Sosyal Medya Hesaplarımız

Açılışlar

Beğendik’in Kayseri’deki 22. mağazası açıldı

Editör
Abone Ol:

Toplam 1490 metrekare olan ve 6 kasası bulunan mağazada 52 personel görev yapıyor.

Beğendik’in Kayseri’deki 22., toplamda 43. Mağazası, 17 Aralık, Perşembe günü Kayseri Yıldırım Beyazıt’ta açıldı. Toplam 1490 metrekare olan ve 6 kasası bulunan mağazada 52 personel görev yapıyor. Beğendik’in Yıldırım Beyazıt şubesinde, her zamanki Beğendik kalitesi ve lezzetleri, yöresel tatlar, özenle yetiştirilip Beğendik müşterilerine özel sunulan en taze meyve ve sebzeler, kokusuyla dahi cezbeden unlu mamuller, katkısız et ürünleri ve günlük taze balık reyonu, evlerinizi renklendirecek bin bir çeşit zücaciye ürünleri,  Türkiye’mizin her yöresinden gelen eşsiz damak tatları oluşturan şarküteri ürünleri ile sofralarınızı çeşitlendiriliyor.
İlk şubesini Kayseri’de açan, perakende sektöründe ilklerin öncüsü Beğendik, 2015’in son mağazasını açmak için de Kayseri’yi seçti. Yıldırım Beyazıt’ta açılan mağazada, balık reyonundan zücaciyeye, unlu mamullerden şarküteriye, kasaptan manava bir evin ihtiyacını karşılayacak tüm reyonlar bulunuyor.
Beğendik müşterileri, sofralarına koyacakları lezzetleri, en taze, en katkısız halleriyle satın alabiliyorlar. Dalından yeni koparılmışçasına taze meyve ve sebzeler, Beğendik’in manav reyonunda Yıldırım Beyazıt şubesi müşterilerini bekliyor. Beğendik’in et ürünleri ise, yüzde 100 yerli üretim ve serbest dolaşan hayvanların etlerinden olması nedeniyle, her zamanki lezzetini Yıldırım Beyazıt Şubesi’nde de sunuyor. Beğendik’te et ve tavuk ürünlerinin yanı sıra, birbirinden taze deniz ürünlerinin sunulduğu balık reyonu da bulunuyor.

Beğendik Yıldırım Beyazıt Mağazası Adres: Yeni Mahalle Tavlusun Cad. No: 110 Melikgazi / Kayseri  Tel: 0352 503 14 31

Devamını Oku
Yorum Yapın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

Açılışlar

Dedecan, yeni şubesinin kapılarını Kavacık’ta açtı

Editör

Yazar:

Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu mutfağının eşsiz lezzetlerini 33 senedir bizimle buluşturan Dedecan; Şanlıurfa ve İstanbul Ataşehir’den sonra İstanbul Kavacıkta’da yeni bir şube ile misafirlerini ağırlamaya başladı. Modern dekorasyonu, eğitimli salon kadrosu ve Şanlıurfa’lı şefleri ile kebap severlere adeta lezzet şöleni yaşatan Dedecan; Kavacık’ta açıldığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılandı. Efsane taş fırın lahmacunu, içli köftesi, ciğer, dalak ve yürek şişleri, Adana ve Urfa kebapları ile sevilen Dedecan, şıllık tatlısı ve künefesi ile de dikkat çekiyor.

Her masaya ikram edilen bostana, lebeni ve zengin eşlikçileri ile önce gözlere hitap etmeyi başaran Dedecan; deneyenlerin vazgeçemediği lezzetleri ile de alışkanlık yaratıyor. 33 senedir Güneydoğu Anadolu ve Şanlıurfa mutfağını temsil eden Dedecan; İstanbul ve Şanlıurfa’daki restoranlarında yöresinden gelen coğrafi işaretli ürünleri ve onları hazırlayan Urfa’lı şeleri ile lezzet standardını korumayı başarıyor. Şanlıurfa Merkez, İstanbul Ataşehir ve İstanbul Kavacık’ta nefis lezzetler sunan Dedecan,  geniş oturma alanı, bahçesi, çocuk oyun alanı, otoparkı ve VIP salonları ile kebap severleri ağırlıyor.

Devamını Oku

Açılışlar

Happy Center Sultançiftliği mağazası açıldı

Editör

Yazar:

Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve Kocaeli’de de şubeleri bulunan Happy Center, bünyeye yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere hizmete girenyeni şube, İsmet Paşa Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi no:54/A Sultangazi İstanbul adresinde hizmete açıldı.

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır” sloganıyla hareket eden Happy Center’in yeni şubesi olan Sultançiftliği, bu anlayışın en son ürünü.

Sultançiftliği şubesi, bünyesinde 4.000’den fazla ürün barındıran bir mağaza. Şubenin toplam hizmet alanı 350 metrekare. Bölge halkına 4 kasa ile hizmet veriyor Sultançiftliği şubesi, 12  kişiye de istihdam olanağı sağladı.

Devamını Oku

Açılışlar

Konya’daki yeni restoranını açtı

Editör

Yazar:

McDonald’s Türkiye, yeni restoran açılışlarıyla lezzet duraklarını genişletiyor. Birbirinden iştah açıcı ve kaliteli ürünlerini Türkiye’nin dört bir noktasındaki tüketicileriyle buluşturan McDonald’s Türkiye, Konya’daki 3’üncü, Türkiye’deki 245’inci restoranının kapılarını 29 Kasım Salı günü her zaman en iyisini ve kalitelisini arayan tüm lezzet tutkunları için açtı. Müşterilerine daima en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını sürdüren McDonald’s Türkiye, Konya’daki yeni restoranında dijital sipariş ekranlarıyla hizmet vermeye başladı.

Lezzetli ve doyurucu ürünlerini üstün hizmet kalitesiyle her gün binlerce tüketicisiyle buluşturan McDonald’s Türkiye’nin Konya’daki yeni restoranı 300 m² kapalı, 100 m² açık alanı ve 46 çalışanıyla misafirlerini ağırlayacak. McCafé ve paket servis hizmetleri de restoran tarafından verilecek.

Devamını Oku
Advertisement

Etiketler

POPÜLER