Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

İstikbal, Dünya devlerini solladı

Editör
Abone Ol:

Boydak Holding Pazarlama Koordinatörü Bilal Uyanık, hedeflerini “Dünyanın en büyük 3 mobilya üreticisinden biri olmak” diye açıkladı.

İstikbal Mobilya’nın 647. mağazası Edirne’de açıldı. Açılışta bir konuşma yapan Boydak Holding Pazarlama Koordinatörü Bilal Uyanık, öncelikle yaptığı yatırım nedeniyle Tan Mobilya sahibi İsmet İlktan’a teşekkür etti. Uyanık, şöyle devam etti:

“Grubumuzun ilk hedefi Türkiye ekonomisine hizmet vermek ve güç katmaktır. Bu hedef doğrultusunda 13 bini direk, 100 bini dolaylı olmak üzere 113 bin istihdama ulaşmış bulunmaktayız. Grubumuzun büyük potansiyeli ile birlikte en büyük hedefi dünyanın en büyük 3 mobilya üreticisinden biri olmaktır. Bu hedef doğrultusunda çok çalışacak, ülkemizin ekonomisine güç katacak, istihdamı daha da artıracağız.”

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ise “İstikbal milletimizin güvendiği bir markadır. Bu marka adı altında böylesine güzel bir mağazayı Edirne halkının hizmetine sunan İsmet İlktan’a teşekkür ediyoruz” dedi.

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açılışlar

Lizay, Bursa Sur Yapı Marka AVM’de

Editör

Yazar:

Türkiye’nin 22 şehrinde 50‘ye ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle hizmet veren Lizay, şimdi de Bursa Sur Yapı Marka AVM’de.

Mağazalar, bayiler, satış noktaları ve e-ticaret kanalıyla; geniş kitlelere ulaşmak için müşterilerinin istek ve beklentilerini yakından izleyen Lizay sürdürülebilir gelişim anlayışıyla Türkiye genelinde 150 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Beymen Akasya büyüdü!

Editör

Yazar:

Beymen, Anadolu Yakası’ndaki lokomotif mağazalarından Beymen Akasya’nın büyüme sürecini tamamlayarak, mağazanın yeni ‘Erkek Kanadını’ hayata geçirdi.

2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “Yılın son çeyreğine oldukça hızlı bir başlangıç yapıyoruz. İlk olarak, Beymen Akasya’nın büyüme çalışmasını tamamlayarak yeni konseptiyle 25 Eylül’de açtık. Ayrıca yeni flagship mağazamız olan ve İzmirlilerin uzun zamandır heyecanla bekledikleri Beymen İstinye Park’ı da Ekim ayında hizmete sunduk. Diğer yandan hali hazırda ülkemizin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center mağazamızın büyüme çalışmalarında inşai sürece start vermiş bulunuyoruz” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Söz Toplu Tüketim’den mağaza atağı

Editör

Yazar:

Afyonkarahisar’ın önemli perakendecilerinden Söz Toplu Tüketim, 27. şubesini geçtiğimiz günlerde Çobanlar’da hizmete açtı.

Çobanlar şubesi, 350 metrekarelik bir alanda 2 kasa ve 9 çalışanla hizmet veriyor. Söz Toplu Tüketim’in başında ise sektörün çok deneyimli bir ismi olan Ali Meşin, Danışman olarak görev yapıyor. Ali Meşin, 2021 yılında yeni mağazaların hızla açılacağı müjdesini de verdi.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER