların artarak devam etmesini bekliyoruz” dedi.

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER