Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Beğendik, Konya’da harikalar yaratıyor

Editör
Abone Ol:

Türkiye’nin ulusal markalarından “Beğendik”, Konya Kent Plaza AVM’de 16 Kasım Cuma günü 38. mağazasını açtı.

Her zaman olduğu gibi, bu mağazasında da “İlk”ler yine gündemde.

Kent Plazadaki “Beğendik” mağazası 2735 m2 alana sahip. Mağazada 74 personel çalışacak ve 10 kasa ile hizmet veriyor.

Kendi imalatı olan “Beğendik” markalı sucuk ve pastırma özel bir bölümde satışa sunuluyor.

İlk kes bir mağaza içinde peynir ve yoğurt mandırası bulunuyor. (yerinde üretim olarak adlandırılan tabirle taptaze peynir ve yoğurt üretimi yapılıyor.) Müşteri bu alanda üretimin her anını görüp, taptaze ürünleri gönül rahatlığıyla alıp tüketebiliyor.

Kuruyemiş reyonu Mağaza önüne yerleştiriliyor ve orada “Kuruyemiş adası” oluşturuluyor.

Unlu Mamuller Üretim Reyonu da yeniliklerden bir diğeri. Ekmek, gözleme, su böreği gibi lezzetlerin anında orada yapılacağı ve sıcacık olarak tüketime sunuluyor. Özel unlu mamuller sıcak üretim alanları saat 20.00’a kadar sıcak üretim yapıyor.

Beğendik’ten Türkiye’de bir ilk daha

Beğendik Sıralı Kasa Sistemi ile kasa önünde uzun kuyruklar oluşmuyor,  hangi kasa uygun ise sıradaki müşteri o kasaya yönlendiriliyor. Beğendik Sıralı Kasa Sistemi ile zamandan tasarruf ediyorsunuz, hangi kasanın önü boş diye düşünmenize gerek kalmıyor. Beğendik Sıralı Kasa Sistemi ile her kasanın önünde ayrı ayrı sıralar ortadan kalkıyor, tek hat içerisindeki sıradan boş kasada kolayla işleminizi tamamlıyorsunuz. Beğendik Sıralı Kasa Sistemi ile artık önünüzdeki müşterinin ne kadar alışveriş yaptığı sizi ilgilendirmiyor, sırası gelen boş kasaya yönlendiriliyor yan kasaya geçme tabiri tarihe karışıyor. Beğendik Sıralı Kasa Sistemi ile alışverişinizi çok daha hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştiriyor, kasada işleminizi kısa yoldan tamamlıyorsunuz.

Konya Kent Plaza Mağazası ile “Beğendik”, kaptanı Hacı Duran Beğendik ile harikalar yaratmaya devam ediyor.

Beğendik Mağaza İşletmeleri Genel Müdürü Hacı Duran Beğendik, gelecekle ilgili soruları şöyle yanıtlıyor:

“Mağazalar Zincirimiz kuran” ekibin amacı çok net, insan saygı, temizlik ve hizmet odaklı. Bugüne kadar bu ilkelerimizden ödün vermedik, vermeye de niyetimiz yok.

Amacımız, bu ilkelerle yola devam ederken, daha iyisini nasıl yapabiliriz, onun çabasındayız. Örneğin Konya Kent Plaza Mağazamızda “Mandıra” kurduk, yoğurt, tereyağı ve peyniri tüketicimizin gözü önünde yapıyoruz. Üretimdeki sağlığa uygunluğu (hijyeni) gözleriyle görüyorlar.

Aynı uygulama sucuk ve pastırma üretimimiz ile unlu mamuller üretimimiz için de geçerli. Özelilikle unlu mamullerimizi de müşterilerimizin her an görebilecekleri şekilde yapıyoruz.

Konya Kent Plaza mağazamızda, ‘Sıralı kasa’ sistemini de uygulamaya soktuk. Her ne kadar müşterilerimizi bu şekle adapte edememiş olsak da, buradaki amacımız, kasa önlerindeki yığılmaları önlemek ve hızlı kasa geçişlerini sağlamak. Başaracağımıza ve müşterilerimizi de rahatlatacağımıza inanıyorum.

Bu yıl bitmeden, iki mağazamızı daha hizmete sokmayı planlıyoruz. Çok yakın bir gelecekte, ‘Beğendik’ mağazaları gerek ‘Yaşam’ gerekse ‘Komşu’ konsepti ile daha yayın hale gelecek ve “Yaşam”da da “Komşu”lukta da tüketicilerimizle birlikte daha yakın olacağız.”

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Özen Gross, Kütahya’da açıldı

Editör

Yazar:

Ülke ekonomisine desteği ve bölgesindeki istihdama sağladığı katkı dikkat çeken Özen Grup ilk gross marketini Bursa’da açmıştı. “Toptan Fiyatına Market” sloganı ile hayata geçirdiği konseptinin yeni şubesini 17 Mart Cuma günü saat 07.00’de Kütahya’da hizmete açtı. Özen Gross Kütahya mağazası ile müşterilerine; deneyimli çalışan kadrosu, geniş ürün çeşidi ve ferah ortamda 365 gün uygun fiyat avantajı sunmayı hedefliyor.

Özen Gross’un Kütahya Şubesi; temel gıda ürünlerinden temizlik ürünlerine, şarküteri ürünlerinden taze sebze meyveye, kasap ürünlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar binlerce ürün seçeneğini toptan fiyatına perakende satış ilkesiyle tüketicilere sunulacak. Yıllardır süre gelen mağazacılık tecrübesini, kalitesini ve müşteri memnuniyeti politikasını Özen Gross’a da taşıyan Özen Grup, Kütahya’nın en ucuz toptan fiyatına perakende marketi iddiasıyla tüketicilerin ekonomik olarak yüzünü güldürecek.

Özen Gross hakkında bilgi veren Özen Gross Genel Müdürü Onur Özen, “Kütahya’mıza değer katmak istiyoruz. Bizim çalışma prensibimizde aldığımız tüm kararlarda alışverişçilerimizin lehine işler yapmak vardır. Ülkenin en zor zamanlarında bile yatırımlarımıza hız kesmeden devam ettik ve ediyoruz. Müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda değişen alışveriş trendlerini yakından takip ediyoruz ve bu doğrultuda sektörde her geçen gün aksiyon alıyoruz. Yeni konseptimiz Özen Gross; ‘Her gün ucuz, her ürün ucuz’ olacak” dedi.

Devamını Oku

Açılışlar

Dedecan, yeni şubesinin kapılarını Kavacık’ta açtı

Editör

Yazar:

Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu mutfağının eşsiz lezzetlerini 33 senedir bizimle buluşturan Dedecan; Şanlıurfa ve İstanbul Ataşehir’den sonra İstanbul Kavacıkta’da yeni bir şube ile misafirlerini ağırlamaya başladı. Modern dekorasyonu, eğitimli salon kadrosu ve Şanlıurfa’lı şefleri ile kebap severlere adeta lezzet şöleni yaşatan Dedecan; Kavacık’ta açıldığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılandı. Efsane taş fırın lahmacunu, içli köftesi, ciğer, dalak ve yürek şişleri, Adana ve Urfa kebapları ile sevilen Dedecan, şıllık tatlısı ve künefesi ile de dikkat çekiyor.

Her masaya ikram edilen bostana, lebeni ve zengin eşlikçileri ile önce gözlere hitap etmeyi başaran Dedecan; deneyenlerin vazgeçemediği lezzetleri ile de alışkanlık yaratıyor. 33 senedir Güneydoğu Anadolu ve Şanlıurfa mutfağını temsil eden Dedecan; İstanbul ve Şanlıurfa’daki restoranlarında yöresinden gelen coğrafi işaretli ürünleri ve onları hazırlayan Urfa’lı şeleri ile lezzet standardını korumayı başarıyor. Şanlıurfa Merkez, İstanbul Ataşehir ve İstanbul Kavacık’ta nefis lezzetler sunan Dedecan,  geniş oturma alanı, bahçesi, çocuk oyun alanı, otoparkı ve VIP salonları ile kebap severleri ağırlıyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center Sultançiftliği mağazası açıldı

Editör

Yazar:

Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, bünyeye yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere hizmete girenyeni şube, İsmet Paşa Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi no:54/A Sultangazi İstanbul adresinde hizmete açıldı.

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır” sloganıyla hareket eden Happy Center’in yeni şubesi olan Sultançiftliği, bu anlayışın en son ürünü.

Sultançiftliği şubesi, bünyesinde 4.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 350 metrekare. Bölge halkına 4 kasa ile hizmet veriyor Sultançiftliği şubesi, 12  kişiye de istihdam olanağı sağladı.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER